Lekarze Gliwice

lekarz Witold Nitsze

Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Centrum Profilaktyczno - Rehabilitacyjnego Sp. z o. o.
ulica Dębowa 5
44-100 Gliwice

Zdecydowanie lekarz godny polecenia. Zostało mi rzetelnie przedstawione działanie w kierunku diagnostyki. Pan Doktor potrafi wysłuchać i nie bagatelizuje żadnego z objawów. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Monika Jara-Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRYZMAT-OKULISTYKA
ul. Tarnogórska 71
44-100 Gliwice

Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jolanta Maksymiuk

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Serdecznie polecam panią doktor . Kompetentna , uprzejma , zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy . Wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i bardzo dobrze dobiera leki .
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lek. dent. Beata Krakowian-Mochnacka

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Bardzo pomocna Pani Stomatolog. O całym zabiegu opowiedziała, zaleciła kolejne postępowanie. Polecam.

dr Krystyna Wołoszyńska-Preidl

Patomorfolog

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Trafiłam do Pani dr Wołoszyńskiej z polecenia i po wizycie mogę również śmiało polecić Panią doktor. Przesympatyczna osoba a zarazem świetny specjalista.

lek. dent. Renata Kończakowska

Nzoz DUO-DENT
Z.W.M. 15/1
44-100 Gliwice

Mam dosyć dentystów, pani doktor ratuje mi uzębienie po innych "specjalistach", wszystko tłumaczy i jest wyrozumiała dla mojego dziecka. Cóż więcej, ciesze się, że w końcu ktoś odpowiedzialny.

dr n. med. Rafał Suwiński

Onkolog, Radioterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Leczyłam się u lekarza Suwińskiego w Gliwicach (szpital onkologiczny)w 1995 r. i do tej pory jestem mu wdzięczna za pomoc. U pacjentów z którymi leżałam miał taką samą opinie, potrafił sobie zdobyć zaufanie i pacjent miał w nim podporę psychiczną,która jest tak ważna w tej chorobie. Polecam go w 100% każdemu pacjentowi.Pozdrawiam Maria Nowak-Katowice
Opinia dodana przez: Nowak Maria

lekarz Aneta Ociessa

EKG, Internista

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Napiszę krótko, bardzo uprzejma, godna polecania pani Doktor, polecam. Strzałem w dziesiątkiem były dobrane leki, konsultacja kardiologiczna przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze,
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marcin Krasoń

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

ulica Obrońców Pokoju 8/9
44-105 Gliwice

Wybitny specjalista, cudowny człowiek, po prostu lekarz o Wielkim Sercu. Sposób w jaki objął opieką moich rodziców, zwłaszcza ojca, który co tu dużo mówić jest "trudnym pacjentem" godna podziwu. Życzę każdemu z problemem sercowym, aby miał szczęście trafić pod skrzydła Pana doktora.
Opinia dodana przez: Izabela
Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Po krótkiej rozmowie telefonicznej ustaliliśmy bardzo szybki termin wizyty domowej. Mój prawie 80-letni ojciec został przebadany i wyjątkowo dobrze zdiagnozowany dzięki czemu natychmiast po wizycie został przyjęty do szpitala. Dzięki Pani doktor mojemu ojcu udało się uniknąć ciężkich powikłań i dochodzi do siebie. Polecam serdecznie wszystkim Panią doktor .
Opinia dodana przez: Krystian L. - Gliwice

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sportowy, Lekarz sądowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"
Powstańców Warszawy 3/2
44-100 Gliwice

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Dorota Kuglin

Centrum Medyczne Gliwice
Tadeusza Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Pani doktor prowadzi moją drugą ciążę i żałuję, że nie prowadziła pierwszej.Obecna ciąży przebiegała od początku z problemami, dr Kuglin niczego nie bagatelizowała, kierowała na wszystkie badania (chodzę do niej z NFZ!), cierpliwie tłumaczyła. Kiedy w 35 tyg. ciąży trafiłam niespodziewanie do szpitala, codziennie do mnie zaglądała, tłumaczyła, robiła badania. Polecam gorąco- to rzetelny specjalista!
Opinia dodana przez: aleksandra
Fantastyczny lekarz.Pani doktor poświęciła mi dużo czasu aby trafnie zdiagnozować moje schorzenie,gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maciej
Rzetelny, sumienny lekarz, który zawsze jest kiedy go potrzeba. Na takiego lekarza czekałem kilka lat...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Agata Fenger

Internista, Kardiolog

ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy! Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Artur Chwalba

ulica Aleja Majowa 14/29
44-100 Gliwice

Bardzo uprzejmy, kompetentny, posiadający intuicję co do diagnozy. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć postawioną diagnozę, zastosowane leczenie. Gorąco polecam...
Opinia dodana przez: Ignacy

lekarz Małgorzata Wiśniowska

Ziemowita 19/3
44-100 Gliwice

SUPER MEGA sympatyczny, empatyczny LEKARZ!! Nie spodziewałem się, aż tak zaangażowanego LEKARZA na dyżurze - bardzo dziękuję. Spokojnie, jasno, cierpliwie wszystko tłumaczy, jak widzi, że się czegoś nie rozumie tłumaczy inaczej - człowiek czuje kompleksowość i wyjątkowość podejścia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Aleksandra Kropińska

ulica Bernardyńska 17
44-100 Gliwice

Polecam Panią Doktor, wspaniała osoba, pełna empatii i życzliwości w stosunku do pacjenta. Oby więcej lekarzy z takim podejściem do chorego człowieka. Podmiotowe traktowanie pacjenta to coś co warto podkreślić. Słucha i wyjaśnia wątpliwości w rzeczowy sposób.
Opinia dodana przez: Izabela