Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Szamotuły

Obornicka 37
64-500 Szamotuły

Wysoka kultura osobista, bardzo życzliwa i pomocna. Poświęciła mi wiele czasu,szczegółowo dopytywala i co jest bardzo rzadko spotykane u ginekologow zadała mi piersi. Lekarze zapominają o tym. Polecam z czystym sumieniem. Jeszcze żaden lekarz ginekolog nie zrobił na mnie aż tak pozytywnego wrażenia. Dziękuję Pani :)

Szamotuły

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt

ulica Kasprowicza 11
64-500 Szamotuły

Przy rozpoznaniu ciąży wydał mi się oschły i obojętny potraktował mnie nieco przedmiotowo, ale po wielu latach wizyt i leczeniu okazało się, że jest to miły człowiek,opanowany, nie kierujący się emocjami, potrafi miło powitać i nawet nieco pożartować. W gabinecie dba się o prywatność pacjentki(kobieta wchodzi ubrana a nie na pół nago). Panie w w rejestracji-pielęgniarki bardzo miłe, Polecam.

lekarz Ewa Paul

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szamotuły

bardzo dobry lekarz; wyrozumiała, cierpliwa, otwarta, podczas badania nigdy nie odczuwałam bólu- jest więc delikatna i ostrożna; dobrze rozumie kobiety i ich problemy z jakimi przychodzą; potrafi omówić chorobę i jej proces leczenia,jest przy tym bardzo uprzejma. Leczę się u tej Pani doktor ponad 6lat i nie mam do niej rzadnych uwag ! POLECAM !!!

64-500 Szamotuły

Najgorszy lekarz na jego mogłam trafić! Po krótce... Poród trwał książkowo, problem zaczął się gdy lekarz zapomniał, że muszę jeszcze urodzić łożysko, po tym czekała mnie abrazja, gdzie doszło do dużej utraty krwi, dzięki lekarzowi, który wolał sobie pożartować o moim tatuażu i wzorku na paznokciach, myśląc, że jestem już całkowicie nieprzytomna i tego nie słyszę.... Nie będę wszystkiego opisywać, bo nie starczyłoby miejsca, ale doszło do transfuzji krwi, zapalenia macicy, zagrożenia sepsą itd...po porodzie minęły 4 miesiące ja jeszcze jeżdżę do lekarzach, którzy próbują mnie z tego wszystkiego powoli wyciągnąć... Mam nadzieję, że Pan "Doktor" to przeczyta i weźmie sobie to do serca, ponieważ cały czas zastanawiam się czy wystąpić na drogę sądową, tylko na razie wolę zająć się moim świeżo narodzonym dzieckiem.

Opinia dodana przez: Aleks

3-go Maja 13