Ginekolog Lędziny

Indywidualne Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Hołdunowska 57
43-143 Lędziny

Polecam. Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Mam 34 lata, a tak kompetentnego, życzliwego ginekologa jeszcze w swoim życiu nie spotkałam.

Opinia dodana przez: Honorata

przychodnia rejonowa 2
Asnyka2
43-140 Lędziny

Jestem w 8tc, ciążę prowadzi właśnie Pan Dr. Włodarczyk. Jestem zadowolona od samego początku. Chociłam do Niego już wcześniej i tak samo był miły i tłumaczył dokładnie wszystko. Jeżeli jest coś nie tak bądź żeby czasami dmuchać na zimne wyśle do szpitala gdzie tak samo darzy nas opieką ! Jest często pod telefonem i doradzi w różnych sytuacjach. Polecam jak najbardziej !!

Dobra 2
43-143 Lędziny

super lekarz, od razu wzbudził moje zaufanie, potrafi rozmawiać z pacjentkami, rzeczowy, kompetentny, uprzejmy,polecam