lekarz Ewa Rytwińska

2,2

Okropna pani doktor przy przyjęciu do szpitala bezczelnie zapytała się czy mam skierowanie na cesarke od kogoś ważnego po czym zapytała mnie o wagę jej reakcja śmieszna A nawet bym stwierdziła dziwna jak na ginekologa buty mi ściągaćkazzls gdzie na żadnym usg mi nie kazano opryskliwa wydaje się jej że wszystkie rozumy pozjadala ona wogole nie powinna przyjmować ludzi bezczelana baba I tyle

Uprzejma poniżej krytyki. Tego kogoś nie da się nawet nazwać lekarzem. Straszne że mają z nią do czynienia kobiety w ciąży i rodzące dzieci..

Masakra- ta kobieta nie powinna być lekarzem! Jest osobą nieuprzejmą i niemiłą dla pacjentki. Potrafi krzyczeć na pacjentkę bez powodu, bardzo niedelikatna i niekompetentna. Chamska, opryskliwa, malo kompetentna, miałam tego pecha trafić na nią gdy mnie przyjmowano do szpitala. PORAŻKA

Pani Doktor jest osobą wybitnie nieuprzejmą i niemiłą dla pacjentki. Na stawiane pytania związane z przebiegiem ciąży reaguje w sposób bardzo nieprzychylny. Brakuje jej fundamentalnego szacunku wobec drugiego człowieka. Nieprzystępna, pacjentkę traktuje jako przysłowiowe zło konieczne.

Świetna lekarka, najlepszy ginekolog w Tarnowie. W swoją pracę wkłada całe serce. Delikatnie bada i stawia trafne diagnozy.

Okropna, nieuprzejma, opryskliwa lekarka traktująca rodzącą pacjentkę jak kogoś gorszego i mało inteligentnego. Podczas badania nie delikatna. Miałam tego pecha trafić na nią gdy rodziłam. W jednym momencie krzyczała na mnie żebym przestała przeć a za chwilę krzyczała dlaczego nie prę co ja robię, z tego wszystkiego to już sama nie wiedziałam co mam robić. Najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam, brak szacunku dla rodzącej kobiety !!!! Szkoda że nie ma ocen ujemnych bo nawet na tą jedynkę nie zasługuje

HIPOKRYTKA - JEDNYM SŁOWEM CHORA BABA!!!!!!!!!!!!! KTOŚ W KOŃCU POWINIEN ZROBIĆ Z NIĄ PORZĄDEK! MAM NADZIEJE, ŻE TRAFI KOSA NA KAMIEŃ!!!!

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia, przez nią prawie straciłam synka, nie polecam nikomu!

Bardzo niemiła i nieuprzejma lekarka. Nie można jej o nic zapytać bo od razu krzyczy na pacjenta. Bada na odczepke. Nie jest delikatna

Bardzo nie miła kobieta. Niestety rodziłam przy Niej. Przez nią mam teraz traume. Krzyczała na porodówce na mnie i mojego męża. Obrażała nas oraz ubliżała. Po porodzie gdy opowiedziałam to mojej Pani ginekolog to usłyszałam tylko jedno zdanie: " moze Pani pisac skarge na lekarza obecnego na porodówce i Ja ( czyli Pani Doktor) nie będę Pani od tego odwodzic". Pani Rytwińska to człowiek bezduszny i opryskliwy. Nie polecam !!!