Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Proszowice

lekarz Adam Ciepielewski

ul.3 Maja
Proszowice

Bardzo dobry lekarz! Jest miły, wyrozumiały wszystko zrozumiale tłumaczy i na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Prowadził moją długo wyczekiwaną ciążę. Wszystko zrozumiale tłumaczył. Podczas ciąży poświęcał maximum czasu aby wszystko wytłumaczyć, nawet spokojnie porozmawiał z zazdrosnym mężem, który chciał wyjść na czas badania. Po kolei pokazywał gdzie są jakie części ciała dziecka podczas USG, od razu uspokajając nas, że z dzieckiem jest wszystko w porządku(czego niektórzy lekarze wogóle nie ...

lekarz Halina Stankowska

ulica Kazimierza Wielkiego 7
32-100 Proszowice

Super Pani Doktor wcześniej poroniłam dwa razy a pod jej opieką urodziłam zdrowe cudowne dziecko. Opieka idealna, kontakt również telefoniczny świetny. Z każdym najmniejszym problemem można było się do niej udać a do tego dowcipna. Polecam każdemu kto szuka fachowej opieki ponieważ Jej doświadczenie jest poparte wieloma latami pracy oraz dyplomami jakie posiada.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Małgorzata Wtorek-Golowska

ulica Głowackiego 2
32-100 Proszowice

Super lekarka. Konkretna osoba. Mowi co mysli. Ja takich ludzi cenie a u lekarza do wazne zeby mowil cala prawde I nie owijal w bawelne.
Opinia dodana przez: martyna

lekarz Adam Skiba

gabinet stomatologiczny
proszowice
32-100 Proszowice

pan Doktor prowadził moją ciążę jestem bardzo zadowolona. po porodzie w szpitalu również odwiedzał i wykazywał zaintresowanie

lekarz Krzysztof Kij

Szpital