lekarz Adam Ciepielewski

Nie polecam tego lekarza. Może nadaje się do prowadzenia idealnych ciąż lecz jeśli się coś dzieje to umywa ręce. Mało nie straciłam dziecka przez jego bagatelizowanie problemu. W gabinecie totalny chaos, przyjmuje jak mu się podoba. Jak ma zły humor to jest bardzo opryskliwy. Stanowczo odradzam

Lekarz konkretny, wyrozumiały, opiekuńczy, godny polecenia. Dziękuję za przeprowadzenie operacji bez żadnych komplikacji, mimo wysokiego obciążenia, opiekę w szpitalu.

Lekarz konkretny, wyrozumiały, opiekuńczy, godny polecenia.

Godny polecenia lekarz, prowadził całą moja ciąże, rozwiewał wszystkie wątpliwości i podnosiła na duchu. Profesjonalista!!!!!!

Bez zastanowienia mogę napisać że Pan Adam to najcudowniejszy lekarz na świecie pomógł nie tylko mnie ale i wielu moim znajomym .

Najlepszy lekarz ginekolog jaki chodzi po tej ziemi, miły, uprzejmy, mimo duzych kolejek naprawde warto. Panią którym to przeszkadza nikt Was nie zmusza aby do niego przychodzić. Profesjonalne podejscie do pacjentki, nie tylko w gabinecie za pieniądze ale w szpitalu również, gdyby kazdy lekarz jak on byl z powolania swiat bylby lepszy. Serdecznie polecam pana doktora kazdej kobiecie w ciąży i nie tylko.

Dzięki doktorowi mamy ślicznego synka 3 lata leczenia w prywatnych gabinetach w kielcach i krakowie i to u profesora i doktoranta, morze wydanych pieniedzy. pierwsza wizyta u doktora Ciepielewskiego od razu diagnoza i to dobra diagnoza - powierdzona w szpitalu w krakowie. Po 2 miesiecznym badaniu i miesiecznym oczekiwaniu na zabieg pierwsza próba i dzidzia jest. Profesjonalny miły uczciwy kompetentny a co do kolejek to nikt nikogo nie zmusza do chodzenia na wizyty do niego

To jest bardzo dobry lekarz.Mi pomógł przy porodzie i mam do niego pełne zaufanie,jako do lekarza.

1,5 roku chodzenia na wizyty i wydawania koszmarnych kwot na leki, które rzekomo miały pomóc.Ostatecznie zaawansowana nadżerka na szyjce, która musiała być leczona kilkoma zabiegami U INNEGO LEKARZA. Strata zdrowia, czasu i pieniędzy. Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz! Jest miły, wyrozumiały wszystko zrozumiale tłumaczy i na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Prowadził moją długo wyczekiwaną ciążę. Wszystko zrozumiale tłumaczył. Podczas ciąży poświęcał maximum czasu aby wszystko wytłumaczyć, nawet spokojnie porozmawiał z zazdrosnym mężem, który chciał wyjść na czas badania. Po kolei pokazywał gdzie są jakie części ciała dziecka podczas USG, od razu uspokajając nas, że z dzieckiem jest wszystko w porządku(czego niektórzy lekarze wogóle nie robią aż do porodu). W sumie podczas tej jednej wizyty byliśmy z mężem u pana doktora 2 godziny. Nie przerażało go, że na korytarzy siedzi mnóstwo pacjentek (!), a że on sam na drugi dzień rano miał dyżur w szpitalu. To właśnie dzięki niemu mam teraz 5-letniego synka i jestem w kolejnej ciąży. I również teraz nadal chodzę do tego lekaża. BARDZO WAŻNA RZECZ: NIE ZDZIERA KASY BO ZA WIZYTĘ PłACI SIE RAZ NA MIESIĄC Na przykład w ostatnim miesiącu syn mnie zaraził i byłam chora co się przełożyło na kilka wizyt u Pana Adama (mianowicie 5 wizyt w ciągu miesiąca, a w tym na 2 wizytach USG) a zapłacilam tylko na jednej wizycie. Doktor Ciepielewski mówił, że kobieta w ciąży płaci za wizytę raz w miesiącu. Jednego razu dziecko zachorowało mi w nocy tj. miało sporą biegunkę, a ja wiedząc, że na pogotowiu nie ma pediatry ( a była to w dodatku sobota), a że pan Adam przyjmował w mojej miejscowości do późnych godzin nocnych, pojechałam z mężem i dzieckiem do niego i poradził kupić pewny lek (zapomniałam już jaki) i mówił, że jak nie przejdzie do poniedziałku to żeby wtedy zgłosić się do pediatry. Ale już na drugi dzień było lepiej. Za poradę pan doktor oczywiście nie wziął nic! TO ŚWIADCZY O TYM ŻE JEST TO LEKARZ Z POWOŁANIA! Polecam każdej kobiecie.

Świetny lekarz, wśród wielu lekarzy u których byłam na początku ciąży żaden nie podszedł do tego tak profesjonalnie, nie zlecił żadnych badań, natomiast pan Ciepielewski zrobił wszystko co powinien, wytłumaczył co i jak. Polecam serdecznie mimo wielu godzin spędzonych w poczekalni.