lekarz Ewelina Jaros-Mikusińska

2,5
2,4
2,2
2,2

Zgadzam się niestety z negatywnymi opiniami o tej pani... To, że jest opryskliwa i wyniosła można jeszcze przeboleć. Najgorsze jest to, że każe faszerować ZDROWE ośmiomiesięczne dziecko antybiotykiem i innymi środkami... Wybrałam się do laryngologa z zalecenia pediatry na wizytę kontrolną po kilkudniowym leczeniu. Niestety trafiłam akurat na tę panią, która bezmyślnie przedłużyła okres podawania antybiotyku. "Na szczęście" odmówiła wypisania zwolnienia lekarskiego i kazała mi po nie pójść do pediatry. Jak się wyraziła, to nie jest "jej dziecko" więc opieki nie wypisze. U pediatry na drugi dzień okazało się, że ...

Zgadzam się niestety z negatywnymi opiniami o tej pani...
To, że jest opryskliwa i wyniosła można jeszcze przeboleć. Najgorsze jest to, że każe faszerować ZDROWE ośmiomiesięczne dziecko antybiotykiem i innymi środkami... Wybrałam się do laryngologa z zalecenia pediatry na wizytę kontrolną po kilkudniowym leczeniu. Niestety trafiłam akurat na tę panią, która bezmyślnie przedłużyła okres podawania antybiotyku. "Na szczęście" odmówiła wypisania zwolnienia lekarskiego i kazała mi po nie pójść do pediatry. Jak się wyraziła, to nie jest "jej dziecko" więc opieki nie wypisze. U pediatry na drugi dzień okazało się, że dziecko jest już zdrowe i potrzebuje tylko zwykłego czyszczenia noska wodą morską... Zdecydowanie NIE POLECAM

Wszystko pozostawia wiele do życzenia. 3 m-czne leczenie bez rezulatów, antybiotyk za antybiotykiem, przedmuchiwania, które pogorsyło sprawę. Pani doktor pretensjonalnna, nieprzyjemna, opryskliwa. Nakazała bezwzględne usunięcie dziecka z przedszkola i tyle. Zero zrozumienia i hasło przewodnie: "to Państwa problem nie mój". Strata czasu, gdyż i tak bez efektu. Rezultat - inny lekarz, mogdałki do wycięcia i drenaż uszu. Dodam jeszcze, że leczyła również mnie jako dziecko. Wspominam jako koszmar. Długotrwałe leczenie zapalenia ucha - bolesne przekłuwanie, a ostatecznie miesiąc w szpitalu z paraliżem twarzy. Nie polecam.

Ja odwiedziłam panią dr prywatnie. Syn miał kataralne zapaleniu uszu. Wyleczyła mi go kompleksowo. Dała skierownie do laboratorium na przebadanie wydzieliny z nosa. Wyszło na jakie antybiotyki jest uczulony. Skierowała go na badanie uszu. Wszystko ok. Dzieci płaczą bo się boją, ona jako lekarz musi zbadać pacjenta nie ma wyjścia. Pisanie że dziecko płakało podczas badania i to są tortury jest bezsensowne! Mój tez płakał ale nie miała poprostu wyjścia musi zbadać dziecko nawet gdy płacze. U innego by też płakało nie tylko u niej. POLECAM!

Pani doktor zlecila 10-cio miesiecznemu niemowlakowi antybiotyk na angine ropna a anginy nie ma i nie bylo. Zdecydowanie nie polecamy wręcz odradzamy! Uwazajcie na swoje dzieci.

Uwazajcie na swoje dzieci.

Zla nieprzyjemna wredna NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!

Zla nieprzyjemna wredna
NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!

nie polecam zachowanie lekarki karygodne i nie dopuszczalne uważam że ma skłonności sadystyczne trzy wizyty wszystkie zakończone płaczem dziecka.Po prostu nie ma podejścia do dziecka zabieg przedmuchiwania uszu przy płaczu i na chama. jestem zbulwersowana podejsciem do pacjenta.... diagnoza nieznana efekt rezygnacja z jej usług wizyta u innego lekarza prywatnie. Nie polecam

Byłam z moim dzieckiem u Pani dr 2 razy - w zależności od humoru inaczej się zachowywała. Na pytanie co muszę zrobić by wyleczyć dziecko (zapalenie ucha środkowe oraz kaszel) usłyszałam "NIC". Na pytanie o diagnozę usłyszałam tłumaczenie w terminologii lekarskiej, z czego nic nie zrozumiałam. Nie polecam

Pani doktor powinna leczyć "homiki" nie dzieci.Stwierdziła że, nie jest w stanie leczyć naszego synka nie poleciła nam ewentualnie innego specjalisty tylko najprościej przepisała liste leków.Nie ma podejscia do dzieci.Nie polecam.

Nie podobała mi się. Załatwia sprawę rutynowo i bez głębszej analizy.

Nie podobała mi się. Załatwia sprawę rutynowo i bez głębszej analizy.

Pani doktor koszmar. Przychodnia, w której przyjmuje również pozostawia wiele do życzenia. Brak podejścia. Traktuje ludzi z góry, mało uprzejma i niesympatyczna.