lekarz Ewa Włodarczyk

Dostałem namiary pani dotor od znajomych i nie żałuję pomogła mi jak żaden lekarz i to juz przy pierwszej wizycie Trwała ona dość długo ale świetnie wyjaśniła mi mój problem zdrowotny mogłem zapytac o wszystko i otrzymywałem odpowiedzi Wdrozyła mi odpowiednie leczenie i dzisiaj czuję się duzo lepiej a ostatnio nawet badania mi się poprawiły i nawet inni lekarze (których prosłem o pomoc a oni twierdzili, ze juz takiej nie ma)sami zauważyli u mnie poprawę chociaż ja się nie przyznałem gdzie byłem.Pozdrawiam panią doktor bardzo jej dziękuję i polecam innym, bo warto!

Mam bardzo dobre zdanie o pani doktor wiele razy korzystałam z jej pomocy i nigdy mnie nie zawiodła polecam

Lekarz Judym pomaga zawsze nigdy nie odmawia pomocy u niej nie ma świąt czy wolnego jeśli może zawsze jest dyspozycyjna a co najważniejsze skutecznie leczy Myślę że podzielam opinię bardzo wielu pacjentów

super lekarz uratowała mi życie byłem u 6 innych lekarzy w tym 2 profesorów i nikt nie znalazł mi choroby Ona z pierwszego wywiadu prawidłowo rozpoznała chorobę zrobiłem 2 właściwe badania i okazało się ze natychmiast trafiłem na stół operacyjny do kliniki i dzisiaj żyję a mogłoby mnie już nie być dzięki Ci Kobieto

Jest zawsze kiedy jest potrzebna pomaga sensownie i odpowiedzialnie trafne diagnozy i właściwe leczenie a przy tym szalenie uprzejma i grzeczna osoba.Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM TEGO LEKARZA.

Super doktórka zna się na rzeczy, chętnie korzystam z jej usług

Super doktórka zna się na rzeczy, chętnie korzystam z jej usług

Kompetentny skutecznie i uczciwie leczący lekarz przy tym bardzo miła i serdeczna osobowość Polecam usługi tej Pani z pełną odpowiedzialnością

Wiele razy byłem u tego lekarza i to jest strzał w dziesiątkę, zna się jak fachowiec na robocie.

T0 jest prawdziwy lekarz i złoty człowiek polecam ją każdemu kogo znam, kompetencja pod każdym względem ,a przy tym jaka skromność

Fachowiec,którego polecam tym wszystkim,którzy stracili zaufanie do służby zdrowia i do ich umiejętności. Tu może liczyć na pomoc