lekarz Ewelina Jaros-Mikusińska

2,6
2,4
2,2
2,2

Poszłam do pani doktor z synem za poleceniem pediatry, pomimo negatywnych opinii, jakie można znaleźć choćby tutaj i to był błąd. Choć to lekarz doświadczony stażem, nie potrafi dobrze dobrać leków, dziwi się, że po tygodniu nie ma poprawy ponadto nie interesuje się stanem dziecka wcale ponad same górne drogi oddechowe. Nie jest dla pani doktor istotne jakie dziecko przechodziło choroby, które mogą mieć wpływ na obecny stan zdrowia. Jedynie obchodzi ją jakie dziecko brało antybiotyki w ostatnim miesiącu. Pani doktor prawdopodobnie nie potrafi w ogóle obsłużyć stetoskopu, ponieważ na płatnej prywatnej wizycie odmówiła osłuchania dziecka. Rozumiem, że jej wiedza sięga jedynie od punktu A do punktu B, a więc uszy-nos-gardło, a reszta, to czarna magia i nie ma takiej siły, by choćby sprawdziła czy np. oskrzela nie są zainfekowane z powodu przeciągającej się infekcji górnych dróg oddechowych. Na dość proste pytania pani odpowiadała krótkim "nie wiem" albo "w medycynie nigdy nic nie wiadomo", co moim zdaniem świadczy o głębokim braku profesjonalizmu. Podejście do pacjenta ma beznadziejne. W prywatnym gabinecie pani stosuje metalowe szpatułki, którymi na siłę rozwiera zęby dziecka i twierdzi, że inaczej się nie da, co jest czystym idiotyzmem, bo innym lekarzom dziecko pięknie pokazuje gardło i nikt jak dotąd nie używał w tym celu przemocy. Pani doktor natomiast uważa, że 3-letnie dziecko należy traktować jak dorosłego. Z takim podejściem jednak nawet dorośli pacjenci byliby raczej niezadowoleni. Ponadto pani doktor nawet we własnym gabinecie jest niezorganizowana, ma bałagan w dokumentacji, nie potrafi znaleźć karty pacjenta a i sam gabinet wygląda bardziej jak kanciapka przedwojennego medyka niż miejsce pracy lekarza w XXI wieku. Dodatkowym minusem jest to, że pani doktor nie słucha, trzy razy pyta o to samo, a i tak ma się wrażenie, że nie bardzo ją to interesuje. Do dziecka nie zwraca się wcale, traktuje je przedmiotowo. Nie jestem w stanie ocenić wiedzy jako takiej pani doktor, ale sprawia wrażenie osoby bardzo niekompetentnej. Z pewnością więcej nie zaprowadzę do niej mojego dziecka i nikomu nie polecam, chyba, że zamiast wyleczenia ktoś chce dziecku zaserwować seans strachu i jeszcze za to zapłacić. Co prawda nie upomniałam się, ale pani doktor nie wystawiła rachunku i kasy fiskalnej też nie widziałam, a podobno to teraz obowiązkowe. Ogólnie podczas wizyty miałam wrażenie, że cofnęłam się w czasie do poprzedniej epoki, a wiadomo co to oznacza w medycynie...

Pani Doktor kompetentna, rzeczowa, skuteczna. Po badaniu i przepisaniu lekarstwa, wizyta w drugim dniu oceniająca skuteczność, mały zabieg i dalsze zalecenia. Po dwóch dniach już po bólu a i komfort słuchu dużo lepszy. Może i się nie rozgaduje i nie za wiele tłumaczy ale ja poszedłem do lekarza się wyleczyć a nie nauczyć o chorobach. Pogadać to się chodzi do psychologa albo do księdza. Długość wizyty nie świadczy o jakości leczenia. A ja z wizyt u Pani Doktor jestem bardzo zadowolony.

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z osobą tak niekompetentną zajmującą stanowisko lekarza. Pani (phi!) doktor rozmawiała przy mnie z pielęgniarką o swoich prywatnych sprawach. Badanie trwało półtorej minuty, po czym doktor stwierdziła, że w zły sposób czyszczę uszy i ot całe zamieszanie. Inny lekarz następnego dnia stwierdził ostre zapalenie ucha środkowego. Pani kpi, wyśmiewa i insynuuje symulowanie choroby. Zmarnowałam skierowanie, nie zostały zadane mi żadne dokładniejsze pytania a po przedstawieniu objawów doktor stwierdziła, że "mam bujną wyobraźnię, bo to nie jest możliwe" i ona nic niepokojącego nie widzi. Właśnie możliwe ...

Zmarnowałam skierowanie, nie zostały zadane mi żadne dokładniejsze pytania a po przedstawieniu objawów doktor stwierdziła, że "mam bujną wyobraźnię, bo to nie jest możliwe" i ona nic niepokojącego nie widzi. Właśnie możliwe w tym jest problem, że nawet nie raczy spojrzeć?! wielkie NIE, nie polecam dorosłym a tym bardziej dzieciom, nikomu. Dno, a nie lekarz.

Lekarz bez wiedzy bez kultury!!! Byłam z dzieckiem po skierowaniu od lekarza ogólnego nigdy tam wiecej nie wrócę .Prosze poczytać opinie a temat tej pani doktor i uwierzyć ze wszystko co łucie piszą na jej temat to prawda.Nie zna sie na leczeni a do dziecka podchodzi jak do nie wiem jak to opisać.Dziwie sie ze tak długo leczy.Tylko w naszym kraju taka osoba bo to nie lekarz jak ona moze leczyć

witam,ja byłam u pani doktor z polecenia więc moge opisać spostrzeżenia jak na pierwszą wizytę.Lekarka wydała mi sie miła i wypytywała o każdy szczegół zamin mój syn się pochorował co brał wcześniej i jakie były objawy,badanie ucha nie było bolesne bo dziecko 8letnie nawet się nie skrzywiło,przepisała leki i dokładnie powiedziała co mamy robić za wizyte wzieła 70 zł,przyjmuje prywatnie w domu na koperniku.

Nie polecam, Pani dr jest nieuprzejma, arogancka i moim zdaniem niekompetentna. Stwierdziła, że mam zrezygnować z pracy i siedzieć z dzieckiem w domu, a nie posyłać do przedszkola. Po zbadaniu ucha powiedziała, że nie ma żadnych zmian, po czym po wizycie u innego lekarza w tym samym dniu - już prywatnie - okazało się, że syn ma jednak zapalenie ucha. Pani dr nie pozwala nic powiedzieć, wyjaśnić, w bezczelny sposób przerywa. Kiedy w końcu z nerwów się popłakałam i powiedziałam, że jest lekarzem i oczekuję pomocy, to powiedziała, że nie jest cudotwórcą, że nie jest w stanie pomóc, bo gdyby mogła to byłaby bardzo bogatą osobą. NIE POLECAM.

Brak słów, miesiąc dziecko leczy i dalej to samo. i ciągłe głupie gadanie że jak chcemy aby dziecko było zdrowe to ma nie chodzić do przedszkola

Ja odwiedziłam panią dr prywatnie. Syn miał kataralne zapaleniu uszu. Wyleczyła mi go kompleksowo. Dała skierownie do laboratorium na przebadanie wydzieliny z nosa. Wyszło na jakie antybiotyki jest uczulony. Skierowała go na badanie uszu. Wszystko ok. Dzieci płaczą bo się boją, ona jako lekarz musi zbadać pacjenta nie ma wyjścia. Pisanie że dziecko płakało podczas badania i to są tortury jest bezsensowne! Mój tez płakał ale nie miała poprostu wyjścia musi zbadać dziecko nawet gdy płacze. U innego by też płakało nie tylko u niej. POLECAM!

nie polecam lekarka opryskliwa, kpiąca z człowieka , traktuje ludzi jak intruzów ale kasę szybko przytula najlepsze było stwierdzenie po zapłaceniu za wizytę i przy wyjściu z gabinetu usłyszeliśmy cytuję " najpierw zgodziłam się na wizytę ( po wcześniejszej rejestracji tel zaznaczam) a teraz żałuję" jak dla mnie totalna masakra ta pani swoje powołanie chyba schowała do kieszeni...NIE POLECAM

Nie polecam tej pani Doktor. Źle postawia diagnozę, i wmawia że sobie choroby wymyślam, po czym okazuje się u innego lekarza, że mam ostre zapalenie ucha.