lekarz Ewa Włodarczyk

Rzeczywiście mamy szczęście źe na naszym terenie jest taki lekarz Ostatnio dopadła mnie choroba i potrzebowałem szybkiej i dobrej pomocy Okazało się ze nie było to takie proste bo w przychodni potraktowali mnie jak natręta ktoremu nic nie jest a jak oprócz dolegliwosci widoczne juz były zmiany na ciele i trafiłem na pogotowie w Kłomnicach to odsyłali mnie do szpitala bo nie wiedzieli co mi jest Wtedy trafiłem do pani dr Włodarczyk. Od razu poznała się co mi jest udzieliła natychmiastowej pomocy i za parę dni byłem zupelnie zdrowy I jestem juz zdrowy Dolegliwosci i choroba która je wywoływała ustąpiły po leczeniu pani dr EW i juz nie wróciły BartekW

Pani dr jest z Kłomnic Nie wiem czemu jest jakiś drugi adres ze Szczecina Pozdrawiam wszystkich co jej szukają bo jest kogo i po co

Doskonałý lekarz Jestem szczęśliwa ,źe takiego znalazłam. OPINIE o tej osobie są faktycznie prawdziwe i nie przesadzone.To własciwa osooba na właściwym miejscu.Co bysmy bez niej tu zrobili wśród tych bufonów konowałów z tysiacem tytułów bez pokrycia.Mamy szczęscie,źe ją mamy.Pomogła juz tak wielu ludziom i to w róźnych naprawdę cięzkich chorobach,trafnie je rozpoznając i lecząć lub kierującc we właściwe miejsca gdzie tą pomoc rzeczywiscie otrzymali.Niech ją Bóg błogosławi i niech źyje 200 lat!

Dobrze że są tacy lekarze jak pani dr Włodarczyk !!! Wyprowadziła mnie z ciężkiej depresji Trwało to pół roku ale odkąd wzięła mnie pod swoją opiekę było coraz lepiej.Zawsze w nocy o północy mogłam na nią liczyć kontaktować się z nią jeśli coś mnie niepokoiło Czułam się bezpiecznie u pewnie a to w tej chorobie bardzo waźne Dzis czuję się bardzo dobrze i zdrowo Wiem źe choroba lubi wracac ale i wiem źe mam kogoś ktoi w niej zawsze pomoże Dzięki Ci pani doktor Ewo☺

Potwierdzamy z zoną naprawdę dobry lekarz Wiele mamy jej do zawdzięczenia uratowala naszą córkę Było to 2 lata temu Piszemy o tym dopiero teraz bo pani dr Ewa prosiła zeby pozostawic to i nie wyciagac konsekwencji z postepowania jej kolegów i koleźanek. Nasza corka miala wtedy 9 lat lezala w szpitalu miała zapalenie płuc Po tygodniowym pobycie została wypisana chociaz w trakcie tej hospitalizacji skarzyła się na bol brzucha Dawano jej kroplówki i przeciwbólowe i stwierdzono ze to przejdzie a my rodzice panikujemy Tak poszliśmy do domu.Następnego dnia w piątek córka płakała z bólu Poszliśmy do przychodni i pani drPlachecka przepisała jej debridat kazała pilnować diety Dziecko praktycznie nic nie mogło jeść Ból był coraz większy i dołączyła się gorączka 37.7 W sobotę rano trafiliśmy do pani dr Ewy Wlodarczyk i kiedy zbadała małą natychmiast skierowała nas do szpitala z podejrzeniem zapalenia wyrostka Pojechaliśmy na Parkitkę Tam wyczekaliśmy się 2 godziny z cierpiacym dzieckiem W końcu łaskawie nas przyjęto Pan dr ktory nas przyjmował stwierdził ze to nie wyrostek i nic tu po nim ale na nasze monity zlecił w końcu badania krw i zawolal panią dr pediatrę z oddziału na którym corka wczesniej lezała Pani dr umiala tylko skomentować ze to skierowanie od pani dr Włodarczyk a ona nie jest pediatrą i ze mamy sobie isc poszukac dobrego pediatry bo corce nic nie jest badania są dobre A te podwyzszone wartosci w badaniach są niewielkie i to po chorobie jeszcze Dziecko jest histeryczne a to i z winy rodziców tez bo nic się nie dzieje tylko panika i jej się udziela Macie iść do dobrego pediatry i leczyć dziecku nerwy a reszta przejdzie Wyniki dano nam do ręki i do widzenia Nie widzieliśmy co robić ale ponieważ córka źle się czuła i była slabła a gorączka jak dla mnie rosła wróciliśmy do dr Ewy W Popatrzyła na wyniki jeszcze raz zbadała i stwierdziła ze dla niej na 100% to wyrostek Główkowala co zrobić i wymyśliła ze da nam 2 gie skierowanie i wyśle nas do Radomska i tak zrobiliśmy Zgodnie z umowa nie mówilismy ze byliśmy już gdzie indziej I.......Przyjeto nas z miejsca po zbadaniu i wynikach badan zrobionych bardzo szybko okazało się źe córce "rozlewa się" wyrostek natychmiast operacja zagrożenie źycia. Operacja odbyła się prawie od razu potwierdziło się wstępne rozpoznanie Szczęśliwie udalo się uratować nasze dziecko chociaż po niby zwyczajnej operacji na wyrostek leczyliśmy się jeszcze 2 miesiące bo wdało się zapalenie otrzewnej za późno trafilismy na stół operacyjny.Piszemy to aby ostrzec i uczulić innych rodziców Chcieliśmy zrobić z tego aferę żeby ukarać lekarzy z Parkitki ale prośby pani dr Ewy W były takie aby ze względu na nią tego nie robić i nie nadawac temu rozgłosu Dzisiaj jesteśmy już po wszystkim ochłonęlismy i chociaż tu na lamach tego postu dziękujemy pani dr Ewie Włodarczyk i ostrzegamy Nie wierzcie do końca lekarzom na Parkitce Katarzyna i Rafal

Świetny lekarz i doskonały diagnosta Potwierdzają to nawet Ci wielcy specjaliści klinicysci do których trafilam .To oni sami mowią, ze leczenie było prawidłowe i ze nie wiele mogą więcej wymysleć.Ze jakis dobry lekarz to prowadzil i nalezy go za to pochwalic W wielu miejsach gdzie byłam niezaleznie tak się wypowiadali Barbara

Bardzo dobry lekarz prawidłowo rozpoznała i wyleczyła zapalenie płuc u mojego dziecka nie rozpoznane i leczone jako przeziębienie syropkami przez lekarza pediatrę w ośrodku i lekarza pediatrę prywatnie dr Wójcika jako alergię. Pani dr natomiast zbadała i usłyszała zapalenie płuc ,zaraz wysłała nas na rtg ,które to potwierdziło jako obustronne.A pediatrzy kazali mi wysłać dziecko do przedszkola.Dostałyśmy skierowanie do szpitala gdzie ze względu na ilość dzieci proponowano nam korytarz.Zadzwoniłam do pani dr czy podejmie się leczenia w domu i zgodziła się Zastosowała odpowiednie leczenie i dziecko wyzdrowiało.Skończył się kaszel; wrócił apetyt i żywotność. Po leczeniu dostaliśmy lek na uodpornienie i jak do tej pory a jest juź poł roku jest ok Przed tą chorobą chorowałyśmy non stop Bardzo jestem wdzięczna pani dr i uczciwie polecam ją innym Dominika

Wspaniały lekarz Uratowała mi źycie!!!!! A było to tak Poczułem się coś źle Kręciło mi się w głowie było mi niedobrze nawet zwymiotowałem Ciśnienie mi skakało Zadzwoniłem do przychodni ale lekarz dopiero mógł być późno a ponieważ czułem się coraz gorzej wezwałem pogotowie Panu dr z pogotowia stwierdziła jelitówkę dała p wymiotne i na uspokojenie i pojechała Przespałem się a kiedy próbowałem wstać znowu było gorzej Lekarz z przychodni nie przyjechał bo podobno było dużo ludzi i co robić Znów wezwałem karetkę i usłyszałem źe jestem niecierpliwy i nieodpowiedzialny i więcej do mnie nie przyjadą bo sobie wymyślam Wtedy pomyślałem o jedynej prawdziwej pomocy pani dr Ewie Poprosiłem przyjechała zbadała mnie i natychmiast sama wezwała karetkę i postawiła rozpoznanie udaru Przyjechała karetka pani dr z pogotowia kłóciła się o jakieś skierowanie na przewóz ale w końcu mnie zabrała Na miejscu po badaniu okazało się źe mam udar i cale szczęście ze znalazłem się w szpitalu bo już zacząłem gorzej mówić choroba postępowała Pozdrawiam panią dr Ewę dziękuję za walkę o mnie .Dzisiaj wiem źe o moje źycie i zdrowie Gdyby nie jej upór i detrminacja nie chcę mysleć co byloby

Super lekarz Można iść do niej z każdym problemem zdrowotnym i liczyć na pomoc bo się ją zawsze uzyska Jestem szczęśliwa źe znam takiego lekarza Leczę się u niej od wielu Więcej takich lekarzy a medycyna odzyskałaby dobre imię Magda

Super lekarz! Miałam ropiejącą ranę na nodze.Raz się goiła a raz ropiała. odwiedzałam chirurgów nie wiem ile razy Nic nie pomogło Pojechałam do pani doktor Namiary dostał mój chłopak I co obejrzała oczyściła jak chirurdzy ale zastosowała odpowiednie leczenie Od tej pory minął już miesiąc noga jest całkiem wyleczona a leczyłam ją bezskutecznie ponad 2 lata Jak dobrze że są jeszcze tacy lekarze Bardzo dziękuję za pomoc pani Oby żyła 100lat Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza