Lekarze Nowy Dwór Mazowiecki

dr Przemysław Makowski

Garnizonowa Przychodnia Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Modlinie
29 Listopada 105
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo Dobry Lekarz, wspaniały specjalista dba o pacjętów i znakomicie leczy. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Tomasz Piórkowski

Zakład Usług Medycznych Przychodnia "CENTRUMMED"
Bohaterów Modlina 28
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Najlepszy lekarz ze wszystkich, z którymi miałam styczność, zmieniałam lekarzy prowadzących do póki nie trafiłam do Niego z polecenia babci :)...Poważnie podchodzi do każdego pacjenta, niezależnie od wieku. Dobrze stawia diagnozy, dobiera antybiotyk. Kolejki do dr Piórkowskiego mówią same za siebie :) prawdziwy lekarz z powołania.

lekarz Stanisław Piórkowski

Internista, Reumatolog

Akacjowa 52
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Wyprowadził mnie z ciężkiej choroby.
{'id': 42540, 'name': u'Nowy Dw\xf3r Mazowiecki'} Traumatolog
                                       dr n. med. Aleksander Sikora

dr n. med. Aleksander Sikora

Traumatolog, Ortopeda

Vital Medica
ul. Sukienna 78
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Lekarz, który poświęcił swój czas ponad planem przyjęć, ze względu na dolegający mi ogromny ból stawu barkowego. Badanie, diagnoza, zastrzyk ( blokada), lekarstwa i już wieczorem mogłam spać bez bólu. Następna wizyta za dwa tygodnie. Dziękuję za przyjęcie poza godzinami pracy oraz natychmiastową pomoc.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wojciech Sierawski

ul. Paderewskiego 5H
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Lekarz z poczuciem humoru i profesjonalista.

dr Krystyna Łuksza-Janik

05-150 Nowy Dwór Mazowiecki

Wspaniały lekarz!!Leczę dzieci u dr.Janik od 8 lat i nigdy się nie zawiodłam.Poświęca dużo czasu,zawsze dokładnie tłumaczy na czym polega choroba,jest bardzo dokładna i ma cudowne podejście do dzieci.Ufam tylko dr.Janik gdyż jako jedyny lekarz wysłuchała zapalenie płuc u młodszej córeczki i obyło się bez szpitala.Zdecydowanie polecam !!

lekarz Agnieszka Bala

Prywatny Gabinet Lekarski
Spacerowa 8
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Od wielu lat wraz ze swoją rodziną jestem pacjentką Pani Doktor. Jest lekarzem z ogromną wiedzą, odpowiednim podejściem do pacjenta oraz osobą bardzo ciepłą. Wszystko tłumaczy, szczegółowo odpowiada na pytania, proponuje rozwiązania, doradza. Świetny fachowiec godny polecenia - dziękuję.
Opinia dodana przez: Janina

lek. med. Piotr Króliński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Prywatna Przychodnia Lekarska "Życie"
Targowa 8
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Nie polecam. Chodziłam do tego lekarza przez kilka lat na profilaktyczne badania (usg, cytologia itp.). Podczas jednej z wizyt lekarz był spóźniony, a ja miała w rejestracji opłacone badania: ginekologiczne i usg piersi (na którym mi zależało). Niestety po wykonaniu badania ginekologiczne lekarz stwierdził, że nie ma czasu bo ma opóźnienie i co najwyżej może mi wykonać usg ginekologiczne (które i tak należy zrobić, a usg piersi zrobi się kiedy ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Elżbieta Karpińska-Gasztoł

Prywatna Przychodnia Lekarska "Życie"
Targowa 8
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Polecam Panią doktor. Dokładny wywiad, zlecenie badań, ustawienie leczenia znacznie poprawiło moje samopoczucie i zdrowie.
Opinia dodana przez: iwona506

lekarz Jacek Szmyd

GABINET LEKARSKI położnictwo i ginekologia Jacek Szmyd
Nałęcza 30
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Generalnie ten człowiek powinien moim zdaniem zrezygnować z zawodu ponieważ sie do tego nie nadaje. dzięki niemu trafiłam w krytycznym stanie do szpitala, jak sie okazało byłam w ciąży pozamacicznej w 3 miesiącu, ciąza była umieszczona w lewym jajowodzie otoczona bardzo dużą ilością krwi OCZYWIŚCIE ON TEGO NIE ZAUWAŻYŁ OWSZEM STWIERDZIŁ ZE MAM TAM TROCHĘ KRWI ALE JAK POWIEDZIAŁ TO SAMO SIĘ USUNIE A NA BÓL ZALECIŁ MI TABLETKI PRZECIWBÓLOWE...które ...

lekarz Alicja Szczechowicz

Spacerowa 14c
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Było ok, pani doktor przyjęła mnie bardzo szybko, zrobiła pełne badania, polecam

lek. dent. Agnieszka Dudek-Piórkowska

Akacjowa 52
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Pani dr jest bardzo życzliwą i ciepłą osobą a leczenia jak by nie było. Profesjonalizm dokładność i szybkość działania z podejściem tak życzliwym i miłym, że aż chce się leczyć zęby nie myśląc o bólu, strachu. Bardzo dziękuję, przystępne ceny poza tym. Szkoda, że nie zaczęłam wcześniej leczenia. Polecam ten gabinet i P. dr wszystkim.

lek. dent. Izabela Luft-Lis

Wojska Polskiego 37
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

U Pani doktor miałam wykonany wkład korzeniowo-koronny na dwóch jedynkach, piękna i profesjonalna robota i znów mogę się w pełni uśmiechać ,dziękuję:)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Krzysztof Schmeidl

AS&AS Dental Clinic S.C
ul. Ignacego Paderewskiego 14 B
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Co za gość!!!! Nigdy nie miałam tak odprężającej wizyty: 1. Ultra delikatny 2. Uprzejmy 3. Kompetentny 4. Kompleksowy Polecam! :)
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Violetta Grędzińska

Neurolog

Młodzieżowa 4/29
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Kilka dni temu miałam problem z częstymi bólami i zawrotami głowy. Problem pojawił się w momencie gdy zaczęłam wpadać na futryny drzwi i chwiać się stojąc w miejscu. Z mężem doszliśmy do wniosku, że trzeba pójść do szpitala, bo to nie jest normalne. Zostałam przyjęta na SOR i skierowana do neurologa. Zlecono mi badanie rezonansu magnetycznego głowy i kręgosłupa szyjnego oraz badanie krwi. Przyznam, że trochę się obawiałam tej wizyty, ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Magdalena Michalak

Ledóchowskiego 389/34
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Pani Michalak wydaje się niezbyt kompetentna. Generalnie bardzo miła z podejściem do dzieci, które je lubią, niestety nie była nam w stanie pomóc w 80% przypadków. Na 10 wizyt w przeciągu 2 lat pomogła 2 razy wypisując standardowe leki i uśmiechając się szeroko.

lekarz Włodzimierz Kaleciak

Nowy Dwór Mazowiecki

zdiagnozował, na[pisał leki, skutecznie.

lekarz Maria Sielska

Nowodworskie Centrum Medyczne
ulica Miodowa 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Jestem pod opieką tej Znakomitej Lekarki od ponad 20-tu lat. Ciągle uzupełnia swe zawodowe kwalifikacje biorąc udział w licznych sympozjach i zjazdach. Jest Lekarzem z II-gim stopniem specjalizacji w internie. Jest pedantyczna w badaniach i tłumaczeniu choremu właściwej postawy podczas leczenia. Poświęca choremu bardzo dużo czasu podczas wywiadu lekarskiego. Tłumaczy jak i co należy przyjmować - daje te wskazówki na piśmie. Wręcza również ulotki, które pozwalają lepiej zrozumieć swą chorobą ...
Opinia dodana przez: Wawrzyniak

lekarz Barbara Skolimowska-Heine

Internista, Kardiolog

29 Listopada 105
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Rzetelna Pani doktor z powołania. Dokładnie przebadała i wzięła pod uwagę wszystkie możliwe ewentualności, które pasują do obiawów zanim zastosowała leczenie. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Olszewski

Lekarz rodzinny

garnizonowa przychodnia lekarska
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Lekarz bardzo opieszały i podchodzący lekceważąco. Pacjenta z gorączką i dusznościami, Uwaga!!! BEZ OSŁUCHANIA, odesłał z antybiotykiem, bo może pomoże, pytam na co i na jakiej podstawie???! Wróżenia z fusów??? Następnego dnia z pogarszającym się stanem i typowymi objawami covidu (wynik natlenienia z pulsoksymetru 73%) nie chciał pacjenta skierować na test, a obecnie ten znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu. Więcej dodawać nie trzeba. Troszkę więcej empatii i wrażliwości ...