lekarz Adam Ciepielewski

polecam dr Ciepieleskiego ,odwiedzałam różnych lekarzy specjalistów ginekologów ,i nikt nie potrafił dokładnie zdjagnozowac ! on odrazu rozpoznał ,dziekuje i polecam wszystkim kobietom majace problemy z zajściem ciąze !!

Nie polecam a wrecz przestrzegam przed tym czlowiekiem bo lekarz to za duzo dla nie go. Tak samo jak nie ma nic do zaoferowania w gabinecie, poza kolejkami, tak nie ma tez nic do powiedzenia w szpitalu w którym pracuje. Bardzo małą wiedzę medyczną zasłania "przyjacielskim" sposobem bycia. W moim przypadku jego działalność zakończyła się ciężkim krwotokiem i rozregulowaniem hormonów. Te wszystkie pozytywne opinie to chyba pisze sam sobie zeby nagonic te pacjentki do siebie. Ale czego sie mozna spodziewac, on nie jest nawet specjalista ginekologiem. Najpierw trzeba sie uczyc a nie tylko przyjmowanie po nocach i kasa !

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! Przyjmuje pacjentki na akord a jakości brak!! W życiu już się do niego nie udam! Który lekarz po dyżurze w szpitalu schodzac przyjmuje prywatnie w gabinecie swoim i to czasem do bardzo późnych godzin nocnych!!W życiuu do tego lekarza już się nie udam!!

Wzbudza zaufanie i jest kompetentny, po rozmowie z ciężarną stres który zasze towarzyszy mija,czujesz się pewnie, potrafi być dla pacjentki wsparciem

Lekarz, którego zdecydowanie polecam, kompetentny a przede wszystkim podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki. Poświęca jej tyle czasu ile to konieczne a nie tak jak inni lekarze 10-15min i następna. Dzięki P. Doktorowi mam ślicznego i zdrowego synka. Zawdzięczam mu naprawdę bardzo wiele. Dziękuję za wszytko i gorąco polecam Pana doktora wszystkim tym, które popadały w beznadzieję, tu na pewno ja odzyskacie. Pozdraiwam

Bardzo dobry specjalista. Dzięki niemu odzyskałam wiarę w to iż mogę zostać mama :)

Wspaniały lekarz,doskonaly spec.w swojej dziedzinie.Mowie o nim moj doktorek ponieważ gdyby nie On,mojego synka by nie bylo na swiecie a teraz jestem w drugiej ciazy i tez ja prowadzi i jestem barzo,bardzo zadowolna.Nie pochodze z Proszowic,wręcz przeciwnie dojeżdżam z daleka i uważam że warto.A tak na marginesie gdyby nie dr.Ciepielewski nigdy bym nie była w ciąży.Naprawde super super lekarz.DZIEKUJE PANIE DOKTORZE

Bardzo Polecam!! Bardzo uprzejmy i kompetentny, choć kolejki do niego sięgają późnych godzin nocnych, daje radę

Bardzo Polecam!!

Jest bardzo dobrym lekarzem mam dwoje dzieci i obie ciąże prowadził P Ciepielewski nie mam powodu do nażekania w ręcz do zadowolenia

Jest bardzo borym lekarzem który nie traktuje kobiet przedmiotowo.Karzd problem omawia z paciętkom tak aby wszystko zrozumiała oraz infoemuje o wszelkich dostępnych metodach leczenia i indywidualnie dobiera leczenie