lekarz Rafał Szumigaj

Lekarz świetny. Bardzo miło zostałam przyjęta przez niego gdy trafiłam do szpitala w Bełchatowie , zdecydowanie jeden z milszych lekarzy na oddziale. Z czystym sercem mogę polecić ;)

Bardzo sympatyczny młody lekarz,miło mnie przyjął gdy byłam na łyżeczkowaniu w szpitalu w Bełchatowie

Lekarz jakich mało.Tak chciałabym być leczona pzez każdego lekarza. Polecam!!!

Lekarz jakich mało.Tak chciałabym być leczona pzez każdego lekarza. Polecam!!!

Miły uprzejmy lekarz.Jestem zadowolona z wizyt.;)

Miły uprzejmy lekarz.Jestem zadowolona z wizyt.;)

w szpitalu jest jednym z życzliwych lekarzy

w szpitalu jest jednym z życzliwych lekarzy

Dzięki lekarzowi Szumigajowi wzięłam się w garść i sama urodziłam wielkoludka - 4650 g. Potrafił mnie skutecznie zmotywować do wysiłku i rzeczowo wszystko wytłumaczył.

Dzięki panu doktorowi mój synek jest cały i zdrowy. Jest miły uprzejmy i ma wspaniałe podejście do pacjentów.

super lekarz!! mimo tego iż mój przypadek był dziwny i chyba wychodzący poza normy medyczne, wątpliwości jakie miałam szybko zniknęły po rozmowie z nim! Jest bardzo miły, sympatyczny i ma czas dla pacjentek! POLECAM!!!

rewelacyjny lekarz. byłam w 33 ty. ciąży i trafiłam do szpitala. dzięki jego decyzji moja dzidzia jest z nami, całą i zdrowa. gdyby nie on nie wiadomo co by było z moją dzidzią. diagnoza szybka i właściwa. przejmuje się pacjentem, jest troskliwy. po prostu świetny lekarz.