Lekarze Nowy Dwór Mazowiecki

dr Hanna Lejnert-Suszczewicz

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Zdecydowanie polecam. Koszt wizyty zależny jest od czynności i zastosowanych materiałów przy danym zabiegu, więc nie można jednoznacznie określić tego kosztu.

lekarz Dariusz Niksiński

Prywatna Przychodnia Lekarska "Życie"
Targowa 8
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Super lekarz, pełen empatii. Wizyty są bardzo przyjemne, nie stresujące, atmosfera w czasie wizyty przyjazna. Pan Doktor bardzo dokładnie i konkretnie przekazuje wszelkie informacje na temat prowadzonego leczenia. Prowadzi bardzo systematyczną profilaktykę. Gorąco polecam.

lekarz Marjana Feduniw

Dermatolog

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Dziękuję Bogu ze trafiłam z córką do Pani doktor. Córka meczy sie od czerwca 2021r z AZS + alergia na kota i mleko. Pogorszyło sie córce po tym jak przygarnelismy kocura. Byliśmy u alergologa,dermatologa prywatnie jak również na fundusz oraz w szpitalu na oddziale dermatologicznym. Niestety nic nie pomagało a córka sie męczyła a ja nie wiedziałam jak jej pomóc. Dopiero po wizycie u Pani doktor 17go stycznia 2022 i ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Eugeniusz Sendecki

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo kompetentny lekarz, dokładnie wysłuchał i zostalam dobrze przebadana. Nawet mi polecił balsam na spierzchniete usta, który się super sprawdza, polecam bo na pewno nie traktuje pacjenta obojętnie :)
Opinia dodana przez: Olimpia

lekarz Marek Witkowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia POZ Nr 1 w Nowym Dworze Maz.
Paderewskiego 7
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Byłam operowana przez Pana Doktora-usunięcie pęcherzyka żółciowego na NFZ dn 31.01.23.Wspaniały Pan Doktor,pełen troski o pacjenta i fachowiec.Dziękuję bardzo za opiekę Panu Doktorowi i całemu personelowi.Danuta
Opinia dodana przez: Danuta

dr Ewa Łepkowska

Nowy Dwór Mazowiecki

Pani doktor to osoba sympatyczna, pełna empatii i, co najważniejsze, wiedzy. W mgnieniu oka wyleczyła infekcję, z którą zmagałam się od dłuższego czasu, będąc w ciąży. Choć nie byłam jej pacjentką, nie robiła z tego powodu żadnego problemu i po prostu pospieszyła z pomocą. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Robert Strawa

Rehabilitant

Sikorskiego 1/79
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Jestem pod opieką Pana Doktora z powodu dyskopatii kręgosłupa. Uważam, że jest to świetny, kompetentny specjalista i zleca bardzo dobre zabiegi rehabilitacyjne. Przed zleceniem zabiegów przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, zapoznaje się szczegółowo z historią choroby, przyniesionymi badaniami jak również sam przeprowadza badania. Uważam, że jest to lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Bardzo dziękuję Panie Doktorze i polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Daniel Bartoszewski

Okulickiego 3/56
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Dotyczy wizyty w NZOZ Żoliborz, ul.Szajnochy 8 w dniu 7/04/2021. Mam wrażenie, że lek. ortopeda Daniel Bartoszewski ma średnio-dobry kontakt, raczej nie skupia się na pacjencie a bardziej na sobie przynajmniej tak było ze mną, np. perory nt. śmiesznych zmian w stawach z RTG, a których od dawna b.dobry stan (mimo moich 70 lat bez istotnych zwyrodnień, pełna ruchomość 100%) znam na pamięć, a z bólem nie mają nic wspólnego. ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Dariusz Rękawik

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Tak nieuprzejmego lekarza jeszcze nie spotkałam. Przede wszystkim lekarz był zły że w ogóle przyszłam o 7 na dyżur który trwa do 8. Tak jakby pacjent przychodził tutaj dla przyjemności. Nic nie tłumaczył poza tym że od ósmej działają już lekarze rodzinni i zamiast do niego powinnam iść tam. Bałam sie odezwać. Zadawał głupie pytania. Nie zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: bozena

lekarz Rafał Jedynak

Urolog

ZPZOZ Nowy Dwór Mazowiecki
Miodowa 2
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Witam nie polecam tego konowała żadnemu pacjentowi! Chodziłem do niego przez ponad rok i nic zero wyleczonej choroby. Brak podejścia do pacjenta i lekceważenie to hasła tego tzw lekarza. Jest z nim zawsze pielęgniarka nie wiem po co ale jest. Ten pan testuje na pacjentach leki Przepisuje na okres 3 miesięcy a jak są nie właściwe to kolejny bez żadnego badania, usg, tomografii nic. Jak się uda to wyleczę jak ...
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Lidia Ciećwierska

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Pani Doktor moze jest dobrym lekarzem ale beznadziejnym pediatraąi czlowiekiem. Nie ma podejscia do dzieci a rodzicem rozmawia jakby był z innej planety. Nic nie daje powiedzieć i wytłumaczyć. Jest beznadziejna.

lekarz Arkadiusz Pióro

Neurolog

Obwodowa 345/17

lekarz Witold Wandel

Pulmonolog

Prywatna Przychodnia Lekarska "Życie"
Targowa 8

lekarz Ewa Krzyczkowska-Bokwa