Lekarze Kielce

Teresa Czapla

Lucyna Kurowska-Pałka Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 23
25-370 Kielce

Kobieta ma werwę i można się jej troszkę przestraszyć. Analizuje wszystko co rodzic przekazuje i domaga się informacji szczegółowych. Działa, może czasem bez potrzeby daje skierowania na badania ale lepiej, ze nie boi się sprawdzić. Jest konkretna w tym co mówi. Nie boi się pytań rodziców.
Opinia dodana przez: Sally

lek. dent. Anna Wałek-Pedrycz

Zakład Opieki Stomatologicznej
Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

Polecam, pełny profesjonalizm, usuwałam ósemkę zatrzymana, pozycja boczna, Pani doktor poradziła sobie sprawnie, szybko a dla mnie bezbolesnie, zostałam szczegółowo poinformowana jak postępować dalej.
Opinia dodana przez: Marzena Kmita
Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę. Miło podchodzi do pacjenta i jeszcze nigdy mnie nie bolało, a leczę się już ponad 7 lat. Bardzo symapatycznie sie rozmawia. Warto polecic.

lekarz Barbara Rawa-Kupis

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Absolutnie niesamowita lekarka. Bardzo mi pomogła. Podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i poświęca pacjentom dużo czasu. Polecam z całego serca.

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Naprawde stara się pomóc nie naciągając na koszty.Mily,sympatyczny,konkretny.Dobry specjalista
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Agnieszka Wrona-Cyranowska

Poradnia Ortopedyczna
Zagnańska 77
Kielce

Z całego serca polecam dr Agnieszke Cyranowską. Miła , czuła ,troskliwa. Wszystko wyjaśni a to jest bardzo ważne. Do tego bardzo delikatna oraz dokładna. Lekarz na 6
Opinia dodana przez: Małgorzata

Wioletta Korzeluch

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Szpital Dziecięcy
Kielce

Pani doktor wykazuje się dokładnością i cierpliwością podczas badania.Jasno i bez koloryzowania odpowiada na zadawane pytania,rozwiewając niepokoje rodziców.Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Robert Bakalarz

Onkolog

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Nie polecam tego lekarza . Ma pacjentów za nic . Nagminnie podczas przyjmowania pacjentów przerywa przyjmowanie i znika na godzinę dwie. Dzisiaj przyszedł na 10 przyjął 6 osób do godziny 13 i zniknął . O 15 zrezygnowałam z wizyty z tatą , który ma 89 lat i jest ciężko chory jak wszyscy pacjenci chemioterapii dziennej . Nie wiadomo gdzie znikł i kiedy zacznie od nowa przyjmować . Na poczekalni zostało ...

lekarz Grażyna Romaniuk

Zakład Stomatologiczny
Karczówkowska 45/36
25-713 Kielce

Bardzo gorąco polecam - zwłaszcza dla osób, które obawiają się wizyt u lekarzy tej specjalizacji - z różnych powodów. Czasami jest to przyczyna tego,że zaniedbujemy zdrowie. Znam takie przypadki.Do Pani Doktor trafiłam z polecenia - polecam ją dalej - wspaniały lekarz.

lekarz Dominika Jerzyk-Kędzierska

Fizjo-DENT
25-119 Kielce

Najlepsza Pani Doktor - bardzo polecam Panią Dominikę. Kompleksowe podejście do pacjenta. Pierwszy raz od wielu lat właśnie Pani Doktor Dominika mi pomogła.

lek. dent. Monika Głowacka

ulica Wesoła 37/2
25-363 Kielce

Polecam Panią Monikę :) skutecznie wyleczyła mi nie tylko zęby, ale i strach przed dentystą :) świetne podejście do pacjenta i jego potrzeb.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Barbara Gładysz

ul. puscha 7/39
Kielce

Dr. Gładysz jest bardzo sympatyczna pomimo tego iż byłam i niej z dzieckiem w ośrodku więc była to wizyta bezpłatna , ale naprawdę polecam, zna się na swojej pracy i ma super podejście do maluchów :)

lekarz Halina Stoczkiewicz

Żabia 6
25-026 Kielce

Jest lekarzem któremu można ufać.Potrafi wysłuchać każdego chorego. Dla każdego ma czas na rozmowę i wsparcie.
Uważam, że warto odwiedzić tego lekarza.Wyleczył mnie.

lekarz Piotr Cysewski

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Uprzejmy,kompetentny, słuchający,życzliwy,stawiający trafne diagnozy. Lekarz z powołania. Polecam szczerze.
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Okulista
                                       dr n. med. Andrzej Wójcicki

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Okulista, Optyk

Wójcicki Andrzej, dr nauk med. Spec. chorób oczu. Gabinet okulistyczny
Jurajska 10
25-640 Kielce

U Pana Doktora wykonywałem zabieg laserowy na siatkówce, zabieg był bezbolesny a moja ostrość widzenia uległa znacznej poprawie, jestem bardzo zadowolony ,świetny specjalista a przy tym taki sympatyczny i kulturalny człowiek ,czułem się jak u najlepszego przyjaciela a nie jak w gabinecie lekarskim, polecam szczególnie tym których stresują wizyty u lekarzy , wizyty u Doktora Wójcickiego są czystą przyjemnością i tutaj takiego stresu nie mam .Dziękuje.
Opinia dodana przez: Zbigniew Z.

lekarz Bolesław Rylski

Selmedic
Chęcińska 14a
Kielce

2 lata temu robiłem zabieg usunięcia ginekomasti. Teraz jest idealnie:) Trzeba sie uważnie przyjrzeć to widać ślad po szyciu ale w niczym to nie przeszkadza. Szczerze polecam i pozdrawiam:)
Opinia dodana przez: Artur

Dorota Garbas

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jagiellońska 23
25-734 Kielce

Pełny profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Za każdym razem wchodzę i wychodzę z gabinetu z uśmiechem na ustach :). Obie Panie są bardzo sympatyczne i znają się na rzeczy. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Filip

lek. med. Leszek Smorąg

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Fachowość i profesjonalizm. Uprzejmość, czas, cierpliwość, wspaniała atmosfera czyli wszystko czego pacjent oczekuje podczas wizyty. Lekarz specjalista godny polecenia.

lekarz Tomasz Kossak

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Obecnie, w tak trudnym czasie pandemii, pod opieką Pana Doktora Kossaka przebywa moja 84 - letnia mama.Jasne jest, że to bardzo trudny czas również dla rodziny, ponieważ zostaje tylko kontakt telefoniczny. Przeprowadziłam na razie kilka rozmów z Panem Doktorem na temat stanu mojej mamy. Zachwyciło mnie, że za każdym razem rozmowa z Panem Doktorem była przyjemna. Jest to osoba, która pełna empatii rozumie naszą - rodziny trudną sytuację i spokojnie, ...
Opinia dodana przez: Monika