dr n. med. Jolanta Szczepanik-Błada

3,4
3,4
3,5
3,3

Bardzo mine dziwią negatywne opinie o pani doktor. Jestem jej pacjentką przeszło 16 lat i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Miła, delikatna, pomocna. Jak widziała jakiś problem to skierowała na badania. Urodziłam dwoje dzieci i miałam do czynienia z innymi lekarzami ale dr Błada nie ma sobie równych. W szpitalu też się dobrze opiekuje pacjentami, zawsza czułam się bezpiecznie. Polecam serdecznie również młodym dziewczynom

Zdecydowanie polecam Panią dr Bładę. Miła, delikatna, traktuje człowieka z szacunkiem. Dzięki niej, moje pierwsze badanie ginekologiczne przebiegało wzorowo. Polecam dziewczynom, które nie wiedzą do kogo wybrać się na pierwszą wizytę. A

Nie polecam. Była ona moim pierwszym ginekologiem do ktorwgo mialam duze zaufanie. Problemy zaczely sie kiedy zaczelismy z mezem starac sie o dziecko, bezskutecznie przez pol roku. Wczesniej chodzac do Pani doktor, zapewniala mnie ze wszystko jest w porzadku, mimo ze mialam torbiel na jajniku oraz bolesne i nieregularne miesiaczki. Zawsze mowiła ,,to minie jak urodzi pani dziecko,,. Nigdy nie mialam zleconych zadnych badan do zrobienia. W koncu zmienilam ginekologa, ktory skierowal mnie na badania i przynajmniej wiem co mi dolega. Diagnoza? Insulinoopornosc a z tym zadziej wystepujaca owulacja. Do Pani doktor Błady mozna wybrać sie tylko wtedy gdy wszystko jest w porzadku, i ciaza przebiega prawidlowo. Nie polecam jesli ktos ma powazniejsze problemy

Jestem bardzo zadowolona z poprowadzonej ciąży. Badania wszystkie były przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam innym i będę polecać swoim 3 znajomym :)

Jak najbardziej polecam Panią dr. Pani dr prowadziła moją ciążę (od początku miałam problemy ciążowe) do samego rozwiązania. Od 4 lat nie chodzę do innego ginekologa.

Pani doktor jest przesympatyczną kobietą. Nigdy nie zostawia pacjentów, dla każdego znajduje czas. Jest bardzo kulturalna. Konkretna, bardzo otwarta i światła. Nadąża za nowinkami medycznymi, jest troskliwa i empatyczna. Poświęcona i oddana swojej pracy, pozostaje w stałym kontakcie z pacjentkami.

Jak czytam te niektóre opinie : Pani dr leczy swoją kieszeń, mimo leczenia nawracające infekcje (jak ktos jest brudas to nawracają infekcje ), brak kompetencji to aż sie włos jeży ile w ludziach jest zazdrości , jadu , pretensji o nic. Idźcie same na medycynę, zróbcie specjalizacje i sie same leczcie, wtedy zobaczycie jakie to wszystko "łatwe". Leczyłam sie u wielkiego doktora w Łodzi i miałam zle postawiona diagnozę wlasnie przez niego , a pani doktor mnie uspokoiła i powiedziała , ze dziecko jest zdrowe, co sie sprawdziło .. Polecam , bo jest bardzo miła, rzeczowa i co najważniejsze kompetentna.

Nikomu nie polecam tej pani doktor!!!! Prawie 2 lata próbowała mnie wyleczyć z infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Non stop przepisywała te same antybiotyki. Infekcje nawracały się regularnie co 3-4 tygodnie, w związku z czym stwierdziła, że mam taki organizm i nie da się z tym nic innego zrobić! Kazała mi jeść więcej jogurtów naturalnych. Brak wiedzy przekłada w ciągły uśmiech itp. Na pytanie: czy tego typu infekcje będą miały wpływ na planowane zajście w ciążę? - odpowiedziała: sądzę, że nie ponieważ są to infekcje zewnętrzne. Po prawie 2 latach zupełnie przypadkowo trafiłam na pewnego profesora z Bytomia, który złapał się za głowę jak zobaczył do jakiego stanu doprowadziła mnie pani doktor. Leki, które przepisywała nie były dobrane do stanu choroby, w dodatku złe dawkowanie co przyczyniło się do wydłużenia miesiączki do prawie 2 tygodni!! - dla niej było to normalne (na regulację miesiączki przepisuje tylko tabletki anty.) i 30% na zajście w ciążę i w ogóle utrzymanie jej. Profesor, który wyleczył mnie w 3 miesiące (minęły już 4 lata i nie było nawrotów infekcji) doradził, żeby dać sobie spokój z ginekologami radomszczańskimi, którzy zatrzymali się na jednym etapie pod względem wiedzy w swoim fachu i tylko są łakomi na kasę, a to wszystko wie bo mimo swojego wieku nadal się szkoli w USA i na bieżąco wie co się dzieje w tym środowisku.

Nie polecam!!!! Fakt faktem pani doktor bardzo mila i sympatyczna ale wątpię czy to idzie za wiedza i posiadanym SPRZĘCIE:) robiłam u pani doktor cytologie i badanie dopochwowe. Zdaniem pani doktor wszystko było okey. Widząc zmianę na jajniku powiedziała ze to prawdopodobnie pęcherzyka i nie ma się co martwić. Mimo ze zgłaszalam ze mam uplawy i bolesne miesiączki. Tak musi być. Po mniej więcej 4 miesiącach trafiłam do Matki Polki ze zmianą 12 cm na 11 cm wszyscy tam byli w szoku ze nikt wcześniej tego nie zauważył. ZMIANA OKAZAŁA SIĘ ZŁOŚLIWA...nie muszę pisać co teraz czuje i przechodzę ... Dziewczyny kobiety panienki lepiej dołożyć i iść do dobrego specjalisty...chce Was przestrzec...mam dwadzieścia kilka lat...

Z całym sercem mogę polecić Panią Doktor. Jest przesympatyczną osobą. Prowadziła moje dwie ciążę i nie zamieniła bym jej na innego lekarza