Ginekolog Położnik Słupca

Słupca, Szeluty 21
62-400 Słupca

super lekarz nie ma lepszych i równych pani doktor godnie polecam panią doktor pełna zaufania sympatyczna

Opinia dodana przez: justyna

Poradnia Specjalistyczna
Warszawska 16
62-400 Słupca

Bardzo dobry lekarz. Mi pomógł w chorobie mimo, że ponad rok nie wiedziałam co mi dolega zostałam odsyłana od jednego do drugiego lekarza dopóki nie poszłam do Pana doktora Matuszkiewicza który od razu wiedział jak mi pomóc.

POZ - Lekarz Rodzinny przy Szpitalu
Sikorskiego 1
62-400 Słupca

Pana doktora poleciła mi znajoma. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. To dzięki fachowej ocenie sytuacji przez Pana doktora uniknęłam poważnych problemów. Wizyta w tym pięknym, świetnie wyposażonym gabinecie to przyjemność - zero stresu, miła atmosfera, delikatność, poczucie humoru, pełna informacja, serdeczność. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie.

Opinia dodana przez: Małgorzata

NZOZ "ALLMED"