Lekarze Gliwice

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy

Żabińskiego
Gliwice

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam
Opinia dodana przez: rvandzik

lekarz Anna Grygoruk-Rzepka

Internista, Alergolog

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

"Bardzo chciałbym podzielić się swoim fantastycznym doświadczeniem z wizytą u Pani dr.Anny Grygoruk-Rzepka w Sanvita w Knurowie. Jej empatyczne podejście i zaangażowanie w zdrowie mojej córki były naprawdę godne podziwu. Podczas wizyty dokładnie wysłuchała moich obaw i pytań, a następnie w sposób zrozumiały wyjaśniła mi diagnozę oraz plan leczenia. Jej profesjonalizm oraz umiejętność nawiązywania do pacjenta sprawiły, że poczułam się zaopiekowana i zrozumiana. Co równie istotne, leczenie, które zaleciła przyniosło ...
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Michał Pyda

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Michał Pyda
Warszawska 37A
44-100 Gliwice

Dr. Michał Pyda jest wspaniałym specjalistą, z dobrym podejściem do pacjenta fachowiec w 100%, polecam każdemu
Opinia dodana przez: Jadwiga

lek. dent. Katarzyna Kępa-Baryluk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Bardzo fajna pani doktor. Wzbudza zaufanie, jest szczera, konkretna i rzeczowa. Widać że jest wysokiej klasy specjalistką. Tłumaczy swoje metody leczenia, jej praca jest solidnie wykonana. Jest bardzo delikatna, zlikwidowała mój strach przed dentystą i znieczuleniem. Jedynym minusem są koszta leczenia, jeśli ktoś ma kiepską sytuację materialną to raczej nie dla niego. Niemniej ze względu na panią doktor- polecam!
Opinia dodana przez: juliet93

mgr Joanna Strzępka

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Gliwice

Byłam u niej kilka razy, zawsze znalazła dla mnie czas, zrobiła ze mną wywiad mimo iż nie musiała, bo miałam rozpoznanie od lekarza. Potrafi odpowiednio dobrać ćwiczenia do pacjenta, zależy jej na ludziach. Widziałam, że do innych pacjentów rownież podchodzi w ten sposób, nie ma znaczenia czy z NFZ czy prywatnie. Ja szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Viki

prof. dr hab. n. med. Marcin Kajdas

Lekarz medycyny pracy

Praktyka lekarska
kozielska
Gliwice

Dr Kajdas jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie, polecem !!

lekarz Bożena Flis-Raniowska

Daszyńskiego 251 a
44112 Gliwice

Bardzo dobry, ludzki, niesztampowy lekarz. Analizuje nie tylko zgłaszany problem zdrowotny, ale także interesuje się zdrowiem pacjenta przeglądając wcześniejsze wyniki badań i zalecenia innych lekarzy. Ma na to czas i ponadto jest bardzo miła w rozmowie z chorym. Pierwsza wizyta u Pani doktor, ale polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Marek Kudła

Ginekolog położnik, USG

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

DROGIE PANIE. TO WŁAŚNIE TEN. NAJLEPSZY SPECJALISTA NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ.FACHOWOŚĆ KOMPETENCJA I TO "COŚ" COŚ CZEGO NIE MAJĄ INNI O TEJ SAMEJ PROFESJI A CO JEST BARDZO WAŻNYM ASPEKTEM - RELACJA Z PACJENTKĄ. JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POCZUJECIE SIĘ USPOKOJONE, PODNIESIONE NA DUCHU, ROZBAWIONE A MOŻE NAWET WYLECZONE

mgr Marzena Okoń-Pietryszak

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. Kaczyniec 10/2
44-100 Gliwice

Opinia Bardzo dobra! Pani MARZENA przeprowadziła ze mną wywiad, co lubię jeść a czego nie, wykonała analizę składu ciała. Ułożyła dietę zgodnie z naszą rozmową. Wszystko jest pyszne i szybkie do przygotowania. Ani razu nie czułam się głodna. Cieszę się że każde spotkanie przynosi coraz lepsze rezultaty!
Opinia dodana przez: Ana

lek. dent. Joanna Kulisz

Protetyk, Stomatolog

SAN-MED sp. z o.o.
ulica Kozielska 61
44-121 Gliwice

Pani Kulisz uratowała mi życie -dziekuję. Mega uczciwa ,sympatyczna,cierpliwa,i naprawdę dobra w tym co robi. Gorąco polecam.

dr n. med. Magdalena Dudzińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Plebańska 20
Gliwice

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego ...
Opinia dodana przez: Wiesława

dr Halina Iwan

Dermatolog, Wenerolog

Poradnia Lekarzy Specjalistów ZDAN-MED Sp. z o.o.
Norberta Barlickiego 10
44-100 Gliwice

Pani Doktor Iwan to pełny profesjonalizm, otwartość na pacjenta. Od ponad trzech lat zmagam się z kontaktowym zapaleniem skóry rąk i stóp. Cały czas leczona byłam u różnych lekarzy. Nie było poprawy, choć przyjmowałam leki i dziesiątki maści. Od niespełna dwóch miesięcy leczy mnie Pani Doktor i efekty już są widoczne. Dziękuję, Pani Doktor. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Kochańczyk

lek. dent. Katarzyna Kochańczyk

Gabinet Stomatologiczny Q-Dent Katarzyna Kochańczyk
Sztabu Powstańczego 2
44-100 Gliwice

Moje zęby przed wizytą były w totalnej ruinie. Chciałem rwać, jednak po dokładnym wytłumaczeniu konsekwencji braku zęba, zdecydowałem się na leczenie. Łatwo nie było, ale warto było. Polecam.

lek. dent. Jacek Szybalski

BIZOŃ STOMATOLOGIA
Gwiazdy Polarnej 50
44-100 Gliwice

Szczerze polecam Pana Doktora. Ma w sobie niesamowitą cierpliwość do tłumaczenia i dba, aby wszystko co mówił było zrozumiałe. Największą zaletą Pana Doktora jest moim zdaniem kompleksowe podejście do pacjenta, ponieważ zwraca uwagę na dosłownie wszystko - wykrywa nie tylko próchnicę, ale też dostrzega inne, ważne dla zdrowia aspekty. W ten wysłanie sposób dorobiłam się aparatu ortodontycznegi, ponieważ bardzo bolały mnie stawy, a Pan doktor zdiagnozował wadę zgryzu :) leczy ...
Opinia dodana przez: Agata

lek. med. Zinaida Górska

Gabinet Vision Express
Lipowa 1
44-100 Gliwice

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Jako jedyna postawiła prawidłową diagnozę w moim przypadku i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Godna polecenia!!!

lek. dent. Agnieszka Socha-Dydo

NZOZ Gabinet Stomatologiczny
44-100 Gliwice

Pani doktor wykonała mi resekcję pozostawionych fragmentów korzeni zębowych (po górnej lewej piątce i szóstce). Zęby były usuwane wcześniej przez innych stomatologów. Zabieg został wykonany, uważam, bardzo dobrze i sprawnie, z gojeniem dziąseł nie było problemu. Polecam p. doktor jako b. dobrego chirurga stomatologicznego.

dr n. med. Ewa Adamczyk-Engelking

Chirurg stomatolog

lelewela
Gliwice

Pani Ewa jest niesamowicie kompetentnym i troskliwym specjalistą. Jej podejście do pacjentów jest pełne empatii, co sprawia, że wizyty u niej są znacznie mniej stresujące. Dba o to, aby każdy etap leczenia był jasno wyjaśniony, co dodatkowo buduje zaufanie. Polecam pania Ewę z czystym sumieniem jako doskonałego stomatologa zarowno dla doroslych jak i dla dzieci.
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Janusz Szudy

Art Dent
Kopernika 39/2
Gliwice

Bardzo dobry stomatolog, dobrze wyposażony gabinet.Gorco polecam!

dr n. med. Ryszard Zbroński

Urolog

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

To była moja pierwsza wizyta u lekarza z tej dziedziny. Planowałem skorzystać z wizyty w gabinecie na ulicy Barlickiego w Gliwicach, ale naczytałem się tyle negatywnych opinii o lekarzach tam pracujących i o samej placówce, że zrezygnowałem i w ogóle odechciało mi się iść do lekarza urologa. Niestety mój problem często dawał o sobie znać, więc postanowiłem jednak pójść. Szukałem i znalazłem. Dr Ryszard Zbroński, specjalista urolog, specjalista chirurg. Przyjmuje ...
Opinia dodana przez: marcinek SG