Lekarze Fizykoterapeuta

dr Emilia Mikołajewska

wojskowy
Bydgoszcz

Bardzo dobra doświadczona i cierpliwa rehabilitantka, rzadko spotykane: NDT-Bobath dla dzieci (alternatywa dla metody Vojty, również w MPD) i NDT-Bobath dla dorosłych (poudarowa, po urazach rdzenia kręgowego itp.) i inne meotdy, co ważne ma na to komplet certyfikatów (są na jej stronie internetowej e.mikolajewska.prv.pl), o co w Bydgoszczy b. trudno. Ludzkie podejście do dziecka (zabawki itp.) i rodziców (komplet wyjaśnień i wskazówek terpautycznych). Niestety: oblegana, b. trudno się dostać, prywatnie ...

mgr Łukasz Pepliński

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Topowa, profesjonalna i miła obsługa, sprawny czas oczekiwania na wizytę oraz duży wybór zabiegów rehabilitacyjnych!
Opinia dodana przez: Damian

mgr Joanna Strzępka

Gliwice

Byłam u niej kilka razy, zawsze znalazła dla mnie czas, zrobiła ze mną wywiad mimo iż nie musiała, bo miałam rozpoznanie od lekarza. Potrafi odpowiednio dobrać ćwiczenia do pacjenta, zależy jej na ludziach. Widziałam, że do innych pacjentów rownież podchodzi w ten sposób, nie ma znaczenia czy z NFZ czy prywatnie. Ja szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Viki

mgr Krzysztof Klimek

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Dariusz-napoleon Apczyński

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Bardzo dobry diagnosta i terapeuta,polecam! Iwona K.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Wiesław Klaper

Fizykoterapeuta

wimed
czerwona, 86
33-100 Tarnów

Trafiłam do was z ogromnym bólem głowy trwającym 7 dni. Mdłości , odrętwienie lewej strony ciała, zaburzenia mowy, skoki ciśnienia, drżenie całego ciała to była norma. Otumaniona lekami przez lekarzy spędzając na pogotowiu po kilka godzin w nocy przez ostatnie dwa dni. Badania krwi prawidłowe , więc Pani jest zdrowa. Neurolog po rezonansie głowy nie potrafił stwierdzić przyczyny moich dolegliwości. Aż w końcu lekarz rodzinny po kolejnej wizycie stwierdził, że ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krzysztof Weselak

Zakład Pielęgnacyino-Opiekuńczy
Rybacka 15
82-107 Jantar

Miałam okazję spotkać doktora w poradni rehabilitacyjnej. Doktor nie tylko wypisał skierowanie na zabiegi, ale też szczegółowo przeprowadził wywiad oraz polecił jakie nawyki warto wprowadzić, aby uzyskać poprawę oraz jakie ćwiczenia można wykonywać samemu, aby nie bolał już tak kręgosłup. Cieszę się, że trafiłam do dr Weselaka. Polecam i bardzo dziękuję za cenne wskazówki.

mgr Elżbieta Bączek

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

KINEZIO- REHABILITACJA mgr Elżbieta Bączek
32-800

Dzięki rehabilitacji prowadzonej przez Panią mag. Elżbietę Bączek uzyskałam sprawność po złamaniu obu nadgarstków. Sposób prowadzenia rehabilitacji oraz podejście do pacjenta - godne polecenia. Pani Elżbieta oprócz fachowej wiedzy i umiejętności jest bardzo sympatyczną osobą , która potrafi zmotywować najbardziej opieszałego i zniechęconego pacjenta do ćwiczeń.
Opinia dodana przez: Krystyna

mgr Hanna Ciesielska

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Dzięki fachowej diagnozie i odpowiedniemu doborowi ćwiczeń mój syn po 3 tygodniach od złamania nogi porzucił kule i stał o własnych siłach. Wszystko dzięki terapeutce – p.Hani, która w sposób interesujący i motywujący dopierała zestaw ćwiczeń. Poza tym przemiła atmosfera i zainteresowanie pań sprawiło, że Kacper bardzo chętnie chodził na zajęcia i nie mógł doczekać się kolejnej wizyty.

mgr RafaŁ Olczyk

Śmigielskiego 17 B/7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Najwyższy poziom kompetencji w regionie,liepszy w swojej sprawie specjalista. p.Rafal Olczyk nadaje dobre usługi z wspaniałym zespołem fizjoterapeutów.Moje najlepsze życzenia zdrowia i dobra.
Opinia dodana przez: valentyn

mgr Maciej Florek

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
50-555 Wrocław

Pan Maciek to wspanialy fachowiec uratowal moje kolano przed artroskopia ktorej za wszelka cene chcialam uniknac i udalo sie wlasnie dzieki cwiczeniom a nie tak jak proponowali ortopedzi operacja , do tego godny zaufania i przemily. Panie Macku jeszcze raz bardzo panu dziekuje :) Polecam wszystkim . Pozdrawiam Dorota Sajewicz

mgr Bartłomiej Izydorczyk-Styś

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji "GAJA"
Piastowska 58
58-260 Bielawa

Bardzo dobry rehabilitant. Wielokrotnie pomógł mi w dolegliwościach bólowy. Pierwszy raz trafiłem do niego z "wypadniętym" dyskiem. Lekarz zastępujący mojego pierwszego kontaktu stwierdził, że to tylko naciągnięcie mięśnia, a mnie tak bolało, że już nogami nie mogłem zbytnio poruszać, chodzenie sprawiało wielki ból. Po wizycie w kilka dni zapomniałem wogóle, że miałem takie dolegliwości. Od tamtego czasu z róznymi bólami pleców, bioder itp. udaję się własnie do tej osoby i ...
Opinia dodana przez: RadekS

dr hab. n. med. Walery Żukow

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

jest super polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

mgr Bartosz Mitkowski

Pracownia diagnostyczna
Zachodnia 60
90-403 Łódź

Pan Bartosz Mitkowski to moim zdaniem świetny fachowiec, znakomicie przygotowany do swego zawodu, kompetenty, kulturalny. Cierpliwie tłumaczy, co dolega pacjentowi po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i jakie ćwiczenia są niezbędne do wykonaniu poza sesją. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Katarzyna Kowalik

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Pani Kasia jest wysokiej klasy specjalistą. Dzięki niej mój ciężki stan i omdlenia w stosunkowo szybkim czasie ustąpiły na tyle skutecznie, że póki co nie wracają. Pani Kasia ma bardzo obszerną wiedzę, którą potrafi łączyć z wiedzą z innych obszarów, z ogromną użytecznością dla pacjenta. Na ogromne uznanie zasługuje bardzo etyczne i z szacunkiem podejście do pacjenta, co powoduje duże zaufanie do Pani Kasi. Polecam Panią Kasię każdemu pacjentowi, bo ...

mgr Marcin Botorek

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Po operacji haluksa Fizjoterapeuta pan Marcin w nie długim czasie zrobił mi plan rehabilitacji ,który przyniósł skutek i w niedługim czasie mogłam wrócić do pracy. Swoim doświadczeniem potrafi człowieka postawić na nogi. Swój zawód wykonuje z pasji ,chęci pomocy niesienia innym, wielokrotnie w nagłych innych wypadkach mi pomógł. Jego cechy to na pewno indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie . Serdecznie polecam . Grażyna
Opinia dodana przez: Grażyna

Marek Pławski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Reha-Send" Rehabilitacja Neurologiczno- Psychiatryczna
Fulmana 7
20-492 Lublin

Jestem pacjentką Pana Marka już od kilku lat. CHODZĘ TYLKO DO NIEGO I NAPRAWDĘ POLECAM. Nie wiem kto może pisać takie opinie tj. negatywne, ale jestem pewna że to żaden pacjent, który był masowany przez pana Marka, ponieważ kogo nie zapytałam z pacjentów, którzy byli u tego fizjoterapeuty to polecili mi TYLKO JEGO. Wydaje mi się, że KTOŚ podkłada panu Markowi świnię i robi to z zazdrości, że wszyscy pacjenci ...

mgr Kaja Strózik

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Do Centrum Rehabilitacji na Bemowie zgłosiłam się z dolegliwościami kolana. Trafiłam do p. Kai. Pani Kaja to fizjoterapeutka z pasją, ogromną wiedzą oraz poświęca cały swój czas tylko pacjentowi. Posiada także dar motywowania do ćwiczeń w domu. Jestem zadowolona z terapii.

mgr Agnieszka Sosnowska

Nowy Szpital w Kostrzynie
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Witam. Pani "Mario12" (12 to iloraz pani inteligencji?) W Kostrzynie w Nowym Szpitalu miałem przyjemność być tylko raz na rehabilitacji stacjonarnej przez 21 dni. Wielokrotnie byłem na oddziale rehabilitacji ambulatoryjnej i z pełną świadomością powiem iż pani opowiada wierutne bzdury które nic wspólnego z prawdą nie mają. Nie wiem jaki pani ma interes by opowiadać tak kłamliwe rzeczy. Kadra tego oddziału wykonuje swą pracę w sposób profesjonalny i rzetelny. Będąc ...
Opinia dodana przez: tauzen