Ginekolog Bełchatów

Bardzo kompetentna i uprzejma pani doktor. Polecam

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

dr Jerzy Siwy nie żyje już 2 lata????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ul. Liliowa 21
Bełchatów

Wspaniały lekarz. Dzięki niemu żyje ja i moja córeczka. Przemiły i uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny. Nie wiem czy znajdzie się lepszy od niego w okolicy. Serdecznie polecam. Agnieszka

Opinia dodana przez: Agnieszka

Gabinet Prywatny
ul. Mielczarskiego 35B
Bełchatów

Kompetentny, rzetelny, opanowany i można by tak długo wymieniać zalety tego lekarza. W bełchatowskim szpitalu jedyny lekarz, który do każdej pacjentki podchodzi poważnie i z niekłamanym zainteresowaniem. Nawet z pozoru błahego przypadku nigdy nie bagatelizuje. Serdecznie polecam i w publicznym szpitalu i w prywatnym gabinecie.

Energetyków 6/3
97-400 Bełchatów

Jestem położną zdecydowanie polecam drZagórskiego jestem pod jego opieką 14 lat cały czas na NFZ , nigdy sie nie zawiodłam , gorąco polecam!!!

Kwiatowa 5
97-400 Bełchatów

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor. Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę, a najpierw dobrze mnie do niej przygotowała, zlecając odpowiedni zestaw badań. Zawsze wszystko dokładnie mi wytłumaczyła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Z tego, co wiem, gdy są jakieś komplikację pani doktor odsyła do odpowiednich i sprawdzonych specjalistów w Łodzi. Nie przeszkadza mi fakt, że nie pracuje w szpitalu. Trafić na swojego lekarza w szpitalu, w którym pracuje tylu ginekologów to byłoby prawdziwe szczęście. Leżałam po porodzie przez 6 dób i widziałam zaledwie paru lekarzy. Z przyjemnością będę kontynuować swoje leczenie u pani doktor, bo to naprawdę sprawdzony ginekolog. Pozdrawiam. Katarzyna Ś.

NZOZ ZDROWIE
ul.Chrobrego
97-400 Bełchatów

super lekarz.moja ciąża była zagrożona i ten lekarz zajął się mną profesjonalnie i wszystko skończyło się dobrze. Polecam w 100%. Nie ma w Bełchatowie lepszego lekarza.

Oś Okrzei
Bełchatów

Przy prowadzeniu ciąży nie mam zastrzeżeń do pani doktor ,ale kilka lat póżniej kiedy trzeba podjąc odpowiednie leczenie [ stanów zapalnych] nie uzyskałam odpowiedniego leczenia, a przede wszystkim znalezienia przyczyny .

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

Potwierdzam powyższe komentarze - lekarz nieprzyjemny - nieprofesjonalne podejście do pacjentki. Dziewczyny, nie dajmy się zwariować- to ,że lekarz przyjmuje państwowo nie znaczy , że robi łaskę pacjentce. Potraktował Mnie jak ? No właśnie....taki lekarz nie powinien pracować w szpitalnej przychodni w Bełchatowie...jego zachowanie jest tragiczne. Gbur i niedouczony cham. A w poczekalni nie było do niego ani jednej pacjentki oprócz Mnie... trochę Mnie to zastanowiło... niestety nie uciekłam...na szczęście nawet Mnie nie zbadał.

Curie-Skłodowskiej 18