lekarz Roman Drążek

2,7
2,6

Gość 11/10 ,stara dobra szkoła, ma swoje ale leczyć leczy ! Opinie w stylu "spóźnia się" czy " wychodzi na przerwę " trochę śmieszne. Chodzimy do niego wraz z żoną i dzieckiem ,nigdy źle nie doradził ,nigdy nie postawił złej diagnozy! Szczery przede wszystkim i mam gdzieś czy ktoś go lubi czy nie ,lekarz ma leczyć a nie być miłym ! Oceniajmy po efektach wykonywanej pracy a nie zdartej koszuli ! Ludzie myśleć !

Ja odnośnie pana doktora opinie podzieliłbym na części, bo nie można człowieka ocenić, że tylko taki zły, jak niektórzy tu czynią. Wiem, że czasami emocje tak podpowiadają. Mnie też zaskoczyło, że doktor nie woła, tylko trzeba się samemu domyśleć, że należy wejść, bo to przecież mój interes - jak określił pan doktor. Też uważam, że niektóre żarty są nie na miejscu. Oczekiwanie na ustalenie terminu też mnie irytowało. Ale... pan doktor podczas wizyty poświęcił mi sporo czasu, dokładnie zbadał, wypytał, zapytał czego oczekuje, dogłębnie wyjaśnił powód dolegliwości oraz jak będzie przebiegał. Sam zabieg również został wykonany bardzo profesjonalnie. Kontakt po zabiegu również był bez zarzutu. Więc ja finalnie oceniam na 4,7 w skali 5. Pamiętajcie Państwo, że w leczeniu najważniejszy jest efekt.

Zdecydowanie nie polecam doktora ! ! ! Nie ma żadnego szacunku dla pacjenta. Przekonałam się o tym osobiście przyjeżdżając, w dniu dzisiejszym na kolejną umówioną wizytę, której się nie doczekałam, ponieważ p. Drążek postanowił wyjść w trakcie przyjmowania pacjentów, bez komentarza i słowa przepraszam. Zachowanie niegodne lekarza, zalecam omijać z daleka !!!

Samo leczenie w porządku. Doceniam podejście do leczenia ucha u mojej córki. Byłyśmy na 2 kontrolach, żeby upewnić się, że ucho jest dobrze wyleczone. Natomiast nie podoba mi się bardzo, że doktor spóźnia się do przychodni. Ponadto sypie żartami raczej dla dorosłych w obecności 6- letniego dziecka.

Nie polecam! Bardzo nieprzyjemna wizyta. Lekarz ciągle gdzieś wychodził, co spowodowało duże opóźnienie. Wizyta w pośpiechu, lekarz zdenerwowany z powodu opóźnienia, komentuje niepotrzebnie i to w bardzo nieprzyjemnym tonem. Nie wytłumaczył na czym polega badanie foniatrycznej i czy zgadzam się na użycie sprzętu, który jest wielokrotnego użytku. Nie zauważyłam też, by przed badaniem umył ręce, rękawiczek też nie założył. Byłam tak zdezorientowana, że dopiero po badaniu doszło do mnie, że nie powinnam zgodzić się na badanie w takiej atmosferze i formie. Nie polecam!

Nie polecam, byłam na wizycie z dzieckiem, nie ma podejścia do dzieci, szarpie, ubliża jest strasznie opryskliwy, spieszy sie, miałam wrażenie że te wizyty są na czas.

Omijać z daleka, spóźnia sie do pracy i jest opryskliwy wobec pacjentów. Nie warto na nfz a już na pewno szkoda pieniędzy iść prywatnie.

Polecam Pana Doktora,lekarz uprzejmy i miły,odpowiada na zadawane pytania dotyczące schorzenia. Pan Doktor mimo że na skierowaniu była konsultacja w sprawie ślinianki wykonał pełne badanie laryngologiczne

Ze swojej strony polecam. Jestem świeżo po wizycie. Sympatyczny i uprzejmy lekarz jako pierwszy postawił prawidłowe rozpoznanie jeżeli chodzi o córkę. Od kilku lat prywatnie nikt problemu nie zauważył. Mam nadzieję tylko, że uda mi się zapisać na zabieg żeby jak najszybciej był spokój.

NIE POLECAM !!!! Byłam u tego lekarza na wizycie prywatnej, ale stwierdzam zero empatii, pośpiech, brak kompetencji. Odczułam, że mam jak najszybciej wyjść, bo Pan doktor się spieszy. Co do trafności decyzji, to na tę chwilę nie mogę odpowiedzieć, ale diagnoza wydaje mi się niepełna. Nie otrzymałam wypisu z wizyty, płacąc za tę wizytę 220zł. NIE POLECAM !!!