Lekarze Legionowo

lekarz Violetta Perzyna

PULS V.PERZYNA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Zegrzyńska 27
05-119 Legionowo

Wszystko Przekazałam W Gwiazdach Opini Które Znajdują Się Wyżej. Jeszcze Nie Miałam Okazji Osobiście Spotkać Się Z Panią Doktor : Violetta Perzyna - Ale Mój Narzyczony Chwali Tego Lekarza.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Stanisław Jalowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRODENTAL-STOMATOLOGIA
Zakopiańska 4a
05-120 Legionowo

Świetny stomatolog , który bardzo dobrze zna się na swojej pracy.Bardzo dobry kontakt z pacjentem , na bieżąco informuje o tym co będzie robił.Dokładny i delikatny, wizyty przebiegają bez stresu. Przy czym pana doktora charakteryzuje wysoka kultura osobista.Według mnie najlepszy lekarz stomatolog w Warszawie
Opinia dodana przez: Michał D.

lek. dent. Bartosz Borycki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia ORANGE-DENT
Jana III Sobieskiego 111A
05-120 Legionowo

Wspaniały lekarz. Fachowiec. Kompetentny, miły, uprzejmy, ludzki i bardzo pomocny. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczny za fachową i wspaniałą pomoc. Polecam z całego serca. Mirek ojciec Sebastiana.
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. dent. Kalina Rapkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRODENTAL-STOMATOLOGIA
Zakopiańska 4a
05-120 Legionowo

Pani Doktor Kalina Rapkiewicz jest naprawdę wspaniała. Jasno i przejrzyście tłumaczy, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, nie spieszy się, cierpliwie znosi zestresowanego pacjenta. Wizyta u Pani Doktor to przyjemność, mnie nigdy nic nie zabolało, chociaż -pewnie jak większość- boję się dentystów. Po wielu doświadczeniach z innymi stomatologami z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Marcin Ziółkowski

Ortopeda, Traumatolog

05-120 Legionowo

Na kolana! Tylko dr Ziółkowski! Doskonały diagnosta, chirurg i lekarz , na zastrzyki teraz chodzę dla miłego kontaktu z Panem Doktorem
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Helena Krysiak

gen. J. Sowińskiego 15 B
05-120 Legionowo

Wspaniała Pani doktor. Super podejście do dzieci. Fachowo i dokładnie oceniła stan uzębienia mojej córki i opracowała plan leczenia. Uwielbiam Panią.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Halina Popielarz

05-120 Legionowo

fantastyczna lekarka, dzieci ja uwielbiają

lekarz Marta Zimin

Lekarz rodzinny

05-120 Legionowo

Bardzo kompetentna i świetny specjalista. Plecam.

Jerzy Wysocki

05-120 Legionowo

Super optyk. Serdecznie polecam! Świetny salon, wspaniali współpracownicy . Jedyny optyk z jakiego korzystam, nie żałuję!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maria Uliasz

Radiolog

05-120 Legionowo

Świetny lekarz, kompetentny, miły z ogromną wiedzą. Jestem bardzo zadowolony z usług Pani dr. Z USG moje dziecko korzystało w Nowodworskim Centrum Medycznym.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Wojciech Braksator

Internista, Kardiolog

05-120 Legionowo

Doktor bardzo dokładnie robi badania, wszystko tłumacząc. Badanie jest bardzo dokładnie opisane. Polecam.
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Elżbieta Kujawska

Stomatologia "JOLMED" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krasińskiego 70
05-120 Legionowo

Profesjonalne podejscie do pacjenta.Bardzo zyczliwa i uprzejma.Cierpliwie tlumaczy i wyjasnia wszelkie watpliwosci .Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Paweł Surowski

05-120 Legionowo

Polecam dr. Pawła Surowskiego, robił mi UGS piersi. Wizyta dla mnie stresująca, ale nie podbijał nerwów, rzeczowo tłumaczył, wszystko sprawdzał i porówywał z poprzednimi wynikami. Byłam w przychodni na Miłej. Doktor na szóstkę, czy inaczej 10/10. Polecam!

lek. dent. Agnieszka Kulka

Prodental
Legionowo

Kompetentna pani stomatolog, widac ze ma wiedze i potrafi jak wykorzystac w praktyce, goraco polecam!

lekarz Sławomir Struzik

Lekarz sportowy

05-120 Legionowo

Lekarz budzący zaufanie. Rzeczowo i cierpliwie wyjaśnił mi istotę mojego schorzenia, zaproponował najpierw leczenie zachowawcze, dopiero potem zabieg. Ze spokojem czekam na operację, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze. Oprócz fachowości doktor ujmuje urokiem osobistym, to bardzo sympatyczny człowiek, co dla pacjentów przestraszonych koniecznością bądź co bądź inwazyjnego zabiegu, nie jest bez znaczenia. Polecam. Marek Orłowski
Opinia dodana przez: Marek Orłowski

lekarz Małgorzata Szewko-Starczewska

Dermatolog

Gen. B. Roi 2 A/6
05-119 Legionowo

Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta pełne empatii. Przy tym dokładnie sprawdza wszelkie znamiona i pieprzyki, dzięki czemu mamy pewność że wszystko jest w porządku. Zaleca wizyty co pół roku, co bardzo motywuje do regularności wizyt. Przepisane leki w przystępnej cenie, zmieniane w zależności od tego czy jest poprawa cery czy nie. Pani doktor uśmiechnięta i pomocna, wysłuchuje i reaguje na pytania czy wątpliwość, a przy tym ...

lek. stom. Aneta Truszkowska-Saba

Chirurg stomatolog

Dentica Park Clinic
ul. Jagiellońska, 45
Legionowo

Bardzo dziekuje Pani dr Anecie za życzliwość, troskę i profesjonalne podejście. Miałem zakładany implant, zupełnie bezbolesnie i bez żadnych problemów. Gdybym wcześniej trafił do tej kliniki na pewno nie miał bym takich lęków i problemów z zębami. Dziekuje i zycze samych zadowolonych pacjentow!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Kinga Kowalczyk

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

05-120 Legionowo

Najlepszy specjalista do jakiego mogliśmy trafic,pani doktor operowala synka ze spodziectwem.Bardzo profesjonalna osoba,przemiła, sympatyczna,jak zresztą wszyscy na oddziale urologii w CZD.Dziekujemy

dr n. med. Henryk Kaszyński

USG

05-120 Legionowo

To wspaniały lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Chcesz rzeczywistej diagnostyki, szukaj dr Henryka Kaszyńskiego. Polecam po wielu wizytach.

mgr Małgorzata Mańko

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna FRESH LINE na zdrowie Małgorzata Mańko
Legionowo, ul. Małachowskiego 16
05-120 Legionowo

Daje Pani Małgorzacie 6+. Dieta rewelacyjna. Bez głodu i wysiłku schudłem 22 kg w ciągu 3 miesięcy. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Adam