Lekarze Ostrołęka

Chirurg szczękowo twarzowy

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Bardzo uprzejmy, kompetentny, dokładny i godny polecenia lekarz. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na dalsze leczenie. Oby więcej takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia. Nie ważne czy prywatnie czy na NFZ ważne by wszyscy tacy byli :) życzę doktorowi samych sukcesów i dużo Łask Bożych :)

lekarz Ewa Romanik

Rehabilitant

SPZOZ MEDITRANS OSTROŁĘKA Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego
ul. gen. Tadeusza Kościuszki 49
07-410 Ostrołęka

Bardzo kompetentna lekarka o bardzo dużej wrażliwości nakierowanej na pacjęta. Pani dr natychmiast zareagowała i udzieliła pomocy młodemu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Anna Janowicz-Żebrowska

Internista, Onkolog

11 Listopada 68
Ostrołęka

Pani doktor dobrze dobrała terapię dla mojej starszej mamy. Tłumaczy zwięźle i krótko, bo w szpitalu tłum ludzi czeka na swoją kolej, ale fachowo i wyczerpująco. Jestem zadowolona z opieki i kierunku leczenia.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Roman Jagodziński

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Wizyta w przychodni przy Szpitala Wojewódzkiego w Łomży u lek. Jagodzińskiego w dniu 17 luty 2023.Moja opinia jest negatywna . Typ niezaangażowanej ignorancji w stosunku do mnie . Na pytanie jak obniżyć zbyt wysoki testosteron ? Pan Jagodziński zaleca WYCIĘCIE JĄDER ...kastrację. Zdecydowanie nie polecam . Boguslaw.
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Bartosz Konowalski

Urolog

Kościuszki 49
Ostrołęka

lek Bartosz Konowalski oprócz niezbędnych /co jest oczywiste / fachowych kompetencji medycznych posiada cechy. na które inni lekarze nie zwracają uwagi, nie mając na to czasu lub z innych powodów. Wszystkie w/w elementy wizyty/oceniłem je b. wysoko/są b. ważne , tylko wtedy gdy cechuje je szczerość, nie tyle uprzejmość, co fachowość wyrażona możliwie najmniejszą ilością słów, które całkowicie przekonają pacjenta, że na pewno jestem "w dobrych rękach". Temu też służy ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Janusz Jankielewicz

Kardiolog, Internista

ulica Sienkiewicza 55
07-409 Ostrołęka

Żenujący przykład tego jak się traktuje pacjenta, który PŁACI. Wziął kasę tylko za przekartkowanie wyników badań krwi i osłuchanie stetoskopem. Posłał na badania - echo + holter + dodatkowe badania krwi za, które zapłaciłem ponad 250 złotych. W sumie wydałem na leczenie u tego pana jakieś 400 złotych, a wszystkie badania trwały półtora tygodnia. W tym tempie doczekałbym się wizyty w państwowej przychodni. I na koniec nie trafił z lekami.

lekarz Urszula Chełchowska

Dermatolog

Traugutta 5
07-410 Ostrołęka

Uważam, że panią doktor należy omijać szerokim łukiem. Nie jest ona dobrym specjalistą. Mi nie pomogła ani trochę, ani innym osobom w mojej rodzinie. Ale największym problemem jest kompletny brak uprzejmości i profesjonalizmu! Wizyty u pani doktor to kompletna strata czasu, nerwów i często pieniędzy. Dodatkowo potrafi ona często nawet nie przyjąć pacjenta bo wymyśliła sobie jakiś kuriozalny system w przychodni, gdzie skierowania do niej ważne są tylko miesiąc - ...
Opinia dodana przez: Blackout Ł

lekarz Aldona Pajewska

Szpital i gabinet prywatny
Brata Żebrowskiego 4/2
07-400 Ostrołęka

A więc moi drodzy niestety moja 3 letnia siostrzenica miała okazję na własnej skórze doświadczyć niekompetencji i brutalności ''pani doktor'' Dziecko trafiło przez przypadek do tej ''doktor'' na pogotowiu... Dziewczynka miała zrośnięte wargi sromowe, a ''lekarz ''bez ŻADNEGO znieczulenia, bez ostrzeżenia matki, uprzedzenia co zamierza: palcami, ręką rozerwała jej wszystko.... Czy jest ktoś kto potrafi sobie coś takiego wyobrazic? Ten ogrom bólu, krzyk dziecka, płacz a raczej zwierzęce wycie z ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz A Gurzęda

Szpital i gabinet prywatny
07-400 Ostrołęka

Specyficzny człowiek, ale ja się nie zawiodłam. Skutecznie mi pomógł, wytłumaczył problem z barkiem. Dziękuję.

lekarz Beata Pacałowska

Dermatolog

NZOZ "Salus" Beata Jarka
ulica Sienkiewicza 55
07-410 Ostrołęka

Pani doktor jest co prawda bardzo miła, ale ja od lekarza oczekuję przede wszystkim kompetencji, a tych pani doktor w mojej opinii nie posiada. Przyszłam z kilkoma problemami, na żaden nie potrafiła nic poradzić. Odeszłam z kwitkiem i poczuciem zmarnowanego czasu. Nie polecam

lekarz Jolanta Jarząbek

gen. Gorbatowa 5c lok. 1
07-410 Ostrołęka

Nie polecam bardzo nieprzyjemna strach ogarnia człowieka do wejścia do gabinetu nie można się spytać o nic zupełnie zadać pytania wytrząsa dłońmi przed oczyma pacjenta zrobiła mi szkła do okularów w których widziałem siebie na ulicy jak bym 4 metry wysokości w domu w mieszkaniu widziałem przez nowe szkła w okularach jakby wszystko spadało na mnie. Talerze zsuwały się na podłogę Pani optyk powiedziała mi ze za dużo na osi ...

lekarz Marek Makieła

Lekarz rodzinny

Kościuszki 49
Ostrołęka

Jak dla mnie bardzo dobry lekarz . Miły i sympatyczny . Ma podejście do pacjenta u niego czuję się swobodnie . Nie tak jak u innych , którzy wytwarzają taką atmosferę , że boisz się odezwać. Jeszcze mi się nie zdarzyło przez długie lata żeby mi przepisał nie odpowiednie leki .

lekarz Krzysztof Waniewski

Prywatny Gabinet Lekarski
gen. Madalińskiego 27 lok. 49
07-410 Ostrołęka

Lekarz ten nie powinien przyjmować dzieci. Stawia diagnozy bez badań, mówiąc o najgorszym przy dziecku, po czym dziecko wyszło bardzo wystraszone.

Alicja Przeździecka

Kardiolog dziecięcy

Ostrołęka

Zdecydowanie odradzam. Pani dr wykonała USG serca naszego dziecka. Po wykonaniu badania stwierdziła, że niewiele potrafi powiedzieć, bo niewiele widzi. Jednak założyła, że serce naszego dziecka może mieć jakieś wady, po czym na nasze pytania odesłała nas... do książek. Opis badania wykonany przez dr Przeździecką lekarka z Centrum Zdrowia Dziecka oceniła jako nielogiczny, po czym inne badanie pokazało, że kompetencje w dziedzinie kardiologii dr Przeździeckiej są mocno wątpliwe. Ale my ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Zbigniew Bieńkowski

Pileckiego 3/16
07-410 Ostrołęka

Lekarz bardzo niemiły i nieuprzejmy. Z wielką łaską poświęcił mi 7 minut podczas prywatnej wizyty. Mało szczegółowy o wszystko musiałam dopytywać. Miałam wrażenie że leci na ilość, aby szybciej.. Ogólnie nie polecam, strata pieniędzy . Wizyta 170zl i nic z niej nie wyniosłam.
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Maria Szumowska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Wesoła 14
07-400 Ostrołęka

Chodziłam do niej jakieś 9 lat temu i do tej pory sobie pluję w twarz. Nie wyprostowała mi zębów i złożyła na to, że mam nieodpowiedni kształt zębów. Mało tego uszkodziła mi nerw w jedynce przez co ząb jest martwy i siny. Jestem załamana :(
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Krystyna Psarska-Majkowska

Przychodnia Zdrowia Hipokrates
Polna 17
07-410 Ostrołęka

Beznadziejna kobieta, dziwi mnie bardzo że ktoś zatrudnia taką doktor zero zainteresowania pacjentem, poglądy z zeszłej epoki, jak by było mało potrafi być bardzo nie uprzejma, absolutnie odradzam szczególnie młodym mamom( ta pani pracuje w Centrum medycznym na 11 listopada)

lek. dent. Kamila Czasiuk

Tęczowa 6
07-410 Ostrołęka

Pani chciala naciągnąć mnie na.skomplikowane i kosztowne jakies porcelany bo rzekomo nic innego sie nie da ząb byl bez problemu zrobiony koło wordu za 120zl drugi zab do wyrwania i implant 5 tysi a zrobiony 3 wizyty po 120 oszustwo

lek. dent. Maria Kowalczyk

Chirurg stomatolog

Starosty Kosa 14
07-400 Ostrołęka

poprostu kicha nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

lek. dent. Anna Netkowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kilińskiego 24
07-410 Ostrołęka

Nie polecam. Nie uprzejma, zero wytłumaczenia co robić a czego nie po wykonaniu wypełnienia. cokolwiek od siebie - zero