Lekarze Siemianowice Śląskie

lekarz Rudolf Pająk

41-100 Siemianowice Śląskie

W 100% polecam tego lekarza!!!Jest naprawdę dobrym specjalistą..wszystko wyjaśnia, nie trzeba go ciągnąć za język, mówi jak się sprawa ma i poważnie traktuje pacjentkę..nigdy z jego strony nie spotkałam się ze słowami krytyki ani z sytuacją w której by mnie wyśmiał..poważnie traktuje swoje pacjentki..dzięki niemu pozbyłam się wody z okolic jajników co mój poprzedni lekarz uznał za mała ważne i bez robienia żadnych badań uznał że jej tam już nie ...
Opinia dodana przez: lilcia

dr n. med. Jakub Jaworek

Anestezjolog

Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo nieuprzejmy i chamski człowiek. Wydaje mu się, że jest bogiem i może wszystko. Zapomina, że wszyscy jesteśmy ludźmi.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Barbara Hołda

41-100 Siemianowice Śląskie

Pani dr jest jedną z najmilszych lekarzy jakich znam,zawsze empatyczna,doradza i fachowo zajmuje się pacjentką.Kilka lat jestem jej pacjentką i wysoko sobie cenię Jej kompetencje .
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Rafał Rybarczyk

Lekarz rodzinny

Siemianowice Śląskie

Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą z zakresu medycyny, kompetentny, sympatyczny, stawia właściwe diagnozy i wprowadza skuteczne leczenie. Najlepszy lekarz w przychodni. Do tej pory borykałam się z wieloma problemami i chodziłam do różnych lekarzy, dopiero ten lekarz skojarzył moje wszystkie objawy i dzięki niemu jestem na dobrej drodze do wyleczenia. Dziękuję Panie Doktorze. Polecam serdecznie.
{'id': 10650, 'name': u'Siemianowice \u015al\u0105skie'} Ginekolog
                                       lekarz Bogdan Czarnecki

lekarz Bogdan Czarnecki

41-100 Siemianowice Śląskie

Jestem pacjentka Pana dr od 2020. Pan dr jest przede wszystkim osoba niezwykle kulturalną, odnosząca się do pacjentki z szacunkiem i empatią. Ma ogromną wiedzę. Polecam każdemu takiego lekarza. Prowadziłam u Pana dr zarówno ciążę jak i wykonywalam różne badania. Zawsze wracam z uśmiechem. Dziękuję Panu dr za taka opiekę. Ponadro obsługa recepcji w przychodni u Pana dr również jest niezwykle miła, sympatyczna i pomocna.

Barbara Lenkiewicz-Osmulska

41-100 Siemianowice Śląskie

Lepszego lekarza nie widziałem. Potrafi wszystko. Ma przednie podejście do dzieci. Bardzo polecam. Z poważaniem
Opinia dodana przez: Wojtek

dr Krzysztof Białas

Kardiolog

41-100 Siemianowice Śląskie

Lekarz godny zaufania . Już dawno nie miałam doczyniena z tak kompetentnym lekarzem . Przede wszystkim zapytał o leki jakie zażywam i wykonał bardzo ważne badanie. Nie zbywa pacjęta i nie przepisuje zbędnych leków.

Aldona Szarek kańska

Siemianowice Śląskie

A ja niestety nie polecam Pani dr, gdyż zdarzyło mi się że niestety ale Pani dr postawiła niewłaściwą diagnozę i przepisała dziecku mocne zastrzyki! Zdecydowanie nie polecam! Może ma większe kompetencje do starszych dzieci, moje miło wtedy lekko ponad pól roku!

Mirosława Kostyra

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Stomatologicznego "STOMED"
Siemianowice Śląskie

Zdecydowanie nie polecam, pani doktor nie bardzo zna się na rzeczy, ale bardzo chętnie przedłuża leczenie, żeby kasa się zgadzała.
Opinia dodana przez: karolina
{'id': 10650, 'name': u'Siemianowice \u015al\u0105skie'} Traumatolog
                                       prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Nefrolux Oddział Ortopedii
Szpitalna 6
41-100 Siemianowice Śląskie

Dobry i konkretny fachowiec, nie opowiada dyrdymałów, tylko szybka diagnoza i wbicie blokady w kość łokciową. Tytułów naukowych nie dali mu przecież za bycie miernym ortopedą. Młody człowiek a ma już tyle osiągnięć i ludzie go chwalą. To o czymś świadczy. Pojedyńczy maruderzy zawsze się znajdą. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził. Ja polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: adam

lekarz Tomasz Stołtny

41-100 Siemianowice Śląskie

UWAGA! Ten człowiek najpierw spóźnił się na badanie 45 minut (przyjechal o 20.45), po czym spojrzał na przygotowane mu wcześniej wyniki badań i bez żadnego wywiadu zaopiniował syna do wykonywania sportu (wspinaczki). Za te 3 minuty mieliśmy zapłacić 70 zł. Lekarz nie miał wydać reszty, więc schował dokument i stwierdził, że nie wyda go dopóki nie dostanie zgodnych i że to mój problem że nie mam zgodnych... Następnie rozmieniliśmy pieniądze ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Władysław Paprotny

Wyzwolenia 19b lok. 6
41-103 Siemianowice Śląskie

Byliśmy u niego pierwszy i ostatni raz...lekarz nas przyjął jakby za kare , wizyta trwała z 5min do tego lekarz raz go posłuchał i stwierdził kolki , nie zważył dziecka ani nic więcej nie zrobił a to była nasza pierwsza wizyta z 3 tygodniowym dzieckiem. Nie polecam!

lek. dent. Andrzej Zderkiewicz

ATRIA
Staszica 14
41-100 Siemianowice Śląskie

Bylem pacjentem dr Zderkiewicza, oczekiwalem kompetencji i profesjonalizmu (sprawa implantu) i nie zawiodlem sie. Dziekuje Panie Doktorze. Krystian UK
Opinia dodana przez: Krystian

Jerzy Szymeczko

ulica 1-go Maja 9
41-100 Siemianowice Śląskie

Lekarz nie mający żadnego pojęcia o schorzeniach kardiologicznych. Leżałem na oddziale ponad tydzień i po wyjściu ciśnienie skakało mi tak samo jak wcześniej. Na szczęście po miesiącu dotarłem na umówioną wizytę w poradni kardiologicznej w Zabrzu i od tego momentu nie mam już takich problemów. Jest miły, ale na tym koniec zalet. Stanowczo odradzam
Opinia dodana przez: Piotr Lasocki

dr n. med. Marcin Leidgens

Chirurg ogólny, Proktolog

41-100 Siemianowice Śląskie

Operacja przepukliny w jednym z katowickich szpitali - sam szpital na wysokim poziomie, nie nie mogę mu zarzucić, jednakże lekarz podczas ostatniej wizyty podczas zdjęcia szwów nałapał minusów - o wszystko trzeba było się wypytywać, zero konkretnych informacji co i kiedy można po operacji, zero udzielenia info odnośnie jak dbać o bliznę poza - "myć" - w godzinach wieczornych podczas zmiany opatrunku stwierdziłem że mam otwartą ranę ok 2 cm ...
Opinia dodana przez: Lukas
{'id': 10650, 'name': u'Siemianowice \u015al\u0105skie'} Wenerolog
                                       lekarz Aleksandra Lipka-Trawińska

lekarz Aleksandra Lipka-Trawińska

Wenerolog, Dermatolog

SPECJALISTYCZNY GABINET DERMATOLOGICZNY
Sobieskiego 30
41-100 Siemianowice Śląskie

Wizyta u Pani doktor trwa ok. 5 minut. Jednym uchem wysłuchała objawów, chwilę zerknęła na głowę i stwierdziła ŁZS. Przepisała jakieś tabletki i smarowidła na głowę, które w moim odczuciu średnio pomogły jednak Pani doktor na kolejnej wizycie stwierdziła poprawę (wątpię, że pamięta stan każdego pacjenta). Przepisała na kontroli lek Alopexy, który UWAGA jest przeznaczony na androgenowe łysienie mężczyzn i nie powinien być stosowany przez kobiety, ponieważ na nas nie ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Zbigniew Flak

Kardiolog

NZOZ Prywatne Centrum Medyczne
św. Barbary 23
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo dobry lekarz i zawodowiec. Uprzejmy i kompetentny:)

lekarz Katarzyna Piątek-Dąbrowska

BIODENT Przychodnia Specjalistyczna s. c. Anna Sobieraj i Lucjan Sobieraj
Walerego Wróblewskiego 67
41-106 Siemianowice Śląskie

Pani doktor energiczna, urzędowo uprzejma. USG tarczycy błyskawiczne - mam porównanie z poprzednim lekarzem. Od lat choruję na chorobę Hashimoto, mam też niedobór wit. D. Muszę stale ją uzupełniać ale też kontrolować poziom. Ostatnio w ciągu miesiąca, mimo suplementacji 1x4000 jm.dziennie z 44,5 spadł na 36,7. Otrzymałam konieczne recepty na Letrox i Solderol (jedynie skuteczny) oraz zaświadczenie do lekarza rodzinnego o stosowanym leczeniu na wypadek braku leków, bo kontrola za ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Elżbieta Niedbała-Gwóźdź

Komuny Paryskiej 35
41100 Siemianowice Śląskie

Pani Dr Gwoźdź-Niedbała na pierwszej wizycie nawet nie zrobiła badania usg, a byłam w 6 tc, ponieważ stwierdziła, że i tak nie będzie nic widać. Po dwóch tygodniach zjawiłam się znów, Pani dr przeprowadziła badanie usg, ale nie pokazała co widać ani nie wytłumaczyła co widać ! Ww dr powiedziała tylko, że na ten moment nie widać ciąży i mam wrócić w 12 tc. Nie przekonywały Panią dr wykonane przeze ...
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Aleksandra Ślaska-Kaspera

Otolaryngolog

N.Z.O.Z. Ośrodek Rehabilitacji EURO-MED Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich
ulica Wiejska 2
41-103 Siemianowice Śląskie

Wysoki profesjonalizm. Pani doktor wszystko nam dokładnie wyjaśniła przed operacją w Szpitalu MAVIT - operacja na NFZ. Od pierwszej wizyty czekaliśmy półtora tygodnia. Polecam. Tak powinny działać wszystkie szpitale
Opinia dodana przez: Aneta