Lekarze Gastroenterolog

dr n. med. Bronisław Kotowski

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A
00-631 Warszawa

Pan dr Kotowski jest wspaniałym, kompetentnym, szczerym i niezwykle empatycznym lekarzem. Klarownie i rzeczowo wyjaśnia źródło pochodzenia dolegliwości, drogę leczenia. Bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta, a co najważniejsze posiada ogromną umiejętność słuchania. Z wielką satysfakcją polecam Pana Doktora. Szanowny Panie Doktorze serdecznie dziękuję Panu za zaangażowanie - jest Pan nieoceniony.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Tomasz Marek

Centralny Szpital Kliniczny
Katowice

W centrum Klinicznym w Katowicach na oddz. Gastroenterologii leczę się od 2017r. Wielokrotnie miałam opaskowane żylaki przełyku,a ostatnio podklejane żylaki żoładka. Muszę dodać że borykam się z bardzo poważnym schorzeniem i gdyby nie fachowa pomoc, której doświadczam od całego personelu placówki mogłoby mnie nie być już wśród żyjących. Dlatego tą drogą pragnę serdecznie podziękować i przekazać że jesteście Państwo wspaniałym zespołem, szalenie dobrze wyszkolonym i kompetentnym, dającym z siebie wszystko. ...
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Piotr Dąbrowski

Hipokrates. Praximed, Bamberski Dwór
Poznań

Bylem u tego lekarza dawno temu (w 2008) z powtarzajacymi sie bolami brzucha. Lekarz przeprowadzil gastroskopie, ktorej sie dosc obawialem, ale bylem tak dobrze przygotowany i prowadzony przez niego, ze praktycznie nie bylo tak zle. Czaly czas lekarz mowi pacjentowi jak ma sie zachowywac, jak oddychac, co bedzie robil, ze to czyni zabieg praktycznie niestresujacy. Wykonal badania, przeprowadzil doklebny wywiad i postawil dobra diagnoze. Leki przepidane pomogly i nie musialem ...

lekarz Piotr Ziembicki

SPZOZ
SŁUPCA
62-400 Słupca

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Janina Kubica

lek. med. Janina Kubica

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Bardzo miła oraz niezwykle kompetentna Pani Doktor. Wnikliwie bada pacjenta,szczegółowo przeprowadza wywiad. Trafiłam do Dr. z polecenia bardzo mi pomogła.Polecam wszystkim pacjentom Panią Doktor.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i systematycznie będę się leczyła.

dr n. med. Michał Stępka

Kopernika 28 lok. 9
Warszawa

Pan dr to jest cud objawiony. On po prostu nie przystaje do rzeczywistości. Brak słów aby wyrazić w pełni opinie o tym doktorze. Elegancja, fachowość, profesjonalizm, delikatność, takt,wczucie się w rolę pacjenta, troskliwość to tylko niektóre określenia przychodzące do głowy. Jeżeli badanie kolonoskopia to tylko u Pana dr Stępki. Polecam z głębi serca.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr Danuta Henzler

Grunwaldzka 10
Opole

Pani Doktor to bardzo cierpliwa i uprzejma osoba. Tłumaczy o co chodzi w danej chorobie i nastawia optymistycznie. Jest także wybitnym specjalistą.

dr n. med. Tomasz Rawa

centrum onkologi
Warszawa

Jestem pod opieką Pana Dr Tomasza Rawy od 2004r. Oceniam Go jako bardzo oddanego dla chorych i kompetentnego lekarza. Podziękowania dla Pana, Panie Doktorze. Wdzięczna pacjentka

dr Adam Widacha

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Dzięki Panu Doktorowi zostaliśmy szybko przyjęci do poradni i zdiagnozowani . U ojca wykryto raka przełyku . Pan Doktor skierował nas szybko do innej poradni . Tata jest po udanym zabiegu i czuję się dobrze . Dziękujemy za przyjęcie i szybką , pomoc !

lekarz Małgorzata Chełmicka

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Bardzo polecam. Bardzo konkretna i rzeczowa Pani Dr. Bardzo odpowiedziała i z olbrzymia wiedza oraz doświadczeniem. 10 na 10
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Wacław Wyborski

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Naprawdę nie pomyślałabym , że spotkam takiego lekarza w publicznym szpitalu.. Normalny , uprzejmy - o dziwo ma czas dla pacjenta któremu potrafi wytłumaczyć jak wygląda i działa jego jelito.... Pełne zaufanie dla jego kompetencji . Włocławek zaczął pielgrzymować do Lipna do dr Wyborskiego. Czapki z głów.....
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Przemysław Kapczyński

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

Pan Doktor jest świetnym specjalistą. Używa zrozumiałego języka, jest bardzo uprzejmy i cierpliwy. Badanie przeprowadził bardzo dokładnie i wieloaspektowo. Postawiona diagnoza oraz zalecenia spełniły moje oczekiwania. Personel współpracujący z operatorem bardzo kompetentny empatyczny. Pan Doktor Kapczyński to godny polecenia lekarz z powołania!!!
Opinia dodana przez: Wioletta

dr hab. n. med. Irena Krupińska-Sanecka

Gastroenterolog, Pediatra

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Świetny kontakt Pani profesor z pacjentami. Nie patrzy na zegarek. Całą duszą poświęca się pacjentowi. Nie odmawia nigdy przyjąc dodatkowego pacjenta. przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Trafia bezbłędnie z diagnostyką . Omawia wyniki badań dodatkowych.
Opinia dodana przez: Sluczak1974

prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze. Justyna

lekarz Tomasz Bąk

Internista, Gastroenterolog

Ośrodek Usług Medycznych "Alergopol"
ulica 3 maja 31
44-200 Rybnik

Niniejsza opinia umieszczona jest przez rodzinę Leopolda M. tj. 88 letniego pacjenta Pana Doktora Tomasza Bąk, na prośbę pacjenta, który sam nie posługuje się Internetem. Dziadek pragnie podziękować Panu Doktorowi za bardzo dobrą opiekę w czasie 3 tygodniowego pobytu w szpitalu w Rybniku Orzepowicach. Doktor Bąk leczył Leopolda M. cierpliwie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie. Miał czas i uwagę dla pacjenta, przeprowadził wszelkie badania, zdiagnozował problemy zdrowotne, przywrócił do dobrego ...
Opinia dodana przez: Leopold M.

dr n. med. Tadeusz Szwed

Gastroenterolog, Gastrolog

Gabinet Prywatny Tadeusz Szwed
ul. Wojska Polskiego 49 lok. U1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Cudowny człowiek, rzetelny lekarz poprostu fachowiec. Postawił trafną diagnozę i rozpoczął leczenie. Polecam. Jeśli gastrolog to tylko dr . Tadeusz Szwed, który z dr. Łukaszem stworzyli takie cudowne miejsce pełne empatii i dobrego słowa.
Opinia dodana przez: MS

lek. med. Bogdan Jakubas

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Kompetentny, uprzejmy, poswięcający duzo czasu pacjentowi (zaznaczam, że wizyta na NFZ, a nie prywatna), szkoda tylko, ze do tak doskonałego specjalisty terminy są bardzo odległe, ale to nie wina Pana Doktora, tylko naszego systemu zdrowotnego!. Polecam Pana Doktora ! Maria H.Ł.

dr Włodzimierz Bojułko

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Szczecin ul. Kard. Wyszyńskiego 17
70-200 Szczecin

Pierwsza kolonoskopia jest stresująca. Stres mija już po wejściu do przychodni i gabinetu. Wszystko zostało wyjaśnione przez Pana Doktora Włodzimierza Bojułko przed rozpoczęciem badania . W trakcie badania konkretne wskazówki. Pan Doktor wykonuje kolonoskopię profesjonalnie, spokojnie, omawia możliwe odczucia; ma się komfort psychiczny i fizyczny. Moje skierowanie było na cito i tylko Pan Doktor natychmiast mi pomógł (zaoszczędził stresu w oczekiwaniu miesiącami na badanie w kolejce NFZ) uważam, że to ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Beata Mroziak

Gastroenterolog, Gastrolog

zzoz
Oświęcim

Świetny fachowiec. Angażuje się w pomoc dla pacjenta jakiej potrzebuje i robi wszystko by pomóc, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest skuteczna w swoim działaniu. Miła, kulturlna, rzetelna, dokładna, cierpliwa i ma niesamowity dar przekazywania informacji pacjentowi o jego stanie w bardzo taktowny sposób. Szpital z pewnością jest dumny z takiego pracownika.

dr Bolek Lolek

Kocmyrzów

Świetny lekarz, bardzo dobrze opiekuje się pacjentem. Potrafi słuchać i wyczerpująco odpowiadać na każde nawet najdziwniejsze pytania. Posiada bardzo dużą wiedzę i jest tak wszechstronny i opiekuńczy ze mam wrażenie ze nie jest sam a jest ich dwóch