Lekarze Radomsko

lekarz Jerzy Skwira

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA LEKARSKA MEDYK" w Radomsku
Batorego 3
97-500 Radomsko

Bardzo dobry lekarz. Zawsze dobrze dopiero leki mojemu synowi ;) można mu zaufać w kwestii leczenia ;) do tego ma świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Blanka

lekarz Marek Grabowski

97-500 Radomsko

Lekarz godny polecenia; kompetentny, uprzejmy, rzeczowo omawia problem. Podczas wizyty, czujesz się bezpiecznie.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Beata Załóg-Łysik

Zielona 5
97-500 Radomsko

Kompetentna lekarka, rzeczowa, dokładna, życzliwa. Zawsze perfekcyjnie dobiera leki.

lek. dent. Anna Grażyna Dębska

Prywatny Gabinet Lekarski
Starowiejska 15 lok. 27
97-500 Radomsko

Uważam, że doktor jest profesjonalistką w pracy którą wykonuje. Cała moja rodzina leczy się u niej. Warto dodać również, że ceny jej usług są bardzo konkurencyjne.
Opinia dodana przez: jan

lek. med. Wiesław Łoba

przychodnia
Mickiewicza 5/7
97-500 Radomsko

Bardzo dobry i kompetentny lekarz... wykrył że mam uszkodzony kręg po nie udanych próbach leczenia lekarzy w Medicover (Warszawa) pół roku zmarnowałam na leczenie tam. A tu od razu dowiedziałam się co mi jest. ;)
Opinia dodana przez: Blanka

lekarz Piotr Gut

97-500 Radomsko

Dobry fachowiec który uwolnił mnie od wieloletniego problemu z kolanem. Niestety, musi pracować w warunkach jakie są w służbie zdrowia. Widziałem na własne oczy. Ja bym osobiście nie wytrzymał. Szacunek.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Sławomir Dąbrowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Starowiejska 15 lok. 27
97-500 Radomsko

Mój ginekolog od 5 lat.Rewelacyjny diagnosta,wręcz maniak badań,kompetentny i uprzejmy.Jestem spokojna o swoje zdrowie i nie trzęsę się przed każdą wizytą, a to najważniejsze.Polecam!
Opinia dodana przez: małgosia

lekarz Marzena Popiołek-Sokołowska

Ciepła 29
97-500 Radomsko

Bardzo miła pani. Zawsze udziela odpowiedniej pomocy. Wspaniałe podejście do dziecka, pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Jacek Pełka

97-500 Radomsko

Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegała wzorowo w atmosferze życzliwości. Lekarz szczegółowo przedstawił plan dalszego leczenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wysokiej klasy specjalista. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krystian Syntyrz

lek. dent. Karolina Olczak

Niepubliczny Zakład Zaopatrzenia Ortopedycznego i Medycznego Medyk poradnia chirurgii urazowo ortopedycznej
ulica Reymonta 62
97-500 Radomsko

Polecam!! Doskonała jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne. Miła i kompetentna! Koleżance uratowała 2 zęby, które chcieli usunąć w innym gabinecie.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Anna Nowak-Lodowska

ul.Nałkowskiej 20
97-500 Radomsko

Jak najbardziej polecam D.Annę .. Bardzo miła , kompetentna lekarka .Oby było więcej takich . Osobiście jestem bardzo zadowolona . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Monika Buchalska

Lekarz rodzinny, Internista

Brzozowa 12
97-500 Radomsko

fachowa i rzetelna pomoc godna polecenia !!

lekarz Renata Mossur

Heweliusza 2
97-500 Radomsko

Bardzo dobry lekarz, cierpliwa, bardzo dokładnie bada małe pacjentki, antybiotyki przepisuje w razie konieczności, szczerze polecam

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

97-500 Radomsko

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Halina Serwa

Sucharskiego 21A
97-500 Radomsko

Super naprawdę polecam doskonały lekarz kompleksowe podejście do pacjenta, również do dzieci a to rzadkość

lek. dent. Anna Karp-Górska

Sucharskiego 21A
97-500 Radomsko

Pani dr Anna Karp jest bardzo kompetentną ,milą ,cierpliwą i wyrozumiałą osobą dla tak problemowych pacjentów jak ja. Podjęła się skorygowania mojego fatalnego zgryzu z bardzo dobrym rezultatem .Wcześniej nie miałem szczęścia znależć tak fachowej pomocy w żadnej z odwiedzanych przeze mnie klinik przez co moje zęby bardzo chorowały. Utwierdzilem sie w przekonaniu ze już nikt i nic nie jest w stanie mi pomóc ,tylko nowe zęby.Teraz wiem że wszystko ...
Opinia dodana przez: Miroslaw Dąbrowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Filia Nr 1
Fredry 12
97-500 Radomsko

Na tą chwilę najlepszy pediatra w Radomsku.Diagnoza,kultura,fachowość,podejście do pacjenta,samodoskonalenie się i skuteczność na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: małgosia
Super Lekarz, bardzo delikatna, solidna i dba o pacjenta. Zawsze bałam się wizyt u Dentysty, ale u tej Pani jest inaczej. Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

Mariusz Adamkiewicz

Radiolog, USG

Szpital Powiatowy w Radomsku
Radomsko

Bardzo dobry lekarz. Skromny i sympatyczny. Do tego naprawdę zna się na swojej robocie. I szybko można się do niego dostać. Pracuje rzetelnie.