lekarz Rafał Szumigaj

Trafiłam na Pana Doktora ze zlecenia z izby przyjęć. Bardzo kompetentny, szczegółowo opisuje wykonywane badanie. Dodatkowo przemiły i delikatny. Bardzo polecam.

Wspaniały lekarz. Dzięki niemu żyje ja i moja córeczka. Przemiły i uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny. Nie wiem czy znajdzie się lepszy od niego w okolicy. Serdecznie polecam. Agnieszka

Dr.Szumigaj w 100% GODNY POLECENIA. Wiele pozytywnych słów mozna powiedziec - napisac o Lekarzu. PROFESJONALNE podejscie do pacjentki, zyczliwy i zawsze usmiechniety. Jest specjalista wykonujacym swoja prace z POWOŁANIA, gdzie w dzisiejszych czasach jak wiemy to malo spotykane. Jestem PRZESZCZESLIWA Mama 3 miesiecznego synka. :) :)Serdecznie POLECAM Dr.Rafała Szumigaja.

Świetny lekarz, którego zdecydowanie polecam. Dokładny, delikatny oraz bardzo miły. Rzadko można spotkać teraz lekarza z powołania. Wizyty u niego to sama przyjemność. Dodam również, że dr Szumigaj jest bardzo przystojny ... :)

Pan dotor bardzo kompetentny, zaczyna od badań a nie przepisuje bezpodstawnie leków. Miły nie czuje sie skkrępowania. zdecydowanie polecam

ednyNajlepszy! Wydaje mi się że komentarz byłby zbędny:))))

ednyNajlepszy! Wydaje mi się że komentarz byłby zbędny:))))

Sylwia D. Bardzo dokładny delikatny kompetentny zna się na rzeczy profesionalny sprzęt dobrze wykonywane badania wstępne wogóle miły sympatyczny ginekolog polecam i dla młody kobiet i dla starszych przyjmuje również na szpitalu za pewniam godny polecenia pan Rafał Szumigaj !!!

Bardzo polecam! Sprawia wrażenie bardzo kompetentnego, poświęca naprawdę tyle czau ile potrzeba, wszytsko spokojnie tłumaczy, jest bardzo dokładny, naprawdę ma świetne podejscie, wzbudza zaufanie. Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz, ma czas dla pacjenta, bardzo uprzejmy i co najważniejsze zna się na swojej pracy. Prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.

Świetny lekarz, według mnie wspaniały specjalista, bardzo rzeczowy i konkretny.Najlepszy gienkolog z jakim miałam do czynienia.Właściwy człowiek na właściwym miejscu:) Szczerze polecam.