Lekarze Ostrołęka

lekarz Zdzisław Dudziuk

Ortopeda, Rehabilitant

szpital
Ostrołęka

bardzo chce pomóc , cierpliwy, empatyczny,skuteczny w działaniu - właściwa diagnoza i odpowiednie , dające dobre efekty zalecenia, oprócz tego przyjemny i ...zdarza się z poczuciem humoru

lekarz Beata Jarka

Neurolog

ulica Sienkiewicza 55
07-409 Ostrołęka

Pani doktor poświęciła mi około pół godziny, wysłuchała, zbadała i przepisała leki po których czuję się wiele lepiej

lekarz Elżbieta Anna Zielińska

Elżbieta Anna Zielińska Okulistyka-Optyka
ul. Pileckiego 12
07-410 Ostrołęka

Zdecydowanie Polecam! Pani Zielińska od początku do końca spotkania wykazała się pełnym profesjonalizmem, każdą informację dotyczącą mojego problemu tłumaczyła i dopytywała o wszelkie szczegóły. Sprzęt jak i obsługa profesjonalna. Pani Zielińska jest nie do porównania z innymi Ostrołęckimi lekarzami, a tym bardziej z Panem G... który doprowadził moje oczy do stanu krytycznego.
Opinia dodana przez: Patrycja
Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi, bardzo wnikliwy wywiad w celu rozpoznania choroby, indywidualne podejście do pacjenta, miły, uprzejmy

lekarz Wojciech Osajda

Gastrolog

SZPZOZ
Ostrołęka

Odbyłam badanie kolonoskopi o pana Doktora, bardzo trudne badanie w moim przypadku. Doświadczyłam ogromnej uprzejmości, cierpliwości, profesjonalizmu. Doktor poświęcił mi dużo więcej czasu niż innym pacjentom bo tego wymagał mój przypadek. Bardzo serdecznie dziękuję i jeśli będzie potrzeba ponownego badania to rówież zaufam Panu Osajdzie.
Opinia dodana przez: kRYSTYNA

lek. dent. Michał Kurpiewski

Kościuszki 49
Ostrołęka

Bardzo dobry stomatolog! Korzystam od wielu lat. Jest profesjonalny, a przy tym bardzo miły. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Barbara

Izabela Przychodzień

Lekarz rodzinny

Gorbatowa 5 A/4 A
Ostrołęka

Polecam Panią doktor jest rewelacyjna :) lekarz z powołaniem! Nie zgadzam się z OSOBĄ ? która napisała że doktor nie informowała o zmianie adresu i telefonu ! , wręcz odwrotnie przed przeniesieniem około 3 miesięcy każdy pacjent dostawał ulotkę dotyczących zmian lokalizacji i nawet mapka dojazdu była .

lekarz Janusz Chełchowski

Neonatolog, Pediatra

Traugutta 5
07-410 Ostrołęka

Niestety 250 zł wyrzucone w błoto. Badanie bardzo szybkie i diagnoza nietrafiona. Dziecko męczy się po ad tydzień. Powtarzanie, że wszystko będzie dobrze nie wyleczy dziecka. Po dwóch dniach wizyta u kolejnego lekarza i dziecko wyleczone. Także nie polecam
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Dariusz Sawicki

Lekarz medycyny pracy, Internista

BAT.CZWARTAKÓW
Ostrołęka

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

lekarz Katarzyna Snarska

Psychiatra

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Polecam. Miła, kompetentna osoba. Wizyta trwała godzinę. Rozpoczynam leczenie, dostałem lek , czekam na rezultaty.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Alicja Gronowska

Pediatra, Pulmonolog

Rodzina
ul. Generała Gorbatowa 10,
07-410 Ostrołęka

Mam dwoje dzieci i tylko Ona potrafiła zbadać moje młodsze dziecko które panicznie boi się lekarzy. Starszego syna przepisałam do doktor Gronowskiej ze względu na to, że inny lekarz leczył zapalenie oskrzeli ponad miesiąc a Ona poradziła sobie w 7 dni. Jeszcze się na Niej nie zawiodłam i każdemu Ją polecam.

lekarz Zbigniew Jarząbek

Urolog

SZPZOZ
Aleja Jana Pwła II
07-410 Ostrołęka

Bardzo dobry specjalista urolog.Kompetencja i fachowość oraz życzliwość.Na pięć możliwych punktów daję PIĄTKĘ. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Elżbieta Sikorska

Lekarz rodzinny

ul. Syreny

POLECAM, ZAWSZE BADANIA ROBIONE MAM OD RĘKI

Beata Truszkowska

Gabinet
Marii Korzeniowskiej 2
Ostrołęka

Byłem bardzo dobrego zadania ale niestety się zmieniło. Przyszedłem na umówioną wizyte (o godzinie podanej przez panio doktor)i zastałem zamkniętyy gabinet i bramę. Czekałem 30 minut i poprostu poszedłem. Nie wporządku trochę

Jadwiga Zawadzka

6 Września 1
Ostrołęka

Leczyłam trzy zęby. Wszystko jest w porządku. Doświadczenie i uprzejmość. Pomimo upływu 12 lat od leczenia pierwszego zęba u pani doktor , wszystko w porządku.
Opinia dodana przez: Kaśka

lekarz Mariusz Łada

Internista, Kardiolog

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Zaklad Kardiologii Inwazyjnej
Ostrołęka

Mariusz Łada jest lekarzem któremu można zaufać i którego można polecić.Cały zespół oddziału kardiologji inwazyjnej bardzo dobrze dba o pacjętów. Pozdrawiam Tadeusz

lek. dent. Bożena Suchcicka

Pileckiego 3/16
07-410 Ostrołęka

jestem bardzo zadowolony z usług pani doktor, godna polecenia, ja nie mam do czego sie czepiać, ci co narzekają ciekaw jestem ile czasu nie widzieli wcześniej dentysty, a potem szok
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Robert Zieliński

Rehabilitant

Przychodnia Specjalistyczna ZIELIŃSCY
marsz. Józefa Piłsudskiego 40
07-410 Ostrołęka

Kompetencje lekarza, umiejętność przekazania informacji o problemie zdrowotnym , kultura osobista są na wysokim poziomie, ale pamiętajcie i uważajcie na rejestratorki. Brak kompetencji. Byłam zapisana na wstrzykniecie dostawowe czynników wzrostu i za tydzień po zabiegu rozpocząć rehabilitację, tak jak zalecił lekarz. Okazało się, że wcale tak nie jest! Pani rejestratorka próbowała mi wmówić, że mam zupełnie inny zabieg. Spowodowało to, że ten właściwy , po którym mam przez 2 dni ...

lekarz Grzegorz Zdaniuk

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Pierwsze wrażenie bylo troche negatywne , po chwili lekarz zaskoczył mnie swoja kompetencja i fachowością i ogromna wiedza odpowiedział na wszystkie moje pytania i poświęcił tyle czasu ile bylo potrzebne . Czułam się dopilnowana Polecam tego lekarza z całego serca Dziekuje Panie doktorze

lekarz Ewa Piesiewicz-Grzonkowska

Niepubliczny Oddział Dziennego Pobytu dla Dzieci z Autyzmem
ul. Batalionu Czwartaków 6
07-401 Ostrołęka

Mądra, rzeczowa i sympatyczna Pani doktor. Dzięki wdrożonemu leczeniu u dziecka nastąpiła diametralna trwała poprawa stanu zdrowia, więc mogę z czystym sumieniem polecić tą Panią doktor.
Opinia dodana przez: Zofia