Lekarze Ostrołęka

lek. dent. Aleksandra Guzy-Świrska

Prywatny Gabinet Lekarski
gen. Madalińskiego 27 lok. 49
07-410 Ostrołęka

Dobra solidna Pani stomatolog.Leczę zęby na NFZ w przychodni NZOZALERGO-DENT na Madalińskiego i jestem zadowolony z jakości wykonywanych usług stomatologicznych.
Opinia dodana przez: JERZY

lek. dent. Mirosław Suchcicki

Chirurg stomatolog

11-go Listopada 2/35
07-400 Ostrołęka

20 lat temu robiłem sporo zebów u Mirosława i do dziś nic z nimi się nie dzieje . Z całego serca polecam . Niektóre zęby miały tylko boczne scianki i nadawały się do wyrwania ale spróbowaliśmy je uratować bo wyrwać to żaden problem. Mam je do dziś :) POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Joanna Jakacka

ul. gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 37
07-410 Ostrołęka

Wspaniały lekarz, miła, ciepła i życzliwa osoba o dobrym sercu. Profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta. Wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nie czuje się skrępowania i można swobodnie wypowiedzieć się, swoje problemy i dolegliwości. Pani doktor potrafi cierpliwie słuchać, okazywać wsparcie jakiego w danej chwili potrzeba i podnosić na duchu. Już za pierwszym razem dobrała mi odpowiednie i skuteczne leczenie. Bardzo mi pomogła w trudnym momencie mojego ...
Opinia dodana przez: Iwona W.

lek. dent. Katarzyna Budna

Prywatny Gabinet Lekarski
Prądzyńskiego 4 lok. 37
07-410 Ostrołęka

Profesjonalnie, dokładnie, delikatnie i sympatycznie. Pani doktor zawsze tłumaczy przebieg leczenia, co minimalizuje stres :) Polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dariusz Świtaj

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

07-410 Ostrołęka

dobry lekarz polecam- kpmpetetny; uczciwy -bardzo dobrze czuje sie po jego zabiegu-mam bardzo dobre zdanie o lekarzu uratowal moje nogi- czuje sie teraz wspaniale

lekarz Agnieszka Radecka

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Sylwia Figura - Mirońska
I Armii Wojska Polskiego 26
07-401 Ostrołęka

Bardzo sympatyczna pani ,wysłucha,dopyta się i doradzi.Czas który mi poświęciła widać było że to czas aby poznać moje dolegliwości i odpowiednio dobrać leki.Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Piotr Zalewski

Lekarz medycyny ratunkowej

07-410 Ostrołęka

Pan doktor bardzo dokładnie i szczegółowo zbadał mój przypadek podczas wizyty na SOR-rze, wszystko dokładnie wyjasnił, zlecił wszystkie potrzebne badania i dalsze zalecenia. Był bardzo kulturalny i przykłada się do swojej pracy i pacjentów. Bardzo dziękuję za pomoc :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Radecki

07-410 Ostrołęka

Lekarz kompetentny, przesympatyczny, z serdecznym podejściem do pacjenta. Polecam. Wdzięczna pacjentka Elżbieta.

lekarz Agnieszka Domurad

Onkolog

07-410 Ostrołęka

Serdecznie dziękuję za możliwość leczenia się na Oddziale Onkologii (pobyt ambulatoryjny) w Ostrołęce. Szczególne podziękowania kieruję na ręce Pani dr. Agnieszki Domurad za wielkie zaangażowanie w leczeniu, za profesjonalizm i empatię, oraz za okazane ciepło i zrozumienie, a także życzliwy uśmiech na co dzień. Życzę również satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Panią życzliwość i serdeczność tych, których spotyka Pani na swojej drodze. ...
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka z Łomży

lekarz Anna Tyszka

07-410 Ostrołęka

Byłem pacjentem Pani doktor. Niezwykle kompetentna, profesjonalne podejście do pacjenta. Czułem się w każdej chwili zaopiekowany. Dobrze że trafiłem na dyżur Pani doktor, szczerze polecam, aby jak najwięcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Wiesław

Marek Budźko

gen. Gorbatowa 20a lok. 12
07-410 Ostrołęka

Jestem bardzo zadowolona z jakosci uslugi, podejscia do pacjenta,czasu jaki P.Doktor poswiecil mi w czasie skomplikowanego leczenia zebow.Zdecydowanie TAK ! polecam wszystkim,ktorych bola zeby.

lekarz Magdalena Chyla-Chorębała

gen. Prądzyńskiego 4 lok. 2/30
07-410 Ostrołęka

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Poswięca całą uwagę na badanie.Kieruje na dodatkowe badania,jeśli ma jakieś wątpliwości,nie koniecznie prywatnie. Wielokrotnie korzystałam z pomocy Pani doktor i uważam,że jest to świetny specjalista.Polecam.

lekarz Katarzyna Paduch

07-410 Ostrołęka

Super pani Doktor ! :) Kompetentna, wyrozumiała, rozmowna, z super podejściem do pacjenta, zawsze uśmiechnięta, inteligentna. To nie typ lekarza, który na szybko przebada, zada jedno pytanie i z receptą odeślę do domu, to lekarz z prawdziwego zdarzenia :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Grzegorz Gadzała

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 40 A
07-410 Ostrołęka

Niniejszym chcialbym poinfrmowac Pana ,ze schizofrenie powoduja opetania(przez duchy) .aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Dorota Brzostek

Gorbatowa 19
07-410 Ostrołęka

Bardzo przyjemna doktor, ma super podejście dla dzieci. Korzystam usług Pani doktor całą rodziną i jestem zadowolona.

lekarz Cezary Moniński

11 Listopada 10 A/20

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Joanna Pokraśniewicz

Psychiatra

NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne S.C.
gen. Józefa Hallera 39
07-410 Ostrołęka

Moim zdaniem dr. Pokraśniewicz jest dobrym lekarzem. Leczę się u niej ponad 10 lat. Wczuwa się moim zdaniem w sytuację pacjenta i potrafi dobrać odpowiednie leki, czasami zmienić lek gdy nie działa odpowiednio. Ogólnie polecam Panią Doktor.

lekarz Tomasz Bobiński

Gastroenterolog, Gastrolog

Ostrołęka

Doktor Bobiński to wspaniały zaangażowany Lekarz z powołania. Bardzo pomógł mojemu mężowi z zapaleniem uchyłków. Nie zlekceważył problemu. Dzięki Doktorowi stan męża uległ szybkiej poprawie. Dziękujemy Doktorze
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Magdalena Bielak

Gabinet Okulistyczny
Kilińskiego 33
Ostrołęka

Pani doktor osobiście operowała mi zaćmę. Jestem bardzo zadowolona! Przemiła i delkatna podczas całego zabiegu.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Jacek Kazłowski

Kardiolog

Prywatna Praktyka Specjalistyczna
Skierkowskiego
07-410 Ostrołęka

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Niezwykle ciepły w kontakcie, a przy tym rzeczowy i bardzo kompetentny. Prawdziwy lekarz z powołania. Wizyta razem echokardiografią kosztuje mniej niż u innych znanych mi lekarzy samo echo. Jestem jego pacjentem od kilkunastu lat i nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: slmaj