Lekarze Józefów

Pani Doktor super lekarz. Troskliwa, oddana swojej pracy. Bardzo życzliwa i empatyczna nie tylko w stosunku do pacjenta ale i rodziny. Bardzo dziękuję Pani Doktor za opiekę nad moim mężem.
Opinia dodana przez: Krystyna Gołębiewska

lekarz Marek Kiliszek

Internista, Kardiolog

05-410 Józefów

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Dr Kiliszek zajął się mną jak żaden inny kardiolog. Szczegółowy wywiad, zlecony komplet badań, finalnie skierowanie na ablacje, którą sam przeprowadził. Tydzień po zabiegu i zegarek nie wykrył ani jednego migotania przedsionka, wcześniej kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław F.

lekarz Arkadiusz Burbicki

05-410 Józefów

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Szymon Głodała

05-410 Józefów

Cierpliwy w stosunku do pacjenta. Dużo tłumaczy, wysoka kultura osobista. Wiedza na wysokim poziomie.

lekarz Karol Wrzosek

Internista, Kardiolog

05-410 Józefów

25 maja przywieziony byłem o 3 nocy do szpitala na ul. Hożej w Warszawie. Miałem zawał STEMI. Zapchana w 100 % PTW pozostałe zapchane na 90%. Doktor Wrzosek wybiegł na sale operacyjną z głębokiego snu albo przy udziale potwornego zmęczenia - ale to tylko subiektywna opinia, był w 150% cały czas zaangażowany ! W oka mgnieniu przystąpił do opowiadania co się dzieje i co będzie najlepszym dla mnie rozwiązaniem. Zaufałem ...
Opinia dodana przez: Bartek

mgr Ewa Konowrocka

Pielęgniarka

Hospicjum Domowe
05-420 Józefów

Miła ,zawsze uśmiechnięta.Fachoeiec w swojej dziedzinie.Gdy moja mama była umierająca, zawsze mogliśmy na panią Ewę liczyć.Wszystkim polecam Hospicjum W Józefowie

dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik

Urolog

N.Z.O.Z. CHIRON
11 Listopada 7
05-410 Józefów

Jestem dwa tygodnie po zabiegu usunięcia stulejki ( plastyka + przedłużenie wędzidełka ) Szwy wypadły po tygodniu, opuchlizny nie było praktycznie wcale i śladu nie ma że coś było robione. Mogę powiedzieć już, że dzięki temu lekarzowi jestem w pełni sprawny i zadowolony z zabiegu w 100% Szczerze polecam...Człowiek profesjonalista i godny zaufania :)

lekarz Marek Królak

Pediatra, Wizyty domowe

Józefów

To już nasza trzecia wizyta u Pana Doktora zawsze w innej sprawie i zawsze wizyta w przyjaznej atmosferze, wszystko dobrze objaśnione i skutkujące szybkim powrotem do zdrowia dziecka. Dziękujemy za świetne podejście
Opinia dodana przez: Marika

Sławomir Gęsior

wizyty domowe
Józefów

Zgodzę się ze wszystkim pozytywnymi opiniami. Pan doktor zawsze pogodny, zawsze pomoże. Ma świetne podejście do dzieci, odpowiada na wszelkie pytania. Diagnozy są trafne i leczenie pomaga. Nam nie przypisuje tych samych leków (mam 3 dzieci, każdy traktowany jest indywidualnie) Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Lena

dr Tomasz Kłos

NZOZ Kriocentrum
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 103
05-420 Józefów

pełen profesjonalizm specjalista od choró odbytu pełne wyposażenie gabinetu, dyskrecja nowe metody leczenia Anata

lekarz Marta Wysocka-Mincewicz

Diabetolog, Pediatra

Centrum Medyczne "Józefów"
ul. Armii Krajowej 4
05-410 Józefów

Bardzo kompetentna lekarka, do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Współpracuje z chorym, dostosowuje leczenie do trybu życia i nie narzuca określonych terapii, a ostateczny wybór daje pacjentowi. Bardzo życzliwa i gotowa do pomocy o każdej porze dnia i nocy. Chętnie dzieli się swoją wiedzą w różnych zagadnieniach medycznych.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marek Batijewski

NZOZ Kriocentrum
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 103
05-420 Józefów

Niestety mój wpis został usunięty na stronie google więc jestem zmuszony go wstawić tutaj. W maju zgłosiłem się z zamiarem wykonania liposukcji. Zabieg odbył się w czerwu. Na początku wszystko wyglądało przyzwoicie. Elegancki salon, miła obsługa. Od razu chcę zaznaczyć, że nie biorę pod uwagę takich mankamentów, jak zmiana godziny zabiegu na 2 godziny przed operacją, czy bardzo słaby dojazd do kliniki. Moja pierwsza wątpliwość pojawiła się podczas wypełniania dokumentów. ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Chwała

Anestezjolog

Polna 42c/6
05-420 Józefów

Troskliwy lekarz,umiejący nawiązać kontakt z każdym pacjentów,życzliwy,empatyczny,dokładny w diagnostyce.
Opinia dodana przez: Magdalena jarska

lekarz Robert Witkowski

Ginekolog, USG

Wiślana 2
05-420 Józefów

Prowadziłam ciążę u Doktora parę lat temu, na całe moje szczęście ciąża przebiegała bardzo dobrze więc i wizyty były w porządku. Co prawda był problem ze skierowaniami na badania USG- jakby miał za to płacić ale poza tym ok. Niestety 2 lata później gdy chciałam zajść w kolejna ciążę a zaczęły mi się problemy z krawieniami międzymiesiączkowymi poszłam zapytać co mogę zrobić w tej sytuacji- liczyłam na skierowanie na badanie ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Hanna Lewandowicz-Galas

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE NAD SWIDREM
3 Maja 111
05-402 Józefów

Jestem bardzo zadowolony z Pani Hanny. Wiedza na najwyższym poziomie. Chodzę Pani doktor już kilka lat i nie było takiego przypadku kiedy pani hania mi nie pomogła
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Urszula Makarewicz

Lekarz rodzinny

Przychodnia Miejska
Józefów

Wspaniały lekarz jakiego spotkałem drugi raz w życiu a żyję już 68 lat. Cierpliwa, mimo zmęczenia zawsze uśmiechnięta. Z uwagą słucha "marudzenia pacjenta". Nastepnie przedstawia swoje podejrzenia. Zawsze ( co u lekarzy jest żadkością) bada pacjenta po czym stawia wstepną diagnozę uzasadniając ją. Po czym przepisuje leki aby powstrzymujące pogłebianie się choroby lub dające ulgę gdy pacjent cierpi. Następnie kieruje na potrzebne badania lub do lekarzy specjalistów. Jedna wada, że ...

lekarz Bartłomiej Pawelec

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Przychodnia Lekarska Zdrowy Miś
Sikorskiego 69 DA
05-410 Józefów

Przyznam, że na pierwszej wizycie u Pana Doktora, zrobił on na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Uczepiłam się nadziei, że wreszcie znalazłam dociekliwego lekarza, który stara się pomóc pacjentowi. Zauważyłam u niego zainteresowanie moim przypadkiem. Polecił mi zorganizować skierowanie od lekarza POZ i przyjechać do szpitala w Otwocku. Stwierdził, że mnie przebada. No to pojechałam do Otwocka. Mąż wziął wolne z pracy, żeby mnie tam zwieźć. Miasto bardzo ładne, nie da ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 38797, 'name': u'J\xf3zef\xf3w'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Bohdan Dźwigała

dr n. med. Bohdan Dźwigała

Ginekolog onkolog

Gabinet Ginekologiczny i USG - Józefów, Otwock
ul. Okrzei 6
05-420 Józefów

Żona była u doktora. 10min 500zł :) Doktor jak najbardziej kompetentny i nie ma nawet co na ten temat dyskutować, ale dla mnie to naciąganie na kasę. Na pewno tam już żona nie wróci.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Katarzyna Kamińska

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne "Józefów"
ul. Armii Krajowej 4
05-410 Józefów

Byłem dzisiaj z 2 letnim synkiem, który boi się lekarzy. Pani doktor wykazała się niebywałą empatią. Uspokoiła malucha, porozmawiała z nim, pokazała jak jego samochodzik zjeżdża na zjeżdżalni (leżance). Dzięki temu można było go spokojnie osłuchać a nawet zajrzeć do ucha bez trzymania dziecka na siłę. No i oczywiście dostał naklejkę (uwielbia naklejki). Jestem pod bardzo dużym wrażeniem i pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ewa Piesiewicz-Grzonkowska

Mazowieckie Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii
ul. 3 Maja 127
05-420 Józefów

Mądra, rzeczowa i sympatyczna Pani doktor. Dzięki wdrożonemu leczeniu u dziecka nastąpiła diametralna trwała poprawa stanu zdrowia, więc mogę z czystym sumieniem polecić tą Panią doktor.
Opinia dodana przez: Zofia