Lekarze Gastroenterolog

prof. dr hab. n. med. Krystyna Karczewska

Hipokrates
Reymonta
Zabrze

Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Tomek ma. 30 lat. Zaraz po urodzeniu okazało się że mam skazę białkowa nie tolerancja zadnego mleka ani produktów mlecznych. Byłem karmiony Humana SL. Ktoś pewnie słyszał jak ciężko było ją dostać. Ale do rzeczy stwierdzono u mnie nietolerancję również glutenu. Dawano mi małe szanse na życie moi rodzice słyszeli każdego dnia tylko jedno jeśli przeżyje noc to będzie żył i tak w kółko. ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Ryszard Domański

Internista, Gastroenterolog

ulica Kościuszki 3
22-300 Krasnystaw

Świetny lekarza.To specjalista,którego naprawdę można polecać,pomógł mi wrócić do zdrowia a inni lekarze zbywali mnie tylko głupimi poradami.Jak już wcześniej ktoś napisał pan doktor wykracza swoją wiedzą po za specjalizacje,co jest wielką zaletą.

dr n. med. Ewa Waszczuk

Internista, Gastrolog

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Chodziłem po wielu lekarzach, Gastrologach aż w końcu trafiłem na tę Panią, kompetentna osoba, na bieżąco siedzi w temacie choroby, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Człowiek

dr n. med. Andrzej Baniukiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

ulica Mickiewicza Adama 27/48
15-213 Białystok

Wszystkie wyżej wymienione aspekty leczenia oceniam na ponadto bezgranicznie!Uratował mi życie ! Poświęcił mi bezinteresownie nie tylko wyżej wymienione przymioty,ale wprost był dla mnie życzliwym ,niesłychanie przyjacielem.Zachował się jak ojciec wracający z dalekiej podróży wyjaśniając moje dolegliwości i sposób leczenia.Niech Pan Bóg ma go w swojej opiece,a błogosławiony Michał Sopoćko dodaje sił !
Opinia dodana przez: Zosia

dr n. med. Jerzy Wegner

Tetmajera 2a
Kościerzyna

Wspaniały człowiek, zawsze wyciągnie rękę do pacjenta, bardzo czuły i delikatny fachowiec. bardzo mi pomógł a było ciężko .Badania przeprowadzał rewelacyjnie i z ogromnym wyczuciem . Będzie mi Pana bardzo, bardzo brakowało panie doktorze - dziękuję :( "Spieszmy się kochać ludzi- tak szybko odchodzą " :(

lekarz Ewa Janiak

Kopernika 34/6
90-552 Łódź

Zabieg gastro i kolonoskopii wykonany bardzo delikatnie z cudownym podejściem do pacjenta. Gorąco polecam. Następne badanie tylko u Niej.
Opinia dodana przez: Jerzy Kot

lek. med. Małgorzata Łuszczyna

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Witam, Dr. Malgorzata Łuszczyna - Lekarz z olbrzymim doświadczeniem, zaangażowaniem (wcześniej nie trafiłem na tak ludzkiego lekarza) pasja do tego co robi, po drugiej stronie widzi człowieka i chce mu pomóc. Do Pani dr. Małgorzaty Łuszczyny trafiłem całkowicie przypadkowo-po 7 miesiącach leczenia się u innego internisty- onkologa w prywatnej klinice-(na dzień dzisiejszy stracił mi ten czas leczenia) Do dr Małgorzaty trafiłem z waga 55 kg przy wzroście 183 (straciłem 20kg). ...
Opinia dodana przez: RAFAŁ

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Wrocławska 8
55-200 Oława

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

dr Grzegorz Waksmundzki

Katowice

Dzień dobry Panie Doktorze Waksmundzki! Jako Pana pacjent chciałbym serdecznie podziękować za trafną diagnozę, dzięki której w końcu mogłem poczuć się lepiej. Leki, które Pan przepisał są w pełni trafione. Chciałbym wyrazić wdzięczność Panu i personelowi ośrodka za miłą i życzliwą pomoc. Przypominają mi się tu słowa zawarte w Biblii: „Wszystko, co robicie, róbcie z miłością” (1 Koryntian 16:14) Właśnie tak Pan traktuje swoich Pacjentów! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i ...
Opinia dodana przez: Bartłomiej

dr n. med. Agnieszka Budzyńska

Gastroenterolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, przez horror jaki przeszłam z kolonoskopią wykonywaną na żywca w innym szpitalu to Pani Doktor pokazała mi iż można zrobić to badanie w znieczuleniu, bez cierpienia. Po badaniu nie miałam bolesnego brzucha a cierpię na wzjg. Pani Doktor zastosowała leki które spowodowały remisuje choroby. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna Jarosz

lekarz Robert Staroń

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Wspaniały lekarz. Bardzo empatyczny w stosunki do pacjentów. Szybko i profesjonalnie pomógł mojemu tacie. Serdecznie polecam! Przywraca wiarę w lekarzy.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Krzysztof Beszter

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Nie polecam. Przyszłam po pomoc a po ok 20 minutach kiedy gadalam mam wrażenie sama do siebie, a doktor cały czas ziewal, dowiedziałam się, że nie ma lekarstwa na moje dolegliwości. Nawet nie dostałam wskazówek co może zmienić w swoim stylu zycia itp. Nic nie wniosła ta wizytą prócz dobrej sumki która zostawiłam, tylko za to by wyjść z niczym i nadal zwijać się z bólu...

lekarz Liliana Łykowska-Szuber

Gastroenterolog

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Z przyjemnością dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii o Pani Doktor. Widzę w niej szczęśliwą kobietę, realizującą się w swoim życiowym powołaniu i jestem pod wrażeniem.
Opinia dodana przez: Zenon

dr n. med. Krzysztof Bartosz

Zakład Dermatologiczny
Przecznica 3
25-513 Kielce

Bardzo dobry, kompetentny specjalista. Razem z anestezjologiem tworzą tandem godny najwyższych ocen.

lekarz Marek Świtalski

al. Wolności 22
Częstochowa

jako internista zapisał mnie do szpitala na alei pokoju bardzo dobry gastrolog, moja pierwsza wizyta strasznie sie bałam, pokonał bariery, troche sie dławiłam wiadomo ale po zabiegu powiedziałam doktorze jest Pan genialny myślałam że będzie gorzej o wiele gorzej :) kolonoskopia? nawet nie wiedziałam że ją zrobił, pomimo pewnego problemu zaryzykował i zrobił i są wyniki a ja jak dojechałam na sale to takie było znieczulenie ze nie wiedziałam że ...
Opinia dodana przez: patrycja24

lekarz Krzysztof Marek

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Gdańsk

Świetny! Kontaktowy. Bardzo energiczny i pomocny! Pomaga i przede wszystkim tłumaczy ! Szuka rozwiązań ! Dawno nie spotkałam takiego lekarza !
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Buszkiewicz

ENDOMED Buszkiewicz, Gabryniewski Spółka Jawna
ulica Obotrycka 8
66-400 Gorzów Wielkopolski

bardzo poważnie traktuje pacjenta pomimo sedziwego wieku

Tomasz Wocial

Gastroenterolog, USG

Hospicjum stacjonarne
Pileckiego 105
02-781 Warszawa

Profesjonalista jako lekarz i przy tym bardzo życzliwy, uprzejmy, empatyczny... cudowne wręcz podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek Kardasz

lekarz Leszek Jóźwiak

Internista, Gastroenterolog

al. Papieża Jana Pawła II 36 lok. 8
70-387 Szczecin

Dr Juzwiak jest swietnym specjalista! Po przeprowadzeniu wywiadu, wiedzial od razu co mi moze dolegac. Jego teoria sie potwierdzila i zostalam wyleczona.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Elżbieta Nowak

Żołnierska 16a lok. 25
10-561 Olsztyn

Lekarz Gastrolog Elzbieta Nowak Bardzo profesjonalna i trafna diagnoza. Po 15 miesiacach problemow z ukladem pokarmowym i wielu wizytach u innych lekarzy, wreszcie odpowiednia diagnoza, przepisane lekarstwa pomogly juz po kilku dniach. Dziekuje i polecam, sam na pewno skorzystam w przyszlosci jezeli zajdzie taka potrzeba.
Opinia dodana przez: Krzysztof Mielnik