Lekarze Legionowo

lekarz Alina Hapter

Lekarz rodzinny

05-120 Legionowo

Bardzo dobry lekarz!!! jestem zadowolona, że to mój lekarz rodzinny. Nigdy się nie zawiodłam!!! 100 lat Pani Doktor, 100 lat!!! pacjentka małgorzata b.

Iwona Banach-Owczarek

Księdza Augustyna Kordeckiego 13
05-120 Legionowo

Doskonale wyposażony gabinet. Indywidualne podejście Pani doktor. Najpierw bardzo dokładna analiza problemu, następnie sposób leczenia i bardzo dokładna informacja na każdym etapie leczenia. Zdecydowanie polecam polecam
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Ewa Biernacka

Pałacowa 10
Legionowo

Cieszę sie,że Pani Ewa znalazła się w rankingu. Jestem w trakcie leczenia kolejnego zęba ( w tym gabinecie ) i poraz kolejny spotkałem się z bardzo miłym i kompetentnym podejściem lekarza do pacjenta. W gabinecie jest miła atmosfera, co powoduje, że w końcu dosyć przykre zabiegi nie są takie straszne. Szczerze polecam. Marek Kamiński

lekarz Lidia Kołakowska-Fudalej

Lekarz rodzinny

05-120 Legionowo

Jest świetna to co robi to robi z sercem i pasją Polecam

lek. dent. Renata Brudnicka

Stomatolog, Ortodonta

05-120 Legionowo

najlepszy lekarz na świecie! przemiła, kompetentna, umiejętnie i cierpliwie tłumaczy, do tego pacjent czuje, że jej również zależy aby wszystko było w porządku. Polecam gorąco!

lekarz Lubomir Aleksander

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Dzień dobry. Brakuje mi słów aby wyrazić jak dobrym człowiekiem jest pan doktor. Doskonały specjalista i do tego człowiek . Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji przez pana doktora , jak również opieka. Bardzo dziękuję serdecznie panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maria Kanty-Okulewicz

Internista, Gastrolog

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest niezwykle skrupulatną, skupioną na pacjencie osobą. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, przegląda poprzednio przeprowadzone badania, zleca dalsze, by niczego nie przeoczyć. Stąd czasem zdarzają się opóźnienia, co w sytuacji, gdy wizyty odbywają się bez patrzenia na zegarek i trwają tyle, ile pacjent potrzebuje jest zrozumiałe. Zawsze bada pacjenta, znajdując w ten sposób źródło/a bólu lub dyskomfortu. Pani Doktor zawsze wysłucha, wszystko szczegółowo objaśni, wskaże miejsca, gdzie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Zbigniew Kania

Zakład Opieki Zdrowotnej "Legionowo"
Sowińskiego 4
05-120 Legionowo

To była teleporada. Miły, uprzejmy głos. Może ten lekarz uratował mi życie. Nie wiem. Ale lek, który mi przepisał oraz ziołowe kapsułki a także przepis na naturalny syrop spowodowaly, że pokonalam covida w 3 dni od zastosowania przepisanych leków. Jestem szczęśliwa, że w tym trudnym czasie udało mi się trafić na wspaniałego lekarza!!!! Polecam w 100%

lekarz Adrian Modestowicz-Dobrowolski

A i B s.c
ul. gen. Józefa Sowińskiego 15 A
05-120 Legionowo

Pan Doktor Adrian Modestowicz-Dobrowolski pracuje obecnie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie. Nigdy nie zdarzyło mi się trafić na tak kompetentnego lekarza. Doskonały specjalista, przy czym ma ciepłe ludzkie podejście do pacjenta. Jeśli trafisz na Oddział Ortopedii i okaże się że będzie zajmował się tobą Doktor Modestowicz możesz być spokojny wszystko skończy się dobrze.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Jolanta Białoszewska

Zwycięstwa 2 (bl. 411a)
05-120 Legionowo

Jedyny stomatolog, który poradził sobie z moimi zębami. Wszyscy poprzedni stosowali "doraźne" i tymczasowe rozwiązania. Do tego przemiła Pani i jeden z najlepszych lekarzy, jakich znam. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

lek. dent. Barbara Bielecka-Socha

Zwycięstwa 2
05-118 Legionowo

Pani Doktor GENIALNA. A dlaczego genialna? bo laczy pasje z nauka. Przemiła, czyściutka, dokładna. Lecze sie u pani dr 15 lat i az boje sie mysli, co bedzie, gdy nie bedzie juz leczyc.

lekarz Anna Mateuszczyk

Moniuszki 10
05-120 Legionowo

Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niej mój starszy syn od sześciu lat nie miał antybiotyku, diagnozy zawsze trafne. Pani Doktor zawsze rzetelnie informuje rodziców co do przebiegu choroby, diety, leków itd. Dzięki niej moje dzieci przestały łykać wszelkiej maści syropki itp. Doktor Mateuszczyk jest najlepszym pediatrą jakiego miałam szansę poznać i szczerze polecam ją każdemu rodzicowi.
Opinia dodana przez: Lucyna

lek. dent. Kacper Kobryński

Królowej Jadwigi 4/134
05-120 Legionowo

To doskonały Stomatolog. Lecze sie u nievo juz od lat i ani razu mnie nie zawiódł. Jedynie fakt, że jest tak dobry powoduje, że długo trzeba czekac na wizyte, ale to tylko udowadnia, że nie jestem sam w mojej ocenie

lek. dent. Marcin Prusinowski

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11
05-120 Legionowo

Wspaniały i sympatyczny lekarz. Trafiłam do Pana Marcina przez przypadek ale jestem bardzo zadowolona. Podjął się odbudowy zęba którego inni lekarze spisali już na straty. Niestety poprawka po luxmedzie. Chodzę regularnie na wizyty i zawsze widzę duże zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta i duża dokładność i precyzja. Polecam
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Krzesimir Sieczych

Bandurskiego 76 A
05-120 Legionowo

Lekarz który jako jedyny podał diagnoze mojej choroby,a bylam u wielu Profesorów itd.Wysoka kultura i empatia.Panie Dr dziękuję
Opinia dodana przez: Sylwia

dr Małgorzata Mikulska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Mikulska
Rynek 14
05-120 Legionowo

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, kompetentna, odpowiedzialna. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy, nie zostawia w potrzebie. Leczy zęby nawet w beznadziejnym stanie, nie idzie na łatwizne - wyrwać - walczy do końca. Ma dobre podejście do dzieci i do trudnych pacjentów. Finansowo też nie najgożej. Przynajmniej wiem za co płace.

lekarz Krzysztof Ankiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Leśna 4
05-120 Legionowo

nie podaję kosztu wizyty ponieważ to zależy od zakresu wykonanej pracy

lekarz Katarzyna Wójtowicz

Królowej Jadwigi 4/134
05-120 Legionowo

Polecam Panią Doktor Katarzynę Wójtowicz! Po drugim porodzie zaczęłam mieć problemy z nietrzymaniem moczu. Pewnie wiele z kobiet rozumie jaki to jest dyskomfort... Przy standardowej wizycie kontrolnej, Pani dr zaproponowała mi zabieg laserowy Monalisa Touch, który pozwala pozbyć się tego krępującego problemu. Umówiłam się w Klinice Formmed w Babicach Nowych. Zabieg okazał się zupełnie bezbolesny i trwał około pół godziny. Już po tygodniu poczułam, różnicę, a po 3 tygodniach mój ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Białoszewski

Rehabilitant

Sienkiewicza 30
05-120 Legionowo

WITAM SERDECZNIE I POZDRAWIAM -CHCIALAM POWIEDZIEC ,IZ DOKTOR DARIUSZ BIALOSZEWSKI ,LECZYL MNIE OD ROKU 1987 -DZIEKI NIEMU FUNKCJONUJE I CHODZE BARDZO SPRAWNIE ,GDZIE NIE WIDAC NIC Z USZCZERBKU ZDROWIA-DBAL O MNIE -BARDZO WSPIERAL MNIE PSYCHICZNIE- JEST OSOBA BARDZO ZYCZLIWA -DYSKRETNA-O WIELKIM SERCU-TO DOKTOR Z POWOLANIA-ZALUJE ,ZE NIE OPERUJE JUZ,GDYZ JA NADAL JESTEM OPEROWANA .DOKTOR DARIUSZ BIALOSZEWSKI -TO ANIOL LUDZKICH SERC.WIE CZEGO CHCE I DAZY DO CELU-CENIE GO ZA ZYCZLIWOSC ORAZ ...

Sławomir Jakubowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Poradnia lekarza POZ - Filia nr 1
05-120 Legionowo

Pan doktor leczy moje dzieci od 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Nie wciska antybiotyków przy każdej wizycie. Troskliwy, kompetentny, serdeczny. Polecam każdemu kto szuka dobrego pediatry dla swojej pociechy.
Opinia dodana przez: Magdalena