lekarz Ewa Włodarczyk

Super lekarz! Miałam ropiejącą ranę na nodze.Raz się goiła a raz ropiała. odwiedzałam chirurgów nie wiem ile razy Nic nie pomogło Pojechałam do pani doktor Namiary dostał mój chłopak I co obejrzała oczyściła jak chirurdzy ale zastosowała odpowiednie leczenie Od tej pory minął już miesiąc noga jest całkiem wyleczona a leczyłam ją bezskutecznie ponad 2 lata Jak dobrze że są jeszcze tacy lekarze Bardzo dziękuję za pomoc pani Oby żyła 100lat Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza

walczę z nadciśnieniem wiele lat byłem już u wielu lekarzy Stosowałem przeróżne leki i ich kombinacje Ciśnienie szalało raz niskie odlotowe raz wysokie ze nie wiedziałem co się dzieje Męczyłem się bardzo W końcu dr rodzinny skierował mnie do szpitala Tam zrobili mi badania dostałem kroplówki przepisano leki i odesłano do lekarza do przychodni z reprymendą żeby zabrał się do roboty Wróciłem byłem u kardiologa /prywatnie/chwilę było dobrze i znowu powrócił koszmar Wtedy ktoś polecił mi panią dr EWłodarczyk Spróbowałem inie żałuję Leki dopasowała mi za pierwszym razem Minęły już ...

przepisano leki i odesłano do lekarza do przychodni z reprymendą żeby zabrał się do roboty Wróciłem byłem u kardiologa /prywatnie/chwilę było dobrze i znowu powrócił koszmar Wtedy ktoś polecił mi panią dr EWłodarczyk Spróbowałem inie żałuję Leki dopasowała mi za pierwszym razem Minęły już 2lata a ja przestałem mieć problemy z ciśnieniem Nawet jak się sporadycznie pojawi potrafię sam sobie pomóc Wiem jak zostałem przeszkolony i dzisiaj udaje mi się pomóc nawet innym Jestem taki szczęśliwy i wdzięczny tej cudownej kobiecie za jej wiedzę i skuteczną pomoc

Bardzo jestem zadowolona z opieki lekarskiej Pani Dr Ewy to nasza Dr Ewa z serialu pod tym tytułem lub jak kto woli Dr Qinn

znowu mi pomogła a taka byłam chora chciałam zaufać innym doktorom ale się nie da nie mogli mi dać rady a jej się udało miałam zapal płuc Teraz w końcu czuję się dobrze a ciśnienie mam w końcu wyregulowane i nogi mnie przestały boleć

dzięki Pani doktor żyje moja matka inni???pogrzebali już ją na wstępie podobnie było z moją ciotką wujkiem sąsiadem Tak to ona ich uratowała wiele i wielu pomogła to doskonały lekarz i złoty człowiek

Od wielu lat korzystam z pomocy Pani dr Ewy nigdy mnie nie zawiodła Leczymy się u niej całą rodzinąJestem jej wdzęczny za właściwą pomoc i opiekę Żyj kobieto sto lat bo jesteś nam bardzo potrzebna