lekarz Ewa Włodarczyk

Pomoc medyczna, fachowość , skuteczność i empatia to chyba wystarczy w ocenie p dr EWłodarczyk Z wyrazami szacunku Andrzej S

Z wyrazami szacunku Andrzej S

Nota dla Pani dr może być tylko JEDNA I taką wystawi jej każdy kto ją zna i korzystał z jej pomocy Mądry, uczciwy i pełen uprzejmości lekarz pod którego jestem opieką!!!!

Nota dla Pani dr może być tylko JEDNA

Jest ogromną przyjemnością być pod kuratelą takiego lekarza Pomocny, wykorzystujący swoją wiedzę naprawdę w skuteczny sposób, czego doświadczyłam już wraz z mężem wielokrotnie. Za każdym razem uzyskiwaliśmy fachową pomoc, opiekę lub ukierunkowanie leczenia Szalona empatia Super lekarz i człowiek

Pani dr Ewa to jak serialowa "Dr Ewa" /rola pani EWiśniewskiej/ Ja osobiście nie znam drugiego takiego lekarza. Chcę tu na forum podziękować za uratowanie życia /jak to p.. dr sama mówi dzięki Bogu i opatrzności, ale i jej pomocy. W sobotni wieczór siedząc z Rodziną na grillu zacząłem odczuwać dziwny ból w klatce. Wystraszona żona wezwała karetkę. Ta zawiozła mnie do częstochowskiego szpitala. Tam lekarz po bardzo długim czasie oczekiwania zbadał mnie i stwierdził, że powodem bólu jest kręgosłup. Podano mi ketonal i do domu. Ale ból może mniejszy ...

W sobotni wieczór siedząc z Rodziną na grillu zacząłem odczuwać dziwny ból w klatce. Wystraszona żona wezwała karetkę. Ta zawiozła mnie do częstochowskiego szpitala. Tam lekarz po bardzo długim czasie oczekiwania zbadał mnie i stwierdził, że powodem bólu jest kręgosłup. Podano mi ketonal i do domu. Ale ból może mniejszy nadal dokuczał mi jeszcze w niedzielę
Postanowiłem ponownie udać się po pomoc do oddziału ratunkowego. Tam dostałem reprymendę, że do bólu kręgosłupa trzeba się przyzwyczaic. Otrzymałem skierowanie do neurologa i do domu. W poniedziałek udałem się do swojej przychodni i tu p. dr E Włodarczyk natychmiast wykonała mi bad EKG. Okazało się, że mam zawał i już widać jak ewoluuje. W trybie pilnym zostałem skier na oddział kardiologii do Radomska /i tu też wielki szacunek dla przyjmuących mnie lekarzy drZieliński/. Od razu wykonano mi zabieg kardiologiczny. Dzisiaj żyję czuję się dobrze i dziękuję tym lekarzom, którzy mnie uratowali, a nie zbagatelizowali moje dolegliwości. Szybka prawidłowa diagnoza i szybka pomoc to właściwe ratowanie życia!!!!!!

Wspaniały lekarz,profesjonalistka,pomocna, skuteczna w leczeniu. Z ogromną wiedzą w wielu dziedzinach medycznych czego doświadczyłam, kiedy chodząc po specjalistach z tytułami nie otrzymałam żadnej pomocy /jedynie co, to ubożałam/ i cierpiałam. Jedyne co potrafili mi powiedzieć to, że moja choroba to moja wina i teraz muszę się do niej przyzwyczaić i praktycznie tak oczekiwać na koniec. Mam 66 lat i swoje już przeżyłam. W takim stanie trafiłam do pani dr Włodarczyk,która nie tylko przyjęła mnie serdecznie i dodała otuchy, ale i skutecznie wyprowadziła mnie z nieuleczalnych zdaniem "wielkich specjalistów" chorób. Zajęło ...

Wspaniały lekarz,profesjonalistka,pomocna, skuteczna w leczeniu.
Z ogromną wiedzą w wielu dziedzinach medycznych czego doświadczyłam, kiedy chodząc po specjalistach z tytułami nie otrzymałam żadnej pomocy /jedynie co, to ubożałam/ i cierpiałam. Jedyne co potrafili mi powiedzieć to, że moja choroba to moja wina i teraz muszę się do niej przyzwyczaić i praktycznie tak oczekiwać na koniec. Mam 66 lat i swoje już przeżyłam. W takim stanie trafiłam do pani dr Włodarczyk,która nie tylko przyjęła mnie serdecznie i dodała otuchy, ale i skutecznie wyprowadziła mnie z nieuleczalnych zdaniem "wielkich specjalistów" chorób. Zajęło jej to kilka tygodni z poprawą mojego samopoczucia praktycznie z dnia na dzień, co innym nie udawało się, podobno nie było możliwe przez lata. Odzyskałam siły, zdrowie i dobre samopoczucie. Okazało się, że było można. Dziękuję bardzo pani doktor i zawsze będę mówić głośno, że to kochany i nieoceniony lekarz, człowiek, profesjonalista i pasjonat swojej pracy,. Dziękuję Zofia M

Bardzo dziękuję pani doktor za pomoc i wyleczenie. Długo borykałam się ze swoim problemem zdrowotnym, aż w końcu ktoś mi powiedział, żebym spróbowała u pani doktor. Dzisiaj nie żałuję bo pomoc uzyskałam i jestem zdrowa. Jeszcze raz bardzo dziękuję Joanna K

W końcu znalazłem chwilkę czasu, żeby napisać kilka słów o naszej pani dr w przychodni, a jest nią p dr EWłodarczyk. Takiego lekarza- medyka i człowieka należy życzyć każdemu. TAKICH LUDZI JUŻ NIE MA, A MY MAMY TO SZCZĘŚCIE, ŻE TEN CUD SPOTKAŁ NASZĄ PRZYCHODNIĘ STREFĘ MEDYCYNY W CZĘSTOCHOWIE jeszcze nigdy takiego lekarza ta przychodnia nie miała, a było ich już wielu. Jest prawdziwym lekarzem jak to mówią z powołania, pomocna, z wieloma umiejętnościami z zakresu szerokiej medycyny, a jeśli nie jest wstanie pomóc to tak pokieruje pacjenta, żeby ten ...

Jest prawdziwym lekarzem jak to mówią z powołania, pomocna, z wieloma umiejętnościami z zakresu szerokiej medycyny, a jeśli nie jest wstanie pomóc to tak pokieruje pacjenta, żeby ten tą właściwą pomoc otrzymał. Gratuluję szefostwu takiego lekarza, a pani dr życzę wielu sukcesów zawodowych i długiego życia w zdrowiu i szczęściu, aby jeszcze długo nam służyła! Oddany i wdzięczny pacjent

Dziękuję Bogu i opatrzności, że w naszej przychodni pojawiła się Pani doktor. ZAWSZE dostępna,pomocna,rzetelna i uczciwą. Do tego pełna empatii oraz szacunku dla zdrowia i życia drugiego człowieka. ZAWSZE możesz uzyskać tu pomoc na jaką OCZEKUJESZ. Wiedza i umiejętności sztuki lekarskiej to priorytet pani doktor EwyW Z wyrazami uznania Elżbieta O

Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję, W końcu nasza przychodnia doczekała się wspaniałego lekarza i zarazem pełnego serca człowieka, który nie dość, że potrafi skutecznie leczyć to robi to z ogromnym zaangażowaniem i szacunkiem dla zdrowia i życia drugiego człowieka Przez siedemdziesiąt kilka lat spotykałam różnych lekarzy lepszych, gorszych, ale takiego jak pani dr spotkałam na swojej drodze po raz pierwszy. Z pełnym szacunkiem i uznaniem dla medyków ja już nie chcę innego lekarza prowadzącego. Mam pełne zaufanie do mojego lekarza rodzinnego i nigdy się go nie puszczę Barbara

z całym szacunkiem dla wielu moich dotychczasowych lekarzy, którzy byli dla mnie bardzo pomocni i grzeczni/ byli bufony i partacze też/, ale takiego lekarza jak nasza pani dr Ewa drugiego nie spotkałem. Zawsze uprzejma,miła życzliwa, pomocna i do tego pod każdym względem kompetentną. To wielkie szczęście mieć takiego lekarza rodzinnego. Zawsze możesz liczyć na pomoc niezależnie kiedy i jakiej pomocy potrzebujesz. Jeśli sama nie może pomóc zawsze pokieruje i podpowie co robić i gdzie i jak. Pozdrawiam serdecznie panią doktor Wdzięczny pacjent Jan P.