lekarz Roman Drążek

2,6

Ze swojej strony polecam. Jestem świeżo po wizycie. Sympatyczny i uprzejmy lekarz jako pierwszy postawił prawidłowe rozpoznanie jeżeli chodzi o córkę. Od kilku lat prywatnie nikt problemu nie zauważył. Mam nadzieję tylko, że uda mi się zapisać na zabieg żeby jak najszybciej był spokój.

NIE POLECAM !!!! Byłam u tego lekarza na wizycie prywatnej, ale stwierdzam zero empatii, pośpiech, brak kompetencji. Odczułam, że mam jak najszybciej wyjść, bo Pan doktor się spieszy. Co do trafności decyzji, to na tę chwilę nie mogę odpowiedzieć, ale diagnoza wydaje mi się niepełna. Nie otrzymałam wypisu z wizyty, płacąc za tę wizytę 220zł. NIE POLECAM !!!

Nie polecam, lekarz gburowaty, chamski, między pacjentami stale prowadzi rozmowy telefoniczne opóźniając przyjęcia pacjentów (godzina opóźnienia to norma). Zdarza mu się przeklinać w czasie wizyty. Jeśli pacjent nie odczuwa poprawy na prowadzone leczenie sugeruje konfabulowanie...

Miałem u tego lekarza korekte przegrody nosowej rok temu i od tamtej pory w końcu normalnie oddycham obiema dziurkami. Nie mialem od tamtej pory ani raz zapalenia zatok co przedtem meczylo mnie kilka razy w roku.

Bardzo nie polecam, nie dosc ze spoznia sie do pracy godzine, ludzie czekaja spiesza sie, problem z wypisaniem recepty ma wielki, leczy na oko i tak samo stawia diagnoze, wiecznie narzeka na zycie i pogode, bardzo nieprzyjemny lekarz.

Polecam i dziękuję konkretny dostępny uprzejmym za dwadzieścia lat już takich nie będzie dbajmy i szanujmy ich pracę

Co to za lekarz.,porażka,strata czasu,paliwa i nerwów.Uslyszaam że wymyślam sobie chorobę bo nie mam co robić.Nie polecam nikomu,no chyba że trafi na taką samą osobę jak on i utrze mu nosa .

Byłam u Pana dr Romana Drążka w poradni foniatrycznej i absolutnie nie polecam wizyty u Pana dr Romana Drążka. Pan doktor wręcz mnie okrzyczal, że lekarz prowadzący jeszcze raz skierował mnie do niego na konsultację ( było tak dlatego że w międzyczasie zrobiłam badanie tomograficzne i na zachylku nagłośniowym wyszła zmiana guzkowata). Obrażając panią doktor która mnie do niego skierowała słowami, że "niektórzy lekarz to powinni raczej w sklepie pracować" całą swoją frustrację wylał na mnie. Dodatkowo oznajmił, że wie co należy teraz zrobić w moim przypadku.... ale mi nie powie, bo to powinna zrobić pani laryngolog która mnie do niego skierowała. Pan Drążek był niegrzeczny, niekulturalny wręcz opryskliwy. Wizyta trwała może 5 min i zostałam wręcz wyrzucona z gabinetu. Zostałam potraktowana przedmiotowo, zabrakło minimum życzliwości i empatii dla pacjenta. Wszystkie swoje uwagi dotyczące lekarza kierującego pan doktor powinien pozostawić dla siebie mnie udzielić po prostu porady medycznej co dalej robić.... Wizyta była upokarzająca