Lekarze Ginekolog

Ewa Żmuda

Położna, Ginekolog położnik

BabkaMedica
Warszawa

Świetna pani doktor, chodziłam do niej z powodu cukrzycy w ciąży, super babka, kompetentna, miła i bardzo kontaktowa
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Agnieszka Sotowska

lekarz Agnieszka Sotowska

00-845 Warszawa

Pani Doktor bardzo miła,uśmiechnięta i delikatna. Udziela konkretnych informacji. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Ginekolog
                                       lekarz Dariusz Rajski

lekarz Dariusz Rajski

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

bardzo dobry, uprzejmy lekarz. Super poprowadził moją pierwszą ciążę. Kompetentny i delikatny. Bardzo polecam
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog
                                       lek. med. Marcin Wiecheć

lek. med. Marcin Wiecheć

Ginekolog, Ginekolog położnik

Szpital Uniwersytecki
Kraków

uratował moją wnusię, urodziła się dzięki niemu !!!!!!wspaniały diagnostyk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna

lek. med. Andrzej Ślusarski

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem. Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate

lek. med. Liudvika Matviayuk

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Lekarz bardzo kompetentny, z dużą praktyką, bardzo życzliwy. Pani doktor postawiła właściwą diagnozę, po starannym badaniu USG, dokładnym wywiadzie, Wszystko dla mnie skończyło się szczęśliwie, udaną operacją. Pierwszy raz w życiu spotkałam tak empatycznego lekarza, który razem z obcą mu pacjentką cieszy się z jej wyleczenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Leszek Pawlak

Androlog, Ginekolog

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Ela
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Ilona Kostro

lekarz Ilona Kostro

00-845 Warszawa

#lekarzprowadzaca #karowa #lekarz #trudnaciaza Wszystkim z calego serca polecam Pania Ilone Kostro (szpital na Karowej), ktorej zawdzieczam zdrowe doprowadzenie do konca mojej trudnej ciazy oraz odebranie porodu naturalnego. W 16tyg ciazy mialam duzego krwiaka, ktory po zagojeniu w 20tyg doprowadzil do przedwczesnego odplywania wod plodowych. Dzieki Pani Ilonoe ciaze udalo sie przetrzymac jeszcze ponad trzy miesiace w szpitalu co graniczy z cudem. Pani Ilona jest jednym z najlepszych lekarzy w ...

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Bartosz Godek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Super miły lekarz,zaangażowany.Tłumaczy,widac ze zalezy mu na pacjencie.profesjonalne podejscie.polecam
Opinia dodana przez: Klaudia
Z całego serca polecam. Pan doktor prowadził moją drugą ciąże i pierwszy raz poczułam się tak dobrze zaopiekowana przez lekarza. Wszystko dokładnie tłumaczy na wizycie, odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam

dr n. med. Łukasz Sroka

Centrum Medyczne Salomed
ulica Wolności 4 A
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz! Moja ciąża jest cudem i doszło do niej za sprawą nowatorskiego leczenia wdrożonego przez doktora Srokę (a doktor był szóstym lekarzem, do którego się zgłosiliśmy i prawdę mówiąc już traciliśmy nadzieję). Jesteśmy przeszczęśliwi!
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

00-845 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Pomógł Nam po wielu przejściach.Pomógła Nam po 3 poronieniach. Zlalazła przyczynę w ciągu jednej wizyty. Chodziliśmy do kilku lekarzy, natomiast tylko ona Nam pomogła. Pomogła także Naszej znajomej, która starała się o dziecko 10 lat. Zna się na rzeczy. Polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG piersi
                                       lekarz Katarzyna Jaroszewska

lekarz Katarzyna Jaroszewska

USG piersi, Ginekolog położnik

00-845 Warszawa

Konkretny, rzeczowy lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Dyscyplinujący pacjenta w pozytywnym znaczeniu. Więcej takich lekarzy to będziemy my KOBIETY zdrowsze, szczęśliwsze i spełnione. Godna zaufania!!!

lek. med. Anna Roszkowska

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED"
Głowackiego 35
20-060 Lublin

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, z sercem, bardzo empatycznym i skupiającym się w 100%na pacjentce. Dziękuję Pani Doktor za wszystko
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Patrycja Jarmużek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca, prowadziła moją drugą ciążę. Czułam się zaopiekowana i mialam do niej pelne zaufanie, bo nieraz udowodniła, że ma najnowszą wiedzę i nie daje nieaktualnych zaleceń. Przyjazna, pro kp, z kwalifikacjami do robienia usg poszczególnych trymestrów.

dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś

Centrum Zdrowia Rodziny
Mostowa 12
62-023 Kamionki

Wspaniałe i profesjonalne podejście do pacjentki. Delikatne badanie. Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna.

lekarz Małgorzata Jarnot

Sokolska 48 lok. 19
40-125 Katowice

Super lekarz, gorąco polecam. Dokładnie tłumaczy, ma czas dla pacjenta. Jest przemiłą osobą. Doradzi, ale przede wszystkim wysłucha co pacjent ma do powiedzenia
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Joanna Kowalska-Jasiecka

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze
Opinia dodana przez: Agnieszka
                                       dr n. med. Agnieszka Szukała

dr n. med. Agnieszka Szukała

Ginekolog położnik, Ginekolog

Chcę podziękować serdecznie pani dr.Agnieszce Szukła.Jestem bardzo wdzięczna pani dr.Agnieszce Szukała za miłe podejście do mojej osoby i bardzo trafną diagnozę . Byłam na trzech wizytach u pani doktor , jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką fachowością lekarza jaką jest pani Szukała .Na moje pytania zadawane w trakcie badań był od razu odzew bardzo wyczerpujący i jak dla mnie zrozumiały .Ogromna wiedza i kompetencja mówią same za siebie .Z ...