Filtruj terminy

Ginekolog Bełchatów

lekarz Małgorzata Kraszewska

Kwiatowa 5
97-400 Bełchatów

Pani doktor prowadziła moją ciążę, wcześniej też do niej chodziłam więc uznałam że super nada się na mojego lekarza prowadzącego. Już na pierwszej wizycie potwierdzającej ciąże podniosła mi nieco ciśnienie.. a mianowicie zrobiła USG które potwierdziło że jestem w ciąży, wtedy zapytałam czy mogłaby w takim razie wypisać mi zwolnienie L4 ponieważ mam pracę w której muszę bardzo dużo dźwigać i zwyczajnie się boję.. po czym Pani doktor uśmiechnęła się ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Rafał Szumigaj

ul. Liliowa 21
Bełchatów

Wspaniały lekarz. Dzięki niemu żyje ja i moja córeczka. Przemiły i uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny. Nie wiem czy znajdzie się lepszy od niego w okolicy. Serdecznie polecam. Agnieszka
Opinia dodana przez: Agnieszka

Dariusz Horoszczak

Gabinet Prywatny
ul. Mielczarskiego 35B
Bełchatów

Moja druga i stanowczo ostatnia wizyta u tego lekarza! Wizyta spóźniona o 15 min. Na dzień dobry pan doktor wysyłał SMS-y i rozmawiał przez telefon (5 min). Podczas badania zero empatii, rzuca z wyrzutem, że że względu na mój wiek (35l), mojemu dziecku za słabo bije serce i prawidobnie ciąża obumiera, po czym w trakcie badania USG domacicznego odbiera telefon i odchodzi, żeby zapisać pacjentkę. 3 razy powtarzał, że ciąża ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Leszek Gruszka

NZOZ ZDROWIE
ul.Chrobrego
97-400 Bełchatów

super lekarz.moja ciąża była zagrożona i ten lekarz zajął się mną profesjonalnie i wszystko skończyło się dobrze. Polecam w 100%. Nie ma w Bełchatowie lepszego lekarza.

lekarz Jan Zagórski

Energetyków 6/3
97-400 Bełchatów

Jestem położną zdecydowanie polecam drZagórskiego jestem pod jego opieką 14 lat cały czas na NFZ , nigdy sie nie zawiodłam , gorąco polecam!!!

lekarz Adam Wlazłowski

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

NIE Polecam lekarza ginekologa doktora Wlazłowskiego!! Bardzo niemiły i nieprzystępny lekarz. Na pytania odpowiadał smiechem, stwierdził że jesli pacjentka nie potrafi się zapisać do swojego lekarza mimo że nie było wolnych miejsc, tylko przychodzi do niego to powinna sie puknąć w głowę!! Wyszłam z gabinetu zaplakana. Nie dziwię sie, że do tego lekarza są wolne miejsca nawet dzien wczesniej. Po prostu pacjentki nie chcą do niego chodzić!
Szczerze odradzam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Sienkiewicz

prywatny gabinet
Zelów ul.Żeromskiego 38A/18
97-425 Bełchatów

Bardzo kompetentna i uprzejma pani doktor. Polecam

lekarz Jerzy Siwy

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

dr Jerzy Siwy nie żyje już 2 lata????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

dr Aleksandra Hajduk

Oś Okrzei
Bełchatów

Przy prowadzeniu ciąży nie mam zastrzeżeń do pani doktor ,ale kilka lat póżniej kiedy trzeba podjąc odpowiednie leczenie [ stanów zapalnych] nie uzyskałam odpowiedniego leczenia, a przede wszystkim znalezienia przyczyny .

lekarz Katarzyna Włodarczyk-Śliwińska

Gabinet Ginekologiczny Katarzyna Włodarczyk-Śliwińska
ul. Szmaragdowa 7
97-400 Bełchatów

Osoba chamska z brakiem podejścia do pacjenta!!! Nie polecam!!! Lekarz niedokładny, nieuprzejmy. Czułam się jak krowa. Dosłownie. Ból niesamowity, nie wspominając o pozostawionym urazie.
Opinia dodana przez: Lena

Ginekolodzy w Bełchatowie