Lekarze Gliwice

lekarz Anna Felczyńska

Internista, Reumatolog

Gabinet prywatny Anna Felczyńska lekarz chorób wewnętrznych specjalista reumatolog
Zabrska 6 na terenie przychodni MEDEN
44-105 Gliwice

Bardzo dobra lekarka, szczerze polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor o wszystko wypytała i zbadała. Wszystko mi na bieżąco tłumaczyła, pierwszy raz natrafiłam na takiego lekarza co tak wszystko tłumaczył.

mgr Małgorzata Kania

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul.Zwycięstwa 14/73
44-100 Gliwice

Bardzo miła i ciepła w kontakcie terapeutka. Poleciła mi ją koleżanka i rzeczywiście jestem zadowolona.

dr Arayik Bkhiyan

Chirurg szczękowo twarzowy

Jasna 5/6
44-100 Gliwice

Jestem jeszcze w trakcie leczenia, ale każda wizyta przebiega w b.miłej atmosferze. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana doktora sa imponujac. Każda decyzja co do leczenia trafiona w punk. Zaufałam Panu doktorowi w 100%. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Wiesia B.

dr Dorota Danikiewicz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

gen. Berbeckiego 2 lok. 12
44-100 Gliwice

Z całego serca polecam panią doktor,bardzo rzetelnie tłumaczy problem choroby.Byłam u innych dermatologów ,który nie rozpoznali u mnie uczulenie ,bo nie wiedzieli co to jest (to była przychodnia na Opolskiej Dermatolog).Pani dermatolog na pierwszej wizycie stwierdziła co to jest i jak to się leczy ,w moim przypadku jest to choroba uczulenie na metale ciężkie polecam tylko takich lekarzy pacjentka

dr n. med. Wiesław Biernawski

Neurolog

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy i z wiedzą na wysokim poziomie.

dr n. med. Wojciech Rokicki

Żabińskiego
Gliwice

Pan Doktor Rokicki jest jednym z Najlepszych fachowców w dziedzinie okulistyki. Wymagający ale rzeczowy dokladny to cenię. Cieszę się że trafiłem w tzw 10 i poznałem takiego specjalistę. Najlepsze jest to że posiada mega talent wiedzę i jest mega (facetem). Mogę polecić osobę Doktora każdemu. Dziekuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Marek Winiarski

lekarz Jadwiga Kossowska

Laryngolog dziecięcy

Wieczorka 27 lok. 18
44-100 Gliwice

Pani Doktor Kossowska jest bardzo dobrym otolaryngologiem. Odpowiada na pytania, jest uprzejma i dzieci się jej nie boją. Badanie jest dość dokładne i spokojnie można zrozumieć co chce nam przekazać.

lekarz Emilia Olszewska

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Pełna pasji i zaangażowania. Kiedyś sama byłam pacjentką, a teraz chodzę ze swoim dzieckiem. Pełne zaufanie do Pani Doktor, która ma znakomite podejście do dzieci.

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina
Bardzo kompetentna , konkretna , miła , otwarta,byłem przez p. Doktór leczony (radioterapia) lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: berbl

lekarz Ewa Filipowicz-Paszyń

Diabetolog Gliwice NFZ
ul. Średnia 10 (poradnia Corpora-Med)
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania, szuka przyczyny choroby a nie tylko leczy objawy. Wyleczyła mnie z trwającego kilka miesięcy kaszlu.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Ilona Przybyś-Osoba

106 Szpital Wojskowy z Przychodnią
Ul. Zygmunta Starego 21
44-121 Gliwice

Jest super i nic nie boli :)Byłam na wizytach kilka razy, nie mogę narzekać. Pani doktor miła, uśmiechnięta, najważniejsza kompetentna. Nigdy nie odczuwałam skutków ubocznych jak ból zęba! Plomby się trzymają nie wypadają i mimo, że jest to wizyta publiczna oceniam na 6!

lekarz Maciej Kacalski

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Profesjonalny lekarz. Bada dokładnie i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Odpowiada na wszystkie pytania zadane bez dodatkowych komentarzy. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Czekurłan

NZOZ Przychodnia "Sikornik" Sp z.o.o.
Gliwice

Super lekarz polecam Nie stety Pan doktor już nie przyjmuje na sikorniku w poradni dzieciecej czy może ktoś wie gdzie teraz przyjmuje
Opinia dodana przez: ola

lekarz Daniela Łodej

Laryngolog

Daszyńskiego 56 lok. 3
44-100 Gliwice

Pani Dr to najlepszy lekarz z Gliwic,z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Podejście do dzieci jest super. Wszystko wytłumaczy i doradzi. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna
Absolutny profesjonalista. Doskonały diagnosta i implantolog. Gorąco polecam. Najwyzsze stnadardy w stomatologii.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Piotr Schneiberg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"
Powstańców Warszawy 3/2
44-100 Gliwice

Stara znajomosc z czasow Pogotowia Ratunkowego w Zabrzu ,dobry lekarz i kolega polecam Stanislaw Marczyk.
Opinia dodana przez: Stanislaw

lek. dent. Katarzyna Malanowicz

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Green Clinic Katarzyna Malanowicz- Denisiuk Stomatologia, ortodoncja, medycyna estetyczna
Jasnogórska 14
44-100 Gliwice

Do gabinetu trafiłam z silnym bólem zęba i opuchlizną połowy twarzy. Mimo mojego stanu wizyta przebiegła miło i bezboleśnie. Na miejscu zostało wykonane zdjęcie rtg więc nie musiałam nigdzie biegać. Na drugi dzień Pani dr zadzwoniła do mnie żeby zapytać o moje samopoczucie. Byłam mile zaskoczona tym telefonem a dolegliwości bólowe całkowicie ustąpiły. Polecam dr Malanowicz, delikatna i troskliwa, zna się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Wojciech Palewicz

Gabinet Dentystyczny
Nowy Świat 47
44-100 Gliwice

Bezboleśnie i komfortowo. Zabraknie miejsca, żeby wyrazić w słowach jak przyjemnie jest leczyć się u Pana Wojciecha Palewicza. Do tej pory miałam wyrywany ząb, usunięty kamień, założony most, wymienione plomby i teraz cieszę się uśmiechem jak z "hollywood". Dodatkową informacją jest to, że mogłam zapłacić za wizytę ratami w kwotach jakie mi odpowiadały. Najlepsze są znieczulenia! Kompletnie nic po nich nie czuć. Można sobie patrzeć do góry na "telewizor" i ...

dr Joanna Wasilewska

Przychodnia "Toszecka"
Gliwice, Toszecka 18
44-100 Gliwice

Polecam super wszystko dokładnie wyjaśnia co i jak należy robić z dzieckiem Bardzo uprzejma i dziecko bada bardzo dokładnie