dr n. med. Franciszek Zawiślak

Ortopeda, Traumatolog

ZDECYDOWANIE ODRADZAM. JEŻELI CHOROBA W POCZĄTKOWYM STADIUM TO MOŻE ZASTRZYKI Z HYALGANU POMOGĄ. JEŚLI STAN CHOROBY WYMAGA INTERWENCJI NEUROCHIRURGA A DR. ODRADZA TO O CZYM MOWA. UWAŻAM, ŻE ZASTRZYK + WIZYTA ZA 500 ZŁ TO OGROMNA PRZESADA.PRZYJEŻDŻAJĄ DO DR. LUDZIE RACZEJ SŁABO SYTUOWANI MOŻE WIZYTA ZA OSTATNI GROSZ. DR. BRAK WYOBRAŹNI JEŚLI CHODZI O CENĘ.

Jestem bardzo zadowolony z wizyti żona dostała 3 zastrzyk na przepuklinę, ja 2 w kolano już po pierwszym przestało mnie boleć w kolanie dziś po 2 zastrzyku jest coraz lepiej.Moja żona już zaczęła dreptać odwiedziła mnie na dole w biurze czyli jest radykalna poprawa. Polecam znajomym.

Mojej matce pomógł w 100%. Mnie też chyba, bo próbowałem wielu innych metod zaleczenia przepukliny kręgosłupa, u Zawiślaka byłem na końcu i po 2 tygodniach zacząłem zapominać co to ból. Natomiast mój kolega cieszył się tylko przez miesiąc i bóle powróciły. drogo ale niewiele osób potrafi wbić w szyję kilkucentymetrowo igłę. Raczej polecam. Żałuję że nbie poszedłem do niego odrazu bo wtedy moja ocena byłaby bardziej stanowcza.

Na kręgosłup choruję od 15 lat.Poznałam dobrze smak bólu.Leki pomagały do 2008r.wtedy zaczęły się wstrząsy anafilaktyczne ,ostatni myślałam,że skończy się tragicznie ale dzięki szybkiej reakcji pogotowia przeżyłam!OD tego momentu nie ma już leku,który by mi pomógł;nawet 1Piroxikam może okazać się śmiertelną dawką.W 2009r poznałam dr.ZAWIŚLAKA,dzięki niemu chodzęi żyję.Niema lepszego specjalisty,który też zna ten ból i skutecznie leczy!DR.ZAWIŚLAK uczciwie wyjaśnił,jaki jest mój stan .Zdrowie jest bezcenne,choć nie w każdym przypadku wystarczą 3 wizyty,warto przetrzymać ból.Mi się udał,i choć to jeszcze nie koniec leczenia ,bo teraz jadę8 raz,ale po roku leżenia zaczęłam chodzić,normalnie funkcjonować i na nowo cieszyć się życiem.Jestem wdzięczna PANU PANIE DOKTORZE ,bo już tylko PAN podjął się mojego leczenia.ALICJA

kasa na pierszym miejscu pomaga chwilowo a nie leczy choroby zdecydowanie odradzam

jest najlepszy!!!!!!!mam przepukline w odcinku lędzwiowym i po 4 zastrzykach już 3 lata pracuje na budowie

Doktor jest SUPER fachowcem!Operowali mnie na przepuklinę i nic to nie dało. Po jego zabiegach narodziłem się na nowo!!!Od 2 lat nie mam bólu! JEst godny polecenia!!Moi znajomi też się tam leczą i są zadowoleni.

Jestem po dwóch zastrzykach i jestem zadowolona.

Jestem po dwóch zastrzykach i jestem zadowolona.

Super lekarz. Leczę się u niego od 2007 roku. Dzięki niemu chodzę bez operacji mimo kilu poziomowej przepukliny kręgosłupa.

Pan Doktor jest nie tylko sympatycznym człowiekiem, ale i fachowcem w swojej dziedzinie. Zdecydowanie polecam:D