dr n. med. Ewa Zygmanowska

Dietetyk

Polecam. Niesamowita kompetencja. Dużo poświęconego czasu. Wspaniały specjalista, pracujący zupełnie inaczej niż reszta dieretyków: szeroka diagnostyka, lekarz współpracujący, plan diety

Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani dietetyk. Wie więcej niż wydaje mi się niektórzy lekarze. Szczegółowo omówiła plan działania w moich chorobach i rozpisała ciekawą, urozmaiconą i dostosowaną do moich potrzeb dietę. Kiedy coś się nudzi w diecie bez problemu zmienia. Cierpliwa i bardzo empatyczna. Polecam.

Świetny dietetyk z medycznym podejściem do pacjenta. Indywidualne podejście. Ukłąda "ludzkie" diety, które lecą. polecam !

Cieszę się, że trafiłam do Pani Ewy Zygmanowskiej. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy. Dzieki jej zaleceniom odżywiam się zdrowiej i po ok. miesiącu stosowania przygotowanej dla mnie diety czuje się lepiej. Bardziej się wysypiam i mam znacznie więcej energii. Żałuję, że do Pani Ewy wybrałam się dopiero teraz :) Dziękuję! Małgorzata

Polecam, pani Ewa pomogła mi dietą w problemach z płodnością wie co robi. Rzeczowa i z ogromną wiedzą, wiem że jest wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym więc na pewno posiada dużą wiedzę i doświadczenie o czym się przekonałam. Godna polecenia.

Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Ewy. Oprócz tego, że trochę zrzuciłem to znacznie lepiej się czuję i lepiej funkcjonuję na co dzień. Warto zadbać o swoje zdrowie, a Panią Ewę już zacząłem polecać :)

Lekarz który zawsze pomoże, pradziwy lekarz.

Lekarz który zawsze pomoże, pradziwy lekarz.

Bardzo dobry dietetyk,uprzejma, kompetentna..posiada dużą wiedzę. Schudłem 6 kg,polecam:)

bardzo gorąco polecam P. Ewę.. sumienna, odpowiedzialna i profesjonalna.. z indywidualnym podejściem do pacjenta.. tak trzymać :)

Bardzo dobry dietetyk, profesjonalne podejście do pacjenta.Uprzejma, kompetentna i rzeczowa. Udało mi się schudnąć 10 kg. Polecam:)