lekarz Ewa Włodarczyk

moja nota dla pani dr to oczywiscie 5,0 Nie wiem dlaczego wybiło mi tylko 4,5 Kompleksowość podejscia tez powinna wyswietlic i zaliczyć pięć gwiazdek. Kamil S

Dziękuje pani doktor bo dzięki jej wiedzy rozpoznana została moja choroba i zostałem wlasciwie leczony ,a moje dolegliwosci ustąpiły całkowicie A było to tak W ostatym czasie nagle zacząłem miec problemy z cisnieniem, bolało mnie w klatce piersiowej i bolała mnie głowa ,pojawiały się zawroty Dwoch lekarzy badało mnie robili ekg ,rtg płuc ,wszystkie badania Wysyłali mnie do szpitala ,do specjalistów i w koncu stwierdzili ,ze mi nic nie jest i mam nerwicę Dostawałem leki ,po ktorych było mi zamiast lepiej to gorzej W koncu przez przypadek trafiłem do pani dr Ta zbadała mnie i zaczęła wypytywac czy nie mam zgagi czy mi się nie beka jak się załatwiam Podumała i stwierdziła ,ze ja mam refluks i tu jest problem Kazała zrobic badanie na helicobacter Odstawiła mi wszystkie poprzednie leki dała swoje na żołądek i też pozniej na helcobacter, bo był i to na 4 plusy i dolegliwosci moje minęły Cisnienie normalne bole w klatce ustąpiły bardzo szybko i głowa nie boli Stolce są normalne były częstsze Jest wszystko ok i to już pół roku Uwazam trochę na to co jem i wiem ,ze wiosna i jesień to niesprzyjające pory obecnie nie biorę żadnych leków Byłem na kontroli u gastrologa bo takie było zalecenie pani dr i ten tez potwierdził ,ze jestem wyleczony Bardzo dziękuję i szczerze polecam panią dr Kamil S Nadmieniam,ze mam dopiero 27lat

Doskonały lekarz i człowiek pełen empatii Nawet nie umiem jej dziękowac bo tak wiele mi pomogła ,ze słowo dziękuję to naprawdę w tym wypadku za mało Napiszę tylko tyle- ŻYCZMY SOBIE MIEĆ TAKICH LEKARZY bo wtedy będziemy mieli szanse żyć i być zdrowymi W tym zawodzie nie sztuką mieć tytuł lekarza,ale nim naprawdę byc i potrafic leczyc. Niewielu to potrafi

Jestem winna wystawienia opinii pani dr Ewie Włodarczyk Z ogromnym szacunkiem i wdzięcznością To jest rzeczywiscie prawdziwy lekarz ,ktory ma pojęcie o medycynie Leczyłam się 10 lat na zapalenie stawów i obrzęki nóg Nikt nie był wstanie mi pomoc Przeszłam wielu specjalistów włącznie z kardiologiem ,naczyniowcem,reumatologiem ,ortopedą,neurologiem Wynajdywali mi co rusz nowe choroby ,dawali leki ,a ja byłam coraz gorza tzn czułam się coraz gorzej W koncu stwierdzili ,ze u mnie nic juz się nie da zrobic tak musi byc i z tym mam umrzec Kazano mi kupic sobie buty dea numery większe i chodzic w luznych ubraniach Tylko ,ze mnie chodzenie zaczęło sprawiac ogromną trudność Nogi jak banie cięzkie i bolesne I przez przypadek na poczekalni usłyszałam o pani dr Mowilo o niej pacjenci ,ze kiedys pracowała w tym osrodku i ,ze jej nie ma i teraz faktycznie nie ma się u kogo leczyć,a jedna z pań mowiła ,ze pracuje w sąsiedniej miejscowosci oi była u niej bo tez miała problem i jej pomogła Postanowiłam odszukac panią dr i opłacało się Może ktos wierzyc lub nie ta wspaniała pełna empatii kobieta wysłuchała mnie uwaznie ,obejrzała dokumenty ,ktore miałam i od razu powiedziała ze tu nie potrzeba tylu leków tylko 1 konkretny Tak zrobiła odstawiła sporo leków ,zostawiła najistotniejsze i włączyła 1 od siebie I stał się cud Po 10 latach moje nogi zaczęly nabierac normalnych kształtow Obrzęki ustąpiły i nie wracają Nogi są coraz silniejsze Od tak długiego czasu pierwszy raz mogłam sobie kupic normalne buty Jestem ogromnie wdzięczna pani dr i losowi ,ktory sprawił ,ze do niej trafiłam Dziękuję pani dr Wdzięczna pacjentka Danuta

Pani dr Ewa jest naszym lekarzem i prawdziwą pomocą lekarską w kazdej sytuacji Kiedy zawodzi ,a zdarza się to często pomoc lekarzy przychodnianych ,ona ratuje nas prawie zawsze skutecznym i popartym wiedzą medyczną leczeniem Korzystam z jej pomocy przeszło16lat i zawsze pomogła i mnie i mojej rodzinie i znajomym Myslę,że wyrażam tu opnię bardzo wielu osób z wdzięcznością Maria

Polecam faktycznie opinie nie przesadzone Dobry lekarz i specjalista swojego zawodu Byłem u niej z chorobą. Ktorą leczyłem cztery tygodnie i zamiast lepiej było gorzej U pani doktor stanąłem na nogi po czterech dniach i stopniowo było coraz lepiej Byłem jeszcze raz na kontroli. Wzmocniła mnie i w koncu mogę powiedziec ze jestem zdrowy i czuję się dobrze a było juz ze mną naprawdę zle z podziękowaniem pacjent Lech K

Rzeczywiście miła ,uprzejma,kulturalna pani dr, a nade wszysto bardzo skuteczna w leczeniu!Dobrze wie jak leczyć,żeby wyleczyć,a nie udawać leczenia.W razie potrzeby kieruje do własciwego specjalisty .Zawsze uczciwie stawia sprawę czego moze się podjąć sama ,a z czym trzeba iść gdzie indziej Chociaż powiem szczerze ,ze jak mało który lekarz jest wszechstronna i mimo ,ze to nie Jej działka/ jak to sama mowi/jej leczenie przynosi lepsze efekty niz tych ,ktorzy tylko tym się zajmują.Jest wyjątkowa bo traktuje pacjenta całosciowo ,a nie wybiórczo co jest czasami bardzo ważne.Taki lekarzy jest juz chyna niewielu. Ja osobiscie nie spotalkałem się z takim.Z całym szacunkiem Witold B

Piszę w podziękowaniu dla pani dr Ewy Od kilku lat cierpię na bóle nóg. Puchną mi ,czuje w nich dziwne cierpnięcia , niepokoje Byłam z tym u chirurgów ,ortopedów,neurologów i wszedzie tam gdzie wysyłał mnie mój lekarz rodzinny ,ktory tez nie miał na mnie pomysłu Nawet byłam w szpitalu ,w ktorym mnie wyśmiano i kazano się wziąsc do roboty lekarzom z POZtu A ja coz mogłam? Wtedy sąsiadka poleciła mi panią dr EwęW Ta wysłuchała mnie i natychmiast wykonała mi badanie cukru na glukometrze Szczeliła w 10tkę cukier był ponad 200 Dostałam leki na cukier i calcium dobesilate i cały problem nog ustąpił juz po tygodniu Cukry unormowaly się po dwoch tygodniach ,a ja czuję się bardzo dobrze Pilnuję zalecone diety, przymuję leki duzo chodzę,bo juz teraz mogę i zyc mi się chce ,a męczyłam się przeszło pół roku