lek. med. Ewa Taraszka-Kryczka

Internista, Wizyty domowe, Kardiolog

Lekarz z powołania.Polecam wszystkim!!!

Lekarz z powołania.Polecam wszystkim!!!

POLECAM PANIĄ DOKTOR JAKO WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA I LEKARZA .NIE ZOSTAWIA PACJENTA BEZ OBJAŚNIENIA ,DOCIEKA PRZYCZYNY DOLEGLIWOŚCI,JEST KOMPETENTNA ,ZAANGAŻOWANA .POD JEJ OPIEKA CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE -GORĄCO POLECAM !!!

Znakomity lekarz specjalista.Pani Doktor jest kompetentna, uprzejma, nigdy nie odmawia przyjęcia pacjenta, nawet gdy nie ma już wolnych miejsc.

Mój ulubiony lekarz. Pani doktor oprócz tego, że jest szalenie miła, jest także świetnym lekarzem. Zawsze stara się dociec przyczyny problemu. Jeśli sama nie potrafi, odsyła do innych specjalistów. Świetny lekarz, gorąco polecam.