lekarz Ewa Włodarczyk

Do pani dr trafiłam z polecenia znajomej. Nie jestem z tego terenu.Miałam ranę owrzodzeniową Byłam u czterech chirurgów w Kłomnicach tez i nikt nie potrafił mi pomoc Noga bolała ,z rany się sączyło, rana się nie goiła i robiła się coraz większa .trwało to 5 miesięcy. Kiedy trafiłam do pani dr byłam juz zrezygnowana.ale sprobowałam .Dzisiaj dziękuję Bogu bo juz po pierwszej wizycie była poprawa Odpowiedniw leki i masci i..... Rana się juz zalecza zmniejsza ,nie boli Efekt jakby czary Ta dr jest niesamowita Tak jak mowiła mi ta znajoma bo ją tez wyprowadziła Z całą odpowiedzialnością szczerze polecam

Piszę tu żeby podziękować Opatrzności że pani doktor Ewa W trafiła do naszej przychodni Uratowała już tyle istnień ludzkich i tylu ludziom pomogła że dzisiaj nie wyobrażamy sobie jak to było jak jej nie mieliśmy Halina S

Potwierdzam wypowiedz mojej poprzedniczki .Taki lekarz to prawdziwy Skarb. Takich ludzi trzeba szukać z przysłowiową świeczką ,ale czy się znajduje? Dzisiaj to juz prawie niemoźliwe! Ten nasz skarb uciekł od nas do Widzowa i dlatego tak wszyscy bardzo ubolewamy za nią. Bez niej nie ma nas kto tutaj leczyć!!! MARIA W

Pani dr Ewa to niezastąpiony lekarz Odkąd nie przyjmuje u nas w przychodni to niestety nie ma tak naprawdę kto nas leczyć Całe szczęscie ze mieszka w Kłomnicach i pracuje w pobliskim Widzowie Jest dla nas ratunkiem kiedy potrzebujemy fachowej pomocy lekarskiej a nie tylko przepisania leków czy sierowania do specjalisty ktory i tak nam tak naprawdę tez nie pomoźe Bo albo nie jest własciwym specjalistą do ktorego powinniśmy byc skierowani albo traktuje leczenie tak samo jak kierujacy do niego lekarze O podejsciu do pacjenta jako całosci /tak jak to robi pani dr EwaWłodarczyk/ nie ma mowy to tylko marzenie.Tak nam jej brakuje w naszej przychodni/a mówi się źe nie ma ludzi niezastąpionych /Takiego lekarza jak pani dr nigdy tu nie było i zapewne nie będzie!!!!! Myslę źe nie jest to opinia tylko moja Pozdrawiam wsxystkich czytających Barbara S

Lekarz w pełnym tego słowa znaczeniu :uczciwy, szczery, oddany swojej pracy ,szanujący pacjenta , jego zdrowie i zycie i co najistotniejsze skuteczny w leczeniu i wlasciwym rozpoznaniu choroby Wniklilwie analizujący kazdy przypadek .Wiem co piszę, poniewaz nie raz tego juz doswiadczyłem i na sobie i na swoich bliskich i znajomych Myslę, ze jestem reprezentantem wielu ,bardzo wielu pacjentow pani doktor .Z całym szacunkiem Stanisław

Tak potwierdzam te wszystkie dobre opinie o pani doktor Ewie Włodarczyk Bardzo szanujemy ją jako lekarza i człowieka Nam pomogła juz wiele razy a ostatnio trafną diagnozą i szybkim działaniem uratowała naszą babcię którą albo by juz nigdy nie chodziła albo i tez leźąc umarłaby na niewydolność np. nerek Babcia złamała nogę oczywiscie mimo prześwietleń w Częstochowskim szpitalu i konsutacji nie stwierdzono złamania i z bólem odesłano ją do domu bez zadnej pomocy Szybka interwencja naszej pani doktor i skierowanie do odpowiedniej placówki uratowała babcię i jej nogę Prawie natychmiast została zoperowana -złamanie ktorego nie widzieli inni lekarze drudzy zobaczyli natychmiast.Pani doktor od razu jeszcze bez przeswietlenia słusznie rozpoznawała złamanie Początkowo liczyła na fachowców z Częstochowy a kiedy Ci ją zawiedli skierowała nas z miejsca do szpitala W Radomsku Tam od razu znalezli wskazany przez panią doktor problem podejrzenie złamania szyjki udowej i pomogli babci skutecznie Dzisiaj babcia po operacji i krotkiej rehabilitacji śmiga Dziękujemy my i babcia

Bardzo dziękujemy pani doktor za własciwą pomoc lekarską Przez 2 miesiące leczyliśmy naszą mamę w przychodni w Kłomnicach Bardzo bezskutecznie bo tylko słabła a nikt u niej nie widział chorby Własciwe rozpoznanie i leczenie pozwoliło na powrot jej do zdrowia Dziękujemy pani dr za pomoc i fachowosć

Tak sprawdzony lekarz i spec w swojej dziedzinie Poza tym człowiek bezwzględnie oddany swojej pracy Jeśli szukasz skutecznej pomocy lekarskiej czy ukierunkowania w leczeniu a czasem to jest bardzo ważne to polecam panią dr i chcę jeszcze jedno nadmienić to jedyny telefon który jest odebrany zawsze nie ważne czy święto czy wolne czy dzień czy noc a jak nie to możesz liczyć ze oddzwoni zaraz w wolnej chwili Reczę za to co piszę Basia

ja tez korzystam z pomocy pani dr i chcę powiedzieć,że w żadnej chorobie nie pozostawiła mnie samej Zawsze interesowało ją jak się czuję czy jest poprawa i czy leczenie przebiega prawidłowo i nie trzeba coś zmienić.Mam pełne zaufanie do pani dr bo wiem , że mnie nie oszuka i zawsze mogę liczyć na jej pomoc ,wsparcie lub ukierunkowanie co należy dalej i gdzie robić, jeśli jest taka potrzeba .Jadwiga