dr n. med. Ewa Zygmanowska

Dietetyk

Pani Ewa Zygmanowska, jest bardzo profesjonalnym lekarzem i przesympatyczną osobą, a przede wszystkim jest lekarzem, który potrafi słuchać i odpowiednio pomóc. Dzięki diecie, którą obecnie stosuję schudłam już 7 kg w ciągu miesiąca. jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Ewą. Polecam wszystkim bardzo gorąco tego lekarza!!!!!!!!!

Pani Ewa jest świetnym dietetykiem. Miła symatyczna, bije od niej ciepło. Zna się na dietetyce, dzięki niej schudłam już 7 kg i lecę dalej jak strzała a wszyscy zdrowo, bez problemów zdrowotnych oraz uczucia ogromnego głodu. Polecam Panią Ewę do problemów związanych z dietetyka!

Zdecydowanie polecam Panią Ewę. Bardzo indywidualne podejście i da się odczuć, że jej praca jest jednocześnie jej pasją. Dziękuję za pomoc !

Polecam Panią Dietetyk dzięki niej udało mi się wreszcie schudnąć.

Polecam Panią Dietetyk dzięki niej udało mi się wreszcie schudnąć.

świetny dietetyk z wszechstronnym podejściem do pacjenta. Zastosowana dieta nie tylko wpłynęła na zrzucenie zbędnych kilogramów u męża ale także obniżył się poziom cukru i cholesterolu.Gorąco polecam Monika

Monika