lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Poświęcił mi wystarczająco duzo czasu na znalezienie mojego problemu i wyjaśnienie, tak abym w pełni zrozumiał. Na pewno z każdym innym problemem również wybiorę się do Pana doktora Zeka.

Na pewno z każdym innym problemem również wybiorę się do Pana doktora Zeka.

Bardzo dobre podejście do pacjenta,lekarz miły i uprzejmy,bada dokładnie i poświęca pacjentowi dużo czasu,nie zbywa byle czym.Pan doktor z pewnością jest godny polecenia.

Z przykrością muszę stwierdzić, że zawiodłam się na kompetencjach pana doktora. Przyszłam z zapaleniem migdałków, dostałam 3 dniowy antybiotyk i niestety gardło nadal boli i mam szum w uszach. Pan doktor na pierwszej wizycie powiedział, że szum jest spowodowany infekcją gardła. Na kolejnej wizycie, że to od ciśnienia, zapytał, gdzie mam książeczkę mierzenia ciśnienia, ale sam nawet mi go nie zmierzył. Zajrzał do gardła i stwierdził, że jest wszystko w porządku. A nie jest, bo migdały mają biały nalot i gardło mnie boli. Jest uprzejmy, ale co do reszty to niestety moja opinia negatywna.

Rewelacyjny. Niezawodna intuicja. Po 1 minucie wyczuł mój problem. Traktuje człowieka całościowo. Idealne podejście do pacjenta.

Pan doktor jest nie tylko lekarzem ale przede wszystkim człowiekiem ! Jako że mam duże doświadczenie z lelarzami to aż żal , ze to nie On mnie diagnozował bo może inaczej by sie wszytsko potoczyło ! Spokojny opanowany z podejściem do pacjenta, tłumaczy nawet 3 razy jesli trzeba. Nie wyjdzie sie z gabinetu bez zaspokojenia ciekawości! Do tego uśmiechnięty i spokojny ! Panie doktorze przywraca Pan wiarę w służbę zdrowia ! W Pana przypadku to 100% powołania ! ❤

dawno nie widziałam tak dobrego lekarza no coś niepowtarzalnego polecam Pana doktora gani zeka tak się nazywa doktor pochodzi z Albanii a mieszka w Zabrzu chwilowo praktykuje ruda slaska halemba pozdrawiam doktorze oby więcej takich jak pan

Lekarz z powołania.Poświęca dużo czasu pacjentowi jak i bardzo uprzejmy.Od razu widać że lekarz który chce i potrafi pomóc choremu. W dzisiejszej Polsce mało takich lekarzy,więc Bogu dzięki że znalazł się Dr. w naszej poradni.

Bardzo dobry specjalista. Wykazał prawdziwe zainteresowanie pacjentem, jak naprawdę rzadko który lekarz. Szkoda, że jest tak mało takich lekarzy "z powołania" :)