lekarz Adam Ciepielewski

super, super, super .Dr każdą pacjentkę traktujebardzo poważnie.nie ignoruje żadnych nawet minimalnych problemów.nietety szpital proszowicki próbuje zamknąc Poradnię K.byłoby to dla nas ogromne nieszczęście.dyrekcję boli,że lekarz zleca nam badania.skoro je zleca,tzn że są nam takie potrzebne.nie chciałoby mi się robic badań które niczemu nie służą.dziękuję Panie Doktorze za wspaniałą opiekę!!!!!!!!!

super lekarz chodziłam do niego 6 lat i teraz mam córke natalie ma 2 latka

super lekarz chodziłam do niego 6 lat i teraz mam córke natalie ma 2 latka

ja nie miałam z nim żadnego problemu, został po dyżurze by zrobić mi cesarkę Wszystko OK

ja nie miałam z nim żadnego problemu, został po dyżurze by zrobić mi cesarkę
Wszystko OK

Pan Adam prowadził moją ciążę,dziś mam szczęście przytulac moją córeczkę do serca.Opiekował się mną podczas pobytu w szpitalu,dzięki niemu cięcie cesarskie zakończyło sie powodzeniem,mimo zagrożenia przetaczania krwi.Mam wiele powodów by byc Panu Adamowi wdzięczna i drugi raz podejmując decyzję o wyborze lekarza wybrałabym właśnie jego.

bardzo fajny lekarz może troche przepracowany ale wszystkim goraco go polecam jestem w ciazy z pierwszym dzieckiem długo zastanawiałam sie kogo wybrać wybrałam ciepielewskiego i nie żałuję

Lekarz naprawde godny polecenia,indywidualnie podchodzi do prolemu kazdej pacjentki.Przede wszystkim leczy a nie zdziera kasy

Prowadził mnie całą ciążę i dzięki temu wszystko skończyło się szczęśliwie. Naprawdę jestem mu bardzo wdzięczna.