Lekarze Legionowo

lekarz Piotr Pyndryk

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11
05-120 Legionowo

Przez rok czasu zmagałem się z bólem stopy , a dokładnie rozcięgna podeszwowego . Przyjmowałem leki przeciwzapalne i nic nie pomagało . Przy wizycie po RTG , Pan doktor zalecił serię 5 zastrzyków , co 7 dni . Po 4 już była znacząca poprawa . Mogłem całą stopę śmiało stawiać na ziemi . Teraz jestem miesiąc po 5 zastrzyku i ból całkowicie zanikł . Dziękuję .
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Anna Prus

Lekarz rodzinny

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Takiego lekarza rodzinnego życzyłabym każdemu. Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Chodzimy całą rodziną,najczęściej jednak dzieci. Nie zdarzyło się, żeby pani doktor odmówiła nam wizyty, często konsultujemy się przez telefon. Bez względu na porę zawsze odbierze telefon i poradzi lub umówi na wizytę. Nie jest to lekarz od 8-16 w gabinecie. Dba o swoich małych pacjentów nawet w swoim czasie wolnym, zawsze można liczyć na wsparcie. Kiedy mieliśy problem z małą pani ...

lekarz Iwona Górska

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Dr Górska jest najlepszym lekarzem! Leczy całą moją rodzinę od ponad 20 lat (Jest jak członek naszej rodziny). Świetne podejście, ogromna wiedza. Mamy do niej ogromne zaufanie, pomocna zawsze w każdej chwili.
Opinia dodana przez: Angelina

Janusz Pomaski

Batorego 6
05-120 Legionowo

Bolał mnie ząb leczony kanalowo w innej klinice. Pan doktor nie dość ze przyjął mnie w sobotę po moim telefonie (silny ból od piątku), to ząb wyleczył, choć bolało jeszcze kilka dni. Do zaskoczenie niskim rachunkiem. Polecam i pozdrawiam pana doktora.
Opinia dodana przez: missy_o

Cezary Jankowski

Endokrynolog

Gabinet lekarski
Legionowo

Poświęcał mi maximum czasu odpowiadając na moje pytania związane z leczeniem. Lekarz kompetentny, miły, z ludzkim podejściem do pacjenta. POLECAM.

lekarz Sławomir Rejowski

Czarnieckiego 70 A
05-120 Legionowo

Odwiedziłam wielu lekarzy z moimi wynikami badań i nikt nie wiedział co mi jest. Doktor po moich objawach i wynikach od razu postawił trafna diagnozę. Świetny lekarz, konkretny i z dużą wiedzą. Dziękuję za pomoc.

lekarz Izabela Stefaniak

Psychiatra

Norwida 1
05-120 Legionowo

Bardzo pro Pani Doktor :) Polecam, wszystko OK. Czasem bywa trochę oschła, ale to chyba z przemęczenia... Umie ustawić leki i zawsze uważnie wysłucha.

lekarz Robert Piórkowski

Husarska 9
05-120 Legionowo

Pan Doktor prowadził moja ciążę , która na początku nie zapowiadała się na idealną. Podczas pierwszej wizyty traktował moje obawy poważnie. Podobało mi się, że spokojnie i rzeczowo wyjaśnił mi wszystko a przy tym nie obiecywał niczego ale też nie straszył katastrofą...Zlecił mi wszystkie potrzebne badania, podczas każdej wizyty sprawdzał stan maluszka na usg. Czułam się spokojna bo mogłam w awaryjnej sytuacji zadzwonić a pan doktor zawsze odbierał telefon (zdarzyły ...
Opinia dodana przez: anka

lek. dent. Wojciech Lambrecht

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia ORANGE-DENT
Jana III Sobieskiego 111A
05-120 Legionowo

Pan doktor przeprowadzał u mnie zabieg -powikłania z 8... Najpierw przeprowadził konsultację, wszystko dokładnie objaśnił, poinformował o możliwych komplikacjach, przygotował psychicznie ,🙂 Oczywiście wszystko udało się bez komplikacji.Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Aleksandra Kurek

Królowej Jadwigi 4/134
05-120 Legionowo

Zawsze przyjmie jak jest poważny problem. Jedna dentystka chciała mi wyrwać zęba, bo pojawiała się przetoka (ropa na dziale). Dr nie dość, że wyleczyła to jeszcze upiększyła koronką. Fakt leczenie trwało rok czasu - ale mam zęba i swoje żywe korzenie. A tak miałabym martwy ząb lub jak proponowali implant za 5 tys.
Opinia dodana przez: Asia
Świetna lekarka.Uprzejma kompetentna i skuteczna.Mam sto km drogi do Legionowa na wizytę,ale waro.Polecam !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grażyna Łagocka-Dziadecka

Kardynała Wyszyńskiego 5
05-120 Legionowo

Pani "doktor" o ile można ją tak nazwać nie ma w sobie za grosz empatii, zajmuje się tym czym nie powinna. Jak bardzo się jej nudzi polecam dokształcić się w kwestii podejścia do pacjenta. Zero szacunku.
Opinia dodana przez: Anonimowa
Prawdopodobnie pani doktor Anita Kunicka przez szybkie postawienie właściwej diagnozy kardiologicznej uratowała mnie przed poważnymi konsekwencjami choroby serca. Jej decyzja spowodowała w rezultacie operację wymiany zastawki aortalnej. Może być wzorem dla młodych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ludwik

mgr Andrzej Olszewski

Psycholog dziecięcy

Zegrzyńska 47/18
05-119 Legionowo

Super specjalista!!! Ma dobre podejście psychologiczne do dziecka zawsze pomoże w problemie do rozwiązania dla dziecka Polecam

dr n. med. Maria Gudyka-Piórkowska

Neonatolog, Pediatra

Sienkiewicza 30
05-120 Legionowo

Wg mnie to trzeba mieć zdrowie i gruby portfel, żeby leczyć się u "dr" Marii Gudyki-Piórkowskiej. Trafiłam do niej pierwszy raz (i ostatni, jesteśmy nowi w Legionowie) w czw - córka miała katar i lekko pokasływała, dostałam cały sznur syropków i psikaczy do nosa (bagatela 120zł) dodatkowo zleciła badanie na wit D (85zł), bo niby nogi są krzywe (wynik ok). We wt ponowna wizyta tym razem stwierdziła ze już jest ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Marek Skurczyński

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11
05-120 Legionowo

Pan Doktor jest prawdziwym profesjonalistą, szczegółowo wyjaśnił plan operacji, zapewnił że to nic nie boli,jest bardzo miły więc wizyty w gabinecie przebiegały bezstresowo.(miałam operację usunięcia zaćmy). , Bardzo Dziękuję
Opinia dodana przez: Grażyna
Beznadziejne podejście do pacjenta. Pan doktor okłamał mnie nawet że nie ma możliwości sprawdzenia mojego badania na płycie cd A kiedy zadzwoniłem do kliniki jak również znam się na komputerach to wiem że pan doktor ma możliwość sprawdzenia takiego badania na swoim komputerze w Legionowie. Nie był zainteresowany tym żeby badaniem jakkolwiek się podeprzeć zapytał mnie tylko czy mam badania sprzed trzech lat nie był zainteresowany badaniem sprzed tygodnia. Kiedy ...
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Radosław Król

Mediq
05-120 Legionowo

Wspaniały lekarz.Ma świetne podejście do pacjenta,zawsze wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, a potem leczy, i to z doskonałym skutkiem.Od kilku lat korzystam z pomocy doktora Króla i nigdy się nie zawiodłam.Poza tym,to bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek. Polecam z całym przekonaniem.
Opinia dodana przez: Zofia Zaradkiewicz

lekarz Małgorzata Winiarska-Sandulowicz

LEGIO-MED
husarska 14, legionowo
05-120 Legionowo

Lecze sie u pani doktor od 24lat. Zapisalem do Niej tez coreczke. Kazda nawet najmniejsza uwaga o stanie zdrowia czy dolegliwosciach jest wysluchiwana i badana. Zawsze jest uprzejma usmiechnieta i z sercem podchodzi do dzieci. Jestem po dosc powaznej operacji serca i opiekowala sie mna od chwili opuszczenia szpitala a teraz po 24latach zyje jestem silny i zdrowoy i wiem ze to zasluga pani doktor. Jestem zachwycony opieka pani doktor ...
Opinia dodana przez: Damian

Elżbieta Ankiewicz

MEDIQ Szpital i Poradnie Specjalistyczne
Józefa Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Pani Doktor konkretna i rzeczowa, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Potrafi w porę zareagować kiedy wymaga tego sytuacja, a rodziców którzy przychodzą zawracać za przeproszeniem dupę - skoro olewa - to bardzo dobrze. Moze w końcu dotrze do nich, że zabierają czas tym, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. Chociaż skoro nie potrafią zrozumieć ironii ( jak widać po komentarzach) to pewnie i tak nic do nich nie dotrze i dalej będą ...
Opinia dodana przez: Jamama