lekarz Ewa Włodarczyk

To najwspanialszy lekarz i człowiek wielkiego serca i rozumu. Ratuje ludzi bo chce im naprawdę. Pomóc ,a nie widziwć swój interes.Najważniejszy jest dla niej drugi człowiek .Jej własne cierpienie nie jest istotne gdy ktos inny cierpi? Niesmamowita osoba czy tacy jeszcze są? Wiele jej zawdzięczamy,ale chcemy żeby i ona była z nami jak najdłużej bo jest nam bardzo potrzena!!!!!!!!

Potwierdzam ja Ryszard Majchrzak ,że pani dr E Włodarczyk jest lekarzem u ktorego mozna liczyc na pomoc i własciwe leczenie Miałem obrzęk szyi i podbródka leczono mnie na tarczycę Badania robiłem w trakcie leczenia po tygodniu i pan dr potwierdził ,ze to od tarczycy Ponieważ nie mogłem ani jesc ani pic. Pod przymusem żony poszedłem do pani drEW i jak się okazało słusznie Zaraz włączyła mi zastrzyki Stwierdziła ,że to nie tarczyca,a dokładnie jej niewielka nadczynność a stan zapalny żuchwy jest przyczyną mojej choroby Po 1 zastrzyki za parę godzin juz było lepiej a po 5 zastrszykach wszystko ustąpiło Kazała zrobic zupełnie inne badania i usg tej szyi i zuchwy Wysłała mnie na konsultację laryngologiczną Tam potwierdzili ż to był stan zapalny węzłów podzuchwowych i leczenie było prawidłowe Teraz jest wszystko ok czuję się dobrze i jestem pod kontrolą laryngologa ,a tarczyca tez zupełnie się wyrównała TO jest moja historia

Wspaniały lekarz i diagnosta,który nie lubi pochwał Dla pani doktor liczy się to czy pomogła pacjentowi i jak on się czuje,a nie aby odbębnic i następny Cenię w niej to że zawsze traktuje nas pacjentów jak najbliższe sobie osoby i w taki sam sposob walczy o nasze zdrowie Robi to w rozny sposób ale nigdy nikogo nie pozostawia nas. bez pomocy To człowiek wielkiego serca i rozumu

Dziękuję Pani Dr Ewie Włodarczyk za pomoc Ogromną pomoc.Przez jedenaście lat walczyła i przedłużała życie mojej bardzo schorowanej mamie staruszce ,która za nic w świecie nie chciała isc do szpitala(przez ten długi okres była tylko 4x i to na początku)Dożyła 97lat odeszła spokojnie na śnie)Zawsze skutecznie likwidowała wszystkie dolegliwości i różne schorzenia z wielu dziedzin medycyny.Smię twierdzić,że gdyby za każdym razem znalazła się w szpitalu to juz dawno nie byloby Jej,a tak cieszyła się zyciem tak długo i co najważniejsze nie cierpiała.Dzisiaj zogromną wdzięcznością i szacunkiem sładam podziękowania życząc Pani Dr zdrowia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej Renata Małecka

Witam czytam opinie o pani dr E Włodarczyk i potwierdzam że żadna z osob tu piszących nie przesadza Pani doktor to lekarz o wiekim sercu i z ogromnym mózgiem Bo jak wiele trzeba pomiescic w głowie zeby pomoc chorym w tak wielu chorobach i to w bardzo różnych dzdziedzina tej medycyny Gdzie specjalisci z poszczegolnej z nich mają problem i to ogromny Nie ma co liczyc na ich pomoc Chyba ze ptzez przypadek im się cos uda Teraz to mamy tylko lekarzy z tytułami i nie konecznie z umiejętnosciami Ciekawe tylko kto im te tytuły daje?Moze warto byłoby je zweryfikowac? Barbara

U pani dr znalazłam się z polecenia mojej znajomej i nie żaluję Miałam sączącą się ranę z owrzodzeń podudzi Jak się pozniej okazało rowalony cukier i cisnienia z obrzękam nóg i rąk Nie pomogł mi zaden chirurg ani naczyniowiec ani kardiolog no i napewno nie nasz lekarz rodzinny Pani dr dokładnie mnie zbadała zaleciła badania zastosowała leczenie i dzisiaj jest ok Efekt poprawy był juz po tygodniu Tamci wszyscy specjalisci leczyli mnie bez skutku poł roku Z nogi się lało a ja byłam coraz słabsza i bardziej chora i wszyscy rozkładali ręce i mowili że tak musi byc Okazało się że nie musi a ja jestem tego zywym przykładem Jestem bardzo wdzięczna pani dr Włodarczyk za pomoc. I opisując swoj przykład składam jej tym samym hołd dla jej wiedzy i umiejętnosci Mam naprawdę za co!!!Wdzięczna pacjentka Anna Komorowska

Kompetenta fachowa pomoc zawsze Przy tym skromnosc i ogromna empatia Lekarz,ktory pomoże i nie oszuka Wyleczy lub własciwie pokieruje zeby odzyskac zdrowie w pełni Ogromna wiedza wielu dziedzinach medycyny pozwala jej pomaga leczyc w róznych dziedzinach medycyny Prawdziwy lekarz rodzinny Wyleczyła mi mamę babcię męza dziecko mnie i to z bardzo roznych zupełnie odmiennych choróbZawsze mozna na nią liczyc!!! Bogusia

Pani Doktor to Anioł , zawsze możemy liczyć na Panią doktor mimo że nie jesteśmy z tąd , nigdy nie odmówiła Nam przyjęcia, zawsze postawi trafną diagnozę i dobierze odpowiednie leki .

Korzystam z pomocy p.dr Ewy Włodarczyk od wielu lat To nasz Anioł Stróż Zawsze otrzymuję pomoc.Wszyscy w naszej okolicy wiedzą,że jak potrzebna jest prawdziwa i fachowa pomoc to znajdą ją u p. dr Włodarczyk