Lekarze Radomsko

lek. med. Edyta Cygankiewicz

Laryngolog

mjr. Sucharskiego 16
97-500 Radomsko

Polecam, Pani Doktor dokładnie przeprowadza badanie po wcześniejszym wywiadzie. Atmosfera w czasie wizyty jest bardzo miła. Pani Doktor wykazała zainteresowanie i bardzo rzeczowo, konkretnie wyjaśniła jaki jest problem i jakie leczenie należy zastosować. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. W przypadku kolejnych problemów zdrowotnych na pewno ponownie udam się na wizytę.
Opinia dodana przez: Jola

Wiesław Szostek

Neurolog, Psychoterapeuta

Ośrodek Terapii i Rozwoju "Zakątek"
Parkowa 10
97-500 Radomsko

To przede wszystkim człowiek,który widzi najpierw człowieka,a potem pacjenta!!!

lekarz Zbigniew Zając

Internista, Gastrolog

Przychodnia
Armii Krajowej 34
97-500 Radomsko

wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. lekarz wyjaśnił mi przyczyny i leczenie choroby polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Kłosowska

Pulmonolog

Parkowa 20
97-500 Radomsko

Dobry, empatyczny lekarz, z życzliwym podejściem do problemów pacjenta. Jej cierpliwość i uprzejmość w trudnych dla pacjenta chwilach jest szczególnie ważna. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Jakub Szymonik

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za fachowe wykonanie skomplikowanego zabiegu chirurgicznego. Wdzięczna pacjentka Janina

lek. dent. Bartosz Dobrucki

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

Stomatologia Błada / Dobrucki
97-500 Radomsko

Pan doktor jest jednym z najlepszych jakich poznałem. Fachowy, kompetentny, potrafi uspokoić pacjenta. Szkoda jedynie, że -przynajmniej mam takie wrażenie już od kilku lat, choć nie bywam często (nie muszę na szczęście 🙂 ) jest problem z tym, by się zapisać. Dostaje sprzeczne informacje i muszę się mocno postarać. Nigdy nie wiem czy to specjalnie tak czy nie.. Mam dużą nadzieję, że Pan dr szanuje każdego pacjenta, co pokazuje w ...
Opinia dodana przez: Konrad
przemiły człowiek, doskonały fachowiec znający się na rzeczy cierpliwość i kultura osobista i ogromna wiedza

dr JarosŁaw Zacharewicz

MEDYK
97-500 Radomsko

Najlepszy Pan Doktor jakiego znam , serdecznie polecam wszystkim, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi,i zawsze ma dla nich czas . Najlepszy w Radomsku.
Opinia dodana przez: olo

lekarz Agnieszka Paliwoda

Psychiatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Przedborska 10 lok. 8a
97-500 Radomsko

z czystym sercem mogę każdemu polecić Panią Doktor. Gdyby każdy lekarz miał takie podejście jak ona to byłoby super. Nie zbywa, wykazuje zainteresowanie, serdeczna, chętna do rozmowy, pomocna.
Opinia dodana przez: Daniel

Krzysztof Sypniewski

Gabinet prywatny
Piastowska 37/35 Radomsko
97-500 Radomsko

Cała ciaża prowadzona przez tego doktora, a jak przyszło co do czego to udaje że nie zna pacjentki. Komunikacja slaba, zero wyjasnien czegokolwiek, podczas wizyt zona dostawala zdawkowe odpowiedzi bez szczegolowych wyjasnien.. Przez cala ciaze dostalismy 1 zdjecie dziecka !! Teraz juz wiemy ze szkoda bylo czasu i pieniedzy na taka opieke, a w zasadzie jej braku ! Koniec koncow okazalo sie ze zona ma nieskracalna szyjke i mozliwe jest ...
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Adam Godzieba

Radomsko
97-500 Radomsko

Pan doktor operował mi skomplikowane złamanie nogi po potrąceniu samochodem. Następnie byłem pod Jego kontrolą w Poradni Ortopedycznej przy szpitalu w Piotrkowie Tryb, aż do zakończenialeczenia. Doskonały fachowiec. Profesjonalista i zawodowiec od a do z. Wszyscy mi się pytali w innych ośrodkach medycznych , kto mi tak pięknie zoperował nogę po takim złamaniu.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Katarzyna Gradowska

Endokrynolog

Kochanowskiego 16
97-500 Radomsko

Bardzo pozytywny lekarz. Zawsze uzyskuję potrzebne mi informacje. I Pani doktor nalezy do tych lekarzy, którzy nie trzęsą sie nad dzieckiem ...:) Pozdrawiam i wszystkim polecam !

lekarz Ewa Dąbrowska-Skura

Przychodnia
Ogrodowa 5

jestem zadowolony z usług Pani Doktor juz 15 lat

Małgorzata Migocka musiał

Chirurg stomatolog, Pediatra

Radomsko

Chodzimy do niej z dziecmi od dobrych dwoch lat ale ostatnio cos jej sie rzucilo na lebmowiac krotko i rzeczowo.Nieprzyjemna,wymysla choroby nie wiem skad a tel wogole nie odbiera-kiedys potrafila normalnie odebrac i odpowiedziec ze np ma dyzur i umawia na wizyte, teraz bylam zmuszona jezdzic w ciemno z czego raz zostalam potraktowana jak podejrzewam wszystkie te kobiety na oddziale, czyli obchodzone za panstwowa pensje.Juz wiem skad te zle opinie ...
Opinia dodana przez: pacjent,klient?

lekarz Anna Cykowska

Laryngolog

oddział laryngologii
radomsko
97-500 Radomsko

Niesamowita Pani doktor, bardzo konkretna, merytorycznie - super! Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przeprowadza dokładne badanie, dogłębnie diagnozuje problem, z którym się przyszło. Zleca badania. Tłumaczy wszystko dokładnie. Bardzo zaangażowana w proces leczenia pacjenta. Polecam w 100 %!

mgr Daniel Woźniak

Psycholog, Psychoterapeuta

PZP
Radomsko ul. Mickiewicza 16 gabinet nr 2
97-500 Radomsko

Miła i sympatyczna atmosfera. Co do psychologa, podchodzi bardzo profesjonalnie do swoich zadań. Przed każdym zadaniem dokładnie tłumaczy o co w nim chodzi, czy to badania teoretyczne czy na aparaturze. Polecam tego specjalistę!

lekarz Iwona Wajand

Lekarz rodzinny, Internista

Maria Jankowska Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Bolesława Chrobrego 19
97-500 Radomsko

Pani doktor prowadziła mnie przez kilka lat. Pełna opieka (chociaż jestem skomplikowaną pacjentką, bo ciągle coś się dzieje), zawsze mogłam liczyć na czas, diagnozę, konkretne zalecenia. Kiedy była potrzeba to skierowania dalej bez żadnych ograniczeń.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Po prostu perfekcja pod każdym względem. Badania,rozmowa wszystko przebiegało tak jak powinno. Jestem zadowolona i z chęcią polecę tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Artur Widera

Ortopeda, Traumatolog

Ogrodowa 14
97-500 Radomsko

Nie wykrył u mojej córki,mimo 2 wizyt,usg i mojej oraz innych lekarzy sugestii ,poważnego uszkodzenia biodra,co było widać gołym okiem i mogło skutkować kalectwem do końca życia!!!!Dla mnie skandal!Odradzam wszystkim!
Opinia dodana przez: małgosia

dr hab. n. med. Sławomir Nowerski

Szpital Powiatowy w Radomsku
ul. Pr.Wyszyńskiego
97-500 Radomsko

Ordynator dr n. med. Sławomir Nowerski zoperował u mnie olbrzymią przepuklinę brzuszną, usunął wyrostek robaczkowy oraz wykonał plastykę powłok skórnych po poprzednich operacjach (wykonanych w szpitalu Matki Polki w Łodzi). Operacja przebiegła pomyślnie, po której dochodzę powoli do zdrowia. Doktor zajął się mną profesjonalnie. Wiedza i umiejętności doktora są na bardzo wysokim poziomie - pełny zawodowy profesjonalizm. Podczas pobytu w szpitalu zapewniona opieka samego doktora jak również personelu medycznego. Należy ...
Opinia dodana przez: Dorota Cichuta