Lekarze Radomsko

Pulmonolog

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Powiem tak. Przede wszystkim człowiek. Zainteresowany bardzo moja choroba. Od razu postawiona diagnoza. Od razu fachowe leczenie. Późniejsze konsultacje z profesorami doceniły trafność diagnozy Doktora. Nowi w prosty sposób. Pomogl przy badaniach. Mega pomogl. Warto docenić tskich ludzi.

dr n. med. Jolanta Szczepanik-Błada

prywatny gabinet
97-500 Radomsko

Byłam kolejny raz i nie zawiodłam się! Mimo iż jestem młoda, to nie czułam żadnego skrępowania na wizycie, dodatkowo moje problemy zostały przedstawione tak, aby się nie martwić, czyli pełne wsparcie wiedza tej Pani doktor. Czułam się wysłuchana, od razu jak powiedziałam co mu dolega, pani doktor przeczuwała co to może być. Wszystkie wskazówki, oraz pełen profesjonalizm i sympatia tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze wybrałam odpowiedniego ginekologa. Z całego ...
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Jacek Cykowski

Przedborska 17
Radomsko

Lekarz, po zapytaniu czy przyjmie dziecko po wypadku w szkole, w poradni, zbył mnie krzykiem, że on żadnych wypadków już dziś nie przyjmuje. Nie polecam

lekarz Anna Więcek-Berlanka

Baczyńskiego 2
97-500 Radomsko

JEST TO LEKARZ Z PASJĄ. Z KAŻDĄ SPRAWĄ MOGĘ SIĘ DO NIEJ ZWRÓCIĆ.W MOJEJ OCENIE TO WSPANIAŁY LEKARZ- POMÓGŁ MI BARDZO.
Opinia dodana przez: kemot65

mgr Agnieszka Kulisa

Dietetyk

Przychodnia
Armii Krajowej 32
97-500 Radomsko

Jakiś czas temu byłam u p. Agnieszki, sympatyczna osoba. Dostałam dietę, do której ciężko mi było się przyzwyczaić, gdyż była zbyt monotonna i nie uwzględniała tych produktów których nie mogę stosować, ze wzgledu na moj stan zdrowia. Miałam wrażenie jakby moje choroby nie były wogole wzięte pod uwagę, a to jest podstawa. :( źle się czułam i byłam zmuszona odstawić jej zalecenia. Dlaczego tak mało dietetyków zna się na żywieniu ...

lekarz Andrzej Gburek

Stodolna 49
97-500 Radomsko

Polecam mojego Pana Doktora. Wizyty co roku kompleksowo wykonane, pobrana cytologia, skierowanie na usg piersi rozmowa podczas nadania na rozluźnienie czasem nawet Doktor żarcikiem rzuci. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marta Lipin

Psychiatra

Brzeźnicka 61B/2
97-500 Radomsko

Polecam wszystkim wizyty u Pani doktor. Miła i sympatyczna osoba z podejściem do każdego. Ja jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Bez mrugnięcia okiem mogę polecić dr Ledwocha. Rozumiem, że ile kobiet tyle opinii. Ja mam z nim bardzo dobre doświadczenia, zawsze jest miły, wszystko wyjaśni, zleca wszystkie potrzebne badania. Pozdrawiam.

lekarz Wieńczysław Krawczyk

Szpital Powiatowy w Radomsku
Księżycowa 11
97-500 Radomsko

Na szpitalu podejście jego jest masakryczne do pacjenta.Niedaj Boże żeby trafić na niego w godzinach wieczornych na sor.

lekarz Ewa Płoucha-Kloś

Pulmonolog, Pediatra

Widna 11
97-500 Radomsko

Poleciłabym tego lekarza innym. Dokładnie osłuchuje. Uprzejma.

lekarz Jacek Kowalewski

Internista, Kardiolog

Słowackiego 68
97-500 Radomsko

bardzo dobry kardiolog szybko potrafi postawić dobrą diagnozę miałem problemy z nad ciśnieniem z dopasowaniem leku zna się na rzeczy
Opinia dodana przez: kazik

lekarz Grażyna Kowalska

Reymonta 44/9
97-500 Radomsko

Pani Doktor przemiła kompetentna ma czas i cierpliwość do pacjenta diagnoza trafna. Leczy całą moją rodzinę od lat, nawet w dużych miastach nie ma takich lekarzy jak dr Kowalska. Max punktów dla p. Doktor
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Krzysztof Grejcz

Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna
Przedborska 39/41
97-500 Radomsko

Najlepszy lekarz psychiatra u jakiego kiedykolwiek byłem. Z wielką przyjemnością zostawiam pięć gwiazdek!
Opinia dodana przez: Anonymous

lekarz Paweł Orzechowski

Leszka Czarnego 21/79
97-500 Radomsko

Doktora Pawła Orzechowskiego mogę polecić z czystym sumieniem . Miałam bardzo poważny uraz nogi, łącznie z przeszczepem skóry. Od pierwszej wizyty lekarz zajął się mną bardzo profesjonalnie. Dodam , że wszystkie wizyty odbywały się w poradni szpitalnej. Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile wymaga sytuacja . Spokojny i opanowany człowiek , można go zapytać o chorobę i leczenie. Dba o dokumentację medyczną swoich pacjentów. W ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Andrzej Kapica

Gabinet okulistyczny
Żeromskiego 6
97-500 Radomsko

Niestety nie polecam. Lekarz na pierwszej wizycie był bardzo miły i wydawał się kompetentny. Dostałam okulary, niestety nic przez nie nie widziałam, ból oczu, ból głowy... Po wizycie u innego okulisty okazało się, że mam zupełnie inną wadę, niż ten Doktor mi stwierdził, okulary są bezużyteczne a moje wydane pieniądze poszły w błoto. Przy kolejnej wizycie doktor nawet mnie nie zbadał, stwierdził, że muszę chodzić w okularach, które mi przepisał ...
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Jacek Zakrzewski

11 Listopada 13
97-500 Radomsko

Lekarz, z którym można normalnie porozmawiać, miły, umie dobrze wytłumaczyć cały przebieg choroby :) Godny polecenia :)
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Barbara Radecka

Onkolog, Internista

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Niezwykła osobowość. Zarówno jako człowiek i lekarz. Leczyła moją mamę. Nie owija ic w bawełnę. Mówi jak jest i szuka najdogodniejszych rozwiązań. Jej ponadprzeciętna wiedza, pozwala czuć się bezpiecznie. Sandra
Opinia dodana przez: sandra czarnecka

lekarz Mirosława Kościjańska

Pediatra, Wizyty domowe

MEDAX
97-500 Radomsko

Nie polecam tego lekarza jesli to jeszcze mozna nazwac lekarz!nieposzanowanie pacjenta nawet nie zbadala 3letniego synka na izbie w szpitalu.z bulem ucha.odsylanie do laryngologa i brak jakiejs rady.tak samo wizyty u niej w medaxie.u niej wizyta zajmuje ok 3minuty.na wszystkie choroby stosuje jedne te same leki.chyba tylko takie zna.albo nie zna sie na tym co robi albo z powodu wieku zapomniala!!!!!!
Opinia dodana przez: damian

lekarz Ewa Rogulska

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

Porażka, pani w 5 tygodniu mojej ciąży podczas wizyty nie potrafiła nawet powiedzieć, który tydzień, już nie wspomnę o braku chęci wystawienia zwolnienia w pracy, gdyż napewno mam lekka prace. Nie dowiedziałam się na pierwszej wizycie nic !
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jolanta Soja

Laryngolog, Pediatra

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

Witam, Moja wizyta u Pani "doktor" była ze skierowania od internisty i odbyła się w szpitalu w Radomsku. Po krótce: Od 7 dni odczuwałam ostry, pulsujący ból w uchu, który promieniował aż do głowy, żuchwy i gardła. Przedstawiłam Pani swoje dotychczasowe leczenie, że biorę antybiotyk oraz środki przeciwbólowe w dużych ilościach które nie pomagają i nie przynoszą ulgi. Pani zajrzała do ucha, stwierdzając, że jest tam troche woskowiny, przepłukała po ...
Opinia dodana przez: Paulina