Lekarze Siemianowice Śląskie

Dermatolog

Szpital
Jana Pawła II 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Byłem u dermatologa. Pani Bożena Lis- Najgorszy specjalista jakiego w życiu spotkałem, z pretensjami, że tam wgl jesteś. Nie słucha pacjenta, podczas wizyty odbierała 3 razy prywatne telefony i sobie rozmawiała. Opryskliwy ton, gdy zacząłem opowiadać o swojej dolegliwości przerwała wypowiedź, że taka informacja nie kosztuje 150 tylko juz 200zł, bo to jest coś innego. Jednym słowem tragedia, żałuję, że wybrałem tego Lekarza. Następnym razem w recepcji poproszę o imię ...
Opinia dodana przez: wujek

dr n. med. Barbara Tomaszek-Słota

Chirurg naczyniowy

DENTOMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica E. Orzeszkowej 20
41-103 Siemianowice Śląskie

Nie polecam kontaktu z Panią Doktor. Człowiek pracujący w tym zawodzie powinien wykazywać choć odrobinę empatii i w razie wątpliwości czy nieporozumień że spokojem wyjaśnić pacjentowi, że doszło do pomyłki. Pani Doktor w sposób bardzo chamski prowadziła konwersacje, z której nic nie wynikło, nie rozwiązała mojego problemu, przenigdy do niej nie wrócę i odradzam wszystkim kontakt z ta osobą jeśli nie chcecie popsuć sobie nerwów.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Ewa Leśniak

Psychiatra, Neurolog

SP Zakład Lecznictwa Psychiatrycznego
ulica Szkolna 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Wskazana konsultacja z innymi ginekologami. Po USG dopochwowym, nie uslyszałam diagnozy opisu, nie otrzymałam do ręki nic. Zasugerowałam badania, po co. Chaos. Wg p. doktor moja łuszczyca to uczulenie i podpaski należy używać inne. Aktualnie- jestem przed 2 operacją, gdyż dzięki innemu doktorowi, wykryto dramat.
Opinia dodana przez: Gocha

dr n. med. Andrzej Grzela

Proktolog

Euroklinika
41-100 Siemianowice Śląskie

jaki dr n.m. zwykły lek.med.! a na dodatek biznes-chirurg, który przed wsadzeniem palca w zadek przedstawia cennik zacofanej metody "Barrona"

lekarz Kornel Pośpiech

ulica Polaczka 6b/6
41-106 Siemianowice Śląskie

Niestety lekarz bez powołania. "odbębnia" swoją dolę... Pacjent tyko przeszkadza i jest jedynie "złem koniecznym". Dodatkowo bez wsłuchania się w dolegliwości pacjenta - wystawia błędną diagnozę.
Opinia dodana przez: Alan

lekarz Janusz Delipacy

ulica 1-go Maja 9
41-100 Siemianowice Śląskie

Lekarz podchodzi obojętny do pacjenta na zadawane mu pytania odpowiada lekceważąco. Nie umie wytłumaczyć nieznanych pojęć choroby lub dolegliwości.(mówi, że od tego jest internet). Badania przechodziłam bardzo szybko a jeśli chodzi o dopytanie czy wszystko dobrze mówi (taa taa To ja tu jestem doktorem) Płci do końca porodu nie chciał powiedzieć a jeśli chodziło o bicie serca nie zawsze włączał, Chodziłam na nfz na rude sl do doktora. Nie polecam
Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Grzegorz Suchy

ulica Świerczewskiego 78 A/23
41-100 Siemianowice Śląskie

Korzystałam z usług Pana doktora ortopedy Grzegorza Suchego w Irlandii. Moja pierwsza wizyta ok 4 lata temu 2016r.była zadowalająca. Wróciłam z dolegliwością po kilku latach 2021. Pan doktor podczas wizyty oparł się tylko na mojej opinii. Nie zadawał żadnych pytań, nie badał nie interesował się w ogóle. Miałam wrażenie że to ja stwierdziłam sobie dolegliwość a Pan doktor wykonał zastrzyk jak prosiłam. Jestem kilka dni po zastrzykach i nie czuje ...
Opinia dodana przez: Maja Blazejewska

Marek Kawecki

Gastrolog

centrym medyczne
Siemianowice Śląskie

osly niemily wyniosly kawal skurcztybyka uwaza sie za niewiadomo kogo a tak naprawde jest przecietnym lekarzem lepszy z niego bylby marketingowiec bo cisin kit straszny za ciezkie pieniadze frajter co do leczenia to jest kiepski odradzam lepuiej szukac dalej a jego na samym koncu odwiedzac jak juz zadnych mozliwosci niebedzie.
Opinia dodana przez: wyrywacze fajnych

lekarz Maria Krzyżanowska-Szostok

ulica Marii Skłodowskiej-Curie 37/10
41-103 Siemianowice Śląskie

Po otrzymaniu wyników badania rezonansu, które nie wykazało żadnych patologii, odstawiła mnie z kwitkiem, zamiast kontynuować poszukiwania przyczyny powracających stanów zapalnych.
Opinia dodana przez: Klaudyna

lekarz Grzegorz Piecha

NEFROLUX Lucjan Sobieraj, Wojciech Kamiński Spółka Jawna
ulica Szpitalna 6
41-100 Siemianowice Śląskie

Grzegorz Piecha to lekarz pozbawiony empatii emocjonalnej, sadysta i psychopata nie udziela pomocy nawet najbliższej rodzinie. Obecnie ma paranoje narcystyczną. Więcej empatii mają szczury na których prowadził eksperymenty kiedy robił doktorat. Zostawił karierowicz na 5 lat małe dziecko i żonę z dnia na dzień. Nawet swojej ciężko chorej teściowej 83 letniej nie chciał wypisać recepty, zrobić zastrzyk za darmo. Staruszka trzesącymi rękoma płaciła mu ostatnie 100zl., a zarabia 40 tys. ...
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Barbara Holda

41-100 Siemianowice Śląskie

odradzam dzisiaj poprosiłam lekarkę o przyjecie z funduszu ponieważ b żle się czułam niestety odmówiła twierdząc że ma 30 pacjentek i nie ma czasu pomimo to przyszła pewna kobieta prywatnie i odrazu ją przyjęli ,napewno złożę skargę na tego lekarza do funduszu.zdecydowanie odradzam

lekarz Jan Kądziela

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Bożena Ksol
al.Sportowców 1a lok 4
41-100 Siemianowice Śląskie

Odradzam. Przy RTG kolana stwierdził że nie mam uszkodzeń łąkotki a przecież to badanie nawet tego nie jest w stanie określić. Nie potrafił wyjaśnić kontuzji nogi, nie nastawił odpowiednio ortezy i okazało się że chodziłam przez tydzień z nieodpowiednio założoną przez co nabawiłam się bólów biodra. Na plus że poświęci czas pacjentowi i nie robi problemów z wystawieniem l4, natomiast szkoda że nie przedkłada się to na odpowiednie leczenie .
Opinia dodana przez: Agg

lekarz Bogusław Podlewski

Szpital
Jana Pawła II 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Nic gorszego nie może się przytrafić jak leczenie u wiecznie śmierdzącego alkoholem konowała.Brak jakichkolwiek kompetencji poza wysokim mniemaniu o sobie.Nie polecam nawet swoim wrogom.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Beata Czakańska-Dec

Internista, Diabetolog

NZLA "ALFAMED" Niedźwiedzki, Pietrzycki, Rybka,Trzaska. Lekarska spółka partnerska
ulica Olimpijska 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Wredna kobieta. Nie ma szacunku do pacjenta.3 razy mi powiedziała że się nie przychodzi do niej z tak złymi wynikami.... Bo dziś ma 45 pacjentów. Jestem dla niej za gruba zarzuciła mi ze nie dbam o siebie. To kłamstwo!!!!! 3 godz dochodziłam do siebie po wizycie u tej kobiety. Nie polecam! Chyba że jesteś szczupla i wszystkie wyniki są w normie.... przykre.

lekarz Dariusz Kowalczuk

HELP Center sp. z o.o.
ul. Kościelna 39
41-103 Siemianowice Śląskie

PRL... tyle w temacie, do tego lekarz powinien się uczyć kultury do pacjenta, do nie komuna nawet jeśli przyjmuje się na NFZ to pacjent płaci składki, więc traktowanie też powinno być inne, na szczęście jest dziś duży wybór stomatologów.

Alina Sojka kubica

grabowa
Siemianowice Śląskie

tego lekarza nigdy nikomu nie polece zbyc pacjenta co przepisac i dowidzenia dobrze ze sie wypisalamztej przychodni

lekarz Joanna Bon-Bałazińska

Wróblewskiego 61a lok. 5
41-106 Siemianowice Śląskie

W mojej ocenie bardzo słaba lekarka,nie jestem zadowolona z wizyty,zupełnie nic nie pomogła.NIKOMU NIE POLECAM.
Opinia dodana przez: Ksenia

dr B Arbara Holda