Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Szamotuły

Obornicka 37
64-500 Szamotuły

Wysoka kultura osobista, bardzo życzliwa i pomocna. Poświęciła mi wiele czasu,szczegółowo dopytywala i co jest bardzo rzadko spotykane u ginekologow zadała mi piersi. Lekarze zapominają o tym. Polecam z czystym sumieniem. Jeszcze żaden lekarz ginekolog nie zrobił na mnie aż tak pozytywnego wrażenia. Dziękuję Pani :)

Szamotuły

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt

ulica Kasprowicza 11
64-500 Szamotuły

Przy rozpoznaniu ciąży wydał mi się oschły i obojętny potraktował mnie nieco przedmiotowo, ale po wielu latach wizyt i leczeniu okazało się, że jest to miły człowiek,opanowany, nie kierujący się emocjami, potrafi miło powitać i nawet nieco pożartować. W gabinecie dba się o prywatność pacjentki(kobieta wchodzi ubrana a nie na pół nago). Panie w w rejestracji-pielęgniarki bardzo miłe, Polecam.

lekarz Ewa Paul

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szamotuły

bardzo dobry lekarz; wyrozumiała, cierpliwa, otwarta, podczas badania nigdy nie odczuwałam bólu- jest więc delikatna i ostrożna; dobrze rozumie kobiety i ich problemy z jakimi przychodzą; potrafi omówić chorobę i jej proces leczenia,jest przy tym bardzo uprzejma. Leczę się u tej Pani doktor ponad 6lat i nie mam do niej rzadnych uwag ! POLECAM !!!

64-500 Szamotuły

Doktor Korszun to lekarz godny polecenia.czlowiek o wysokiej kulturze osobistej,inteligentny,taktowany,cierpliwy i kompetentny.Wizyta przeprowadzona na najwyższym poziomie w miłej niekrepujacej atmosferze.Lekarz na zadane pytania odpowiada spokojnie,rzeczowo i fachowo ,pelen profesjonalizm.Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie,zawsze miły i sympatyczny,ma dobry kontakt z pacjentem i serdeczne ludzkie podejście.Juz poleciłam Panią tego lekarza i nadal będę polecać bo jest bardzo dobrym specjalista.
Opinia dodana przez: Renata G

3-go Maja 13